Geri Dön

Son dakika - Soldado'dan Fenerbahçe'yi kızdıran sözler

Granada'da forma giyen Fenerbahçe'nin eski futbolcusu Roberto Soldado, UEFA Avrupa Ligi'nde oynayacakları Manchester United maçı öncesi Fenerbahçe'deki kariyeriyle ilgili konuştu. Soldado, "Granada'ya gelmeden önce zihinsel olarak iyi değildim. Türkiye'de geçirdiğim yıllardan sonra emeklilik kararını düşünüyordum ve bunun hakkında eşimle de konuştum. Ancak şimdi, Granada mutluyum. Bundan çok zevk alıyorum. Futbolu daha çok seviyorum" ifadelerimi kullandı.

Son dakika - Soldado'dan Fenerbahçe'yi kızdıran sözler

 

Granada'nın İspanyol golcüsü Roberto Soldado, UEFA Avrupa Ligi'nde oynayacakları Manchester United maçı öncesi İngiliz basınına açıklamalarda bulundu.

Manchester United'a yeniden rakip olacağı için heyecanlı olduğunu belirten Soldado, "Bana onlarla bu kadar uzun süre sonra ve Avrupa'da tekrar buluşacağımı söyleseydin, buna asla inanmazdım. Şimdi sadece bundan zevk almalıyız" ifadelerini kullandı.

Granada'da mutlu olduğunu dile getiren İspanyol futbolcu, Türkiye'deki günlerine de atıfta bulundu ve "Granada'ya gelmeden önce zihinsel olarak iyi değildim. Türkiye'de geçirdiğim yıllardan sonra emeklilik kararını düşünüyordum ve bunun hakkında eşimle de konuştum. Ancak şimdi, Granada mutluyum. Bundan çok zevk alıyorum. Futbolu daha çok seviyorum" dedi.

"Orada değilmişim gibiydi"

36 yaşındaki futbolcu Fenerbahçe ve Türkiye ile ilgili daha önce verdiği bir röportajda ise "2 yılımı Türkiye’de geçirdim ve son sezonumda eşime 'Biz burada ne yapıyoruz' dedim. Kendimi daha yaşlı hissediyordum. Sanki orada değilmişim gibiydi" itirafında bulunmuştu.

Fenerbahçe'de 2 yıl forma giydi

Kariyeri boyunca Real Madrid, Valencia, Villarreal ve Tottenham gibi Avrupa'nın önde gelen takımlarının formasını giyen Soldado, 2017-2019 yılları arasında Fenerbahçe'nin kadrosunda yer almıştı.

Son dakika - Soldadodan Fenerbahçeyi kızdıran sözler

 

Sergen Yalçın, Covid-19 aşısı oldu | 'Bu neymiş öyle yaaa'

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet