Geri Dön

Son dakika - Transferde UEFA detayı ortaya çıktı! Galatasaray ve Fenerbahçe

Avrupa yaz transfer dönemi kısa süre içinde sona erecek. Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş'ı yakından ilgilediren gelişmede UEFA detayı ortaya çıktı.

Son dakika - Transferde UEFA detayı ortaya çıktı! Galatasaray ve Fenerbahçe

Avrupa’da yaz transfer döneminin sonuna geliniyor. Birçok Avrupa ülkesi federasyonu yaz transfer dönemini 31 Ağustos’ta sonlandıracak. Bizim ülkemizde ise durum farklı… 8 Eylül sonunda yaz transfer dönemi Türkiye’de son bulacak. Özellikle takımlar tüm planlarını 31 Ağustos’tan sonrasına yapmış durumda…

Avrupa’nın önde gelen kulüplerinde forma şansı bulamayan değerli futbolcuları gözüne kestiren kulüplerimiz, 31 Ağustos’tan sonra bu oyunculara imza attırmanın hesaplarını yapıyor.

Öte yandan 8 Eylül’e kadar transfer dönemi devam ederken; UEFA’ya bildirilecek listenin de bir tarihi var. Galatasaray ve Fenerbahçe’yi yakından ilgilendiren bu tarih biraz can sıkabilir.

2 Eylül’ü 3 Eylül’e bağlayan gece saat 01.00’e kadar UEFA’ya bildirim yapmak zorunda olan Galatasaray, Fenerbahçe Beşiktaş’ın anlaşma sağladığı oyuncuları en geç 2 Eylül’e kadar bitirmek zorunda! Aksi halde yeni transferler UEFA’ya gönderilecek olan listeye dahil edilemeyecekler.

Bu yüzden Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş’ın ilgilendiği oyuncularla erkenden söz kesip 2 Eylül’e kadar resmi imzaları atması gerekiyor.

Son dakika - Transferde UEFA detayı ortaya çıktı Galatasaray ve Fenerbahçe

Valencia'nın Barcelona'ya attığı en iyi goller
YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber