Geri Dön

SON DAKİKA - Tahkim Kurulu'ndan Fenerbahçe kararı! Perde arkası...

TFF Tahkim Kurulu, Fenerbahçe'nin limit artırımı kararına itirazının incelendiği ve tüm dosya kapsamında yapılan müzakere neticesinde; alınan ara kararların gereği yerine getirildikten sonra dosyanın karara bağlanmasına, oybirliği ile karar verildiğini açıkladı. Bu kararın perde arkası da ortaya çıktı.

SON DAKİKA - Tahkim Kurulu'ndan Fenerbahçe kararı! Perde arkası...

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Tahkim Kurulu, Fenerbahçe'nin limit artırımı başvurusunu görüşerek, gerekçeli karar için dosyayı geri gönderdi.

Tahkim'den yapılan açıklama şu şekilde;

Fenerbahçe Futbol A.Ş.'nin Kulüp Lisans Kurulu'nun 17.01.2020 tarihli kararına itirazı incelendi. Duruşma için tayin edilen, 21.01.2020 Salı günü saat 17:00'de Fenerbahçe A.Ş. Kulübü Başkanı Ali Yıldırım KOÇ, Başkan Vekili Semih ÖZSOY Kulüp vekilleri Av. Alper PİRŞEN, Av. Özge TOKARLI GÜNDÜZ ve Kulüp görevlisi (CFO) Serdar YILDIZ'ın hazır olduğu görüldü, sözlü beyanları alındı. Tüm dosya kapsamında yapılan müzakere neticesinde; alınan ara kararların gereği yerine getirildikten sonra dosyanın karara bağlanmasına, oybirliği ile, 

Karar verilmiştir.

TFF Tahkim Kurulu'

Tahkim Kurulu'nun Fenerbahçe kararının perde arkası

Lisans Kurulu'nun kararı perşembe gününe yetişirse, Tahkim Kurulu bu hafta kararını açıklayacak

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Tahkim Kurulu, Fenerbahçe'nin limit artırımı başvurusunu görüştükten sonra gerekçeli karar için dosyayı Lisans Kurulu'na geri gönderdi.

Fenerbahçe Kulübü, başvurusunun reddedilmesinin ardından Tahkim Kurulu'ndan duruşmalı toplantı istedi. Perşembe günü yapılması planlanan toplantı, acil istek üzerine bugün yapıldı ve toplantı saat 17.00'de başladı. 2 saati geçen duruşmada Fenerbahçe Kulübü yönetimi, Lisans Kurulu'nun aldığı kararda çelişkiler olduğunu Tahkim Kurulu'na sunarken, Tahkim Kurulu da ara karar alarak Lisans Kurulu'ndan çelişkilerin açıklanmasına yönelik bir istekte bulunuyor. Lisans Kurulu, aldığı kararı yeniden Tahkim'e sunacak. Kararın perşembe gününe yetişmesi halinde Tahkim Kurulu bu hafta içerisinde kararını açıklayacak.

SON DAKİKA - Tahkim Kurulundan Fenerbahçe kararı Perde arkası...

Maç Özeti: Juventus 3-1 Parma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet