Geri Dön

Son dakika - Türk Telekom Stadı’nda olağanüstü toplantı!

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, yöneticilerin çoğunluğunun istifasını istemesi ve son dönemde yaşananlar sonrasında, tüm kurulları bugün Türk Telekom Stadı’na çağırdı. Olağanüstü gelişen bu durumun ardından toplantıda, çok radikal kararların olabileceği dile getirildi

Son dakika - Türk Telekom Stadı’nda olağanüstü toplantı!

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, tüm kurullara olağanüstü toplantı çağrısı yaptı. Başkan Cengiz’in bu çağrısı nedeniyle kurul üyeleri bugün Türk Telekom Stadı’nda toplanacak.
Olaylı bir hafta geçiren sarı-kırmızılılarda önceki gün olağanüstü yönetim kurulu toplantısı yapılmıştı. Bu toplantıda 8 yönetici, Başkan Mustafa Cengiz’den istifasını istemiş, onursal başkanlık önermişti. Bu teklif karşısında büyük şok yaşayan Cengiz ise geri adım atmamış, başkanlığa devam edeceğini dile getirmişti.
Yöneticilerin bu hamlesine karşılık Başkan Mustafa Cengiz tüm kurullara haber gönderdi ve olağanüstü toplantı yapılacağını bildirdi. Cengiz’in çağrısı üzerine yönetim, denetim, sicil, disiplin olmak üzere tüm kurullar ve idareciler bugün stattaki toplantıya katılacak. Bu toplantıdan çok radikal kararlar çıkması bekleniyor. Bazı yöneticilerden sürpriz istifalar gelebileceği de dile getirildi.

Son dakika - Türk Telekom Stadı’nda olağanüstü toplantı

Mustafa Demirtaş: "Fenerbahçe çok büyük bir fırsat tepti"

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet