Geri Dön

Son dakika - Trabzonspor'da Abdulkadir Parmak ile Abdullah Avcı bir araya gelecek

Trabzonspor'da kadro dışı bırakılan Abdulkadir Parmak ile Abdullah Avcı bugün tekrar bir araya gelerek oyuncuyla konuşacak.

Son dakika - Trabzonspor'da Abdulkadir Parmak ile Abdullah Avcı bir araya gelecek

Abdullah Avcı, kadro dışı bırakılan Abdulkadir Parmak ile ilgili konuşurken, bugün tekrar bir araya gelerek oyuncuyla konuşacak.
Parmak’ın geldiğinden itibaren devamlı oynadığını hatırlatan Avcı, “Kendisi de yaptığı hatayı biliyor. Benim oyuncuyla bir problemim olamaz. Esas olan Trabzonspor ve Trabzonspor kurumudur. Bununla ilgili kendisiyle de görüşme yaptık, kendisi de bunu talep etti, oturduk karşılıklı konuştuk. ‘15’i itibariyle tekrar düşünüp konuşup ne yapacağımıza karar veririz’ dedik” ifadesini kullandı.
Oyuncunun dili, dini, ırkı, yerlisi, yabancısı olmayacağına vurgu yapan tecrübeli teknik adam, “Lütfen bu topraklarda yetişenlere daha fazla sahip çıkalım. Çalışmalarıyla, duygusuyla, ruhuyla, ekonomisiyle hep buraya katkı sağladılar. Ben de onları kullanmaktan ve bu kaynağı oluşturmaktan yanayım. Türkmen buranın değerli bir oyuncusu. Türkmen bizimle devam edecek” dedi.

Son dakika - Trabzonsporda Abdulkadir Parmak ile Abdullah Avcı bir araya gelecek

Frank de Boer, 433 pankartını görünce şaştı kaldı!
YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet