Geri Dön

Son dakika - Volkan Demirel: "Çok iyi santrfor oynarım"

Fenerbahçe'nin eski kalecisi Volkan Demirel, canlı yayında iddialı sözler sarf etti. Demirel, 'Şu anda oynayabilir misin" sorusuna yanıt verdi.

Son dakika - Volkan Demirel: "Çok iyi santrfor oynarım"

Fenerbahçe'nin eski kalecisi Volkan Demirel, yayıncı kuruluşta açıklamalarda bulundu. Eski kaleci Volkan Demirel, "Çok iyi santrfor oynarım" dedi.

"Oynamak isterim, çık bakalım oynayabilecek misin"
Volkan Demirel, "Oynamak isteyip de, oynadıktan sonra karşılığını vermek o soru işareti. Onu yapamayan oyuncular var. Ben de şu an derim ki oynamak isterim, çık bakalım oynayabilecek misin, olay o" dedi.

"Şimdi iki maç yedek kalan mutsuz oluyor"
Feyyaz Uçar ise "Mutsuz oyuncu diye bir terim var. Biz hiç mutsuz olamadık Tugay. Bize hiç mutsuz demediler. Şimdi iki maç yedek kalan mutsuz oluyor. Adaptasyon tabii önemli işin şakası bir yana" ifadelerini kullandı.

"2-3 antrenmana oynarım"
Tugay Kerimoğlu'nun "Şu anda oynayabilir misin?" sorusuna Volkan Demirel 'Kalede oynarım, 2-3 antrenman bakar" cevabını verdi. Kerimoğlu: "Ama sen daha yeni bıraktın" derken Volkan: "3 sene oldu bırakalı" dedi. Daha sonrasında Kerimoğlu, 'Çok uzak değil' cevabını verdi.

Volkan: "Çok iyi santrfor oynarım"
Feyyaz Uçar'ın "Başka nerede oynatacaktık seni? Kalede oynatacağız tabii seni" sözlerine eski kaleci, "Çok iyi santrfor oynarım" dedi. Bunun  üzerine Uçar 'Santrfor?' diyerek şaşkınlığını gizleyemedi.

Son dakika - Volkan Demirel: Çok iyi santrfor oynarım

Kerem Aktürkoğlu: Şampiyonluklar yaşamak istiyorum
YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber