Geri Dön

Sözleşmeler feshedilecek

Galatasaray’da gidecek futbolcularla ilgili strateji belli oldu.

Sözleşmeler feshedilecek

Galatasaray’da gidecek futbolcularla ilgili strateji belli oldu. Salih Dursun için Antalyaspor’la anlaşan sarı-kırmızılıların kadro dışı kalan ve kendilerine kulüp bulamayan Jem Paul Karacan, Endoğan Adili ve Umut Gündoğan’ın sözleşmelerini fesh edeceği bildirildi. Oyuncuların herhangi bir kulübe gitmemesi nedeniyle bu yolun seçildiği belirtildi.

‘Tatilde iyi dinlenin’

Galatasaray’da Başkan Dursun Özbek ve yönetim kurulu dün Florya’da futbolcularla bir araya geldi. Sarı-kırmızılılarla beraber yılbaşı yemeği yiyen Başkan Özbek, 2017’den şampiyonluk beklediğini söyledi.

Geride bıraktıkları sezonda zorlu süreçlere rağmen kupalar aldıklarını anımsatan Başkan Özbek’in, “2017’de sizden beklentim şampiyonluk. Son dönemde yükselen bir performansımız vardı. İkinci yarıda her şeyin daha güzel olacağını ümit ediyorum. Tuzla maçından sonra hepiniz tatile gideceksiniz. Size iyi tatiller diliyorum. İyi dinlenin. Hazırlık döneminden itibaren ise sizden büyük fedakârlıklar bekliyorum. Bu sene şampiyon olacağınıza yürekten inanıyorum” ifadelerini kullandığı öğrenildi.

Real Madrid'in Getafe'ye attığı en iyi goller!
YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet