Geri Dön

Spor ve markaların buluşması başlıyor

Brand&Sport Summit, ESA Arena’da bugün start alacak. İki gün sürecek etkinlikte oturumlar seyircisiz yapılacak ve Sports TV’den ekranlara gelecek. Markalar dünyası ve spor sektörünün buluşması ayrıca dijital olarak takım edilebilecek

Spor ve markaların buluşması başlıyor

Bu sene 4.’sü düzenlenecek Brand&Sport Summit, 17-18 Aralık 2020 tarihlerinde, 42 Maslak içindeki ESA Arena’da, pandemi kuralları çerçevesinde hibrit bir modelle kapılarını markalar ve spor dünyasına açacak.

Birbirinden özel oturumlarıyla, iki gün sürecek etkinlik, yepyeni yayın formatıyla Sports TV ekranlarında ve dijital mecralarda kesintisiz yayında olacak. Pandemi koşulları nedeniyle sadece konuşmacıların fiziksel olarak sahnede olacağı etkinlikte, oturumlar seyircisiz yapılacak ve ekran başından izlenebilecek.

Milli Takım Teknik Direktörü Şenol Güneş, A Milli Voleybol Takımı Kaptanı Eda Erdem, Şampiyon cimnastikçimiz İbrahim Çolak, Fenerbahçe Sportif Direktörü Emre Belözoğlu, Başakşehir Teknik Direktörü Okan Buruk, Pentatlet İlke Özyüksel, milli futbolcu Didem Karagenç etkinliğe katılacak olan önemli isimlerin başında geliyor.

Ayrıca WTA Başkanı, federasyon başkanları, markalar ile spor ilişkisini temsil eden çok sayıda markanın CEO’su ve Pazarlama Grubu Başkanları, 2021’e ertelenen önemli uluslararası spor organizasyonları öncesinde deneyimlerini paylaşacak. Geçtiğimiz 3 sene olduğu gibi bu yıl da Brand&Sport Summit, Sports TV’den canlı yayınlanacak.

Spor ve markaların buluşması başlıyor

Hikmet Karaman: "Pes etmek yok"
YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet