Geri Dön

Sterling: "Geri dönmek için 4-5 haftaya ihtiyacımız var"

Manchester City'de forma  giyen Raheem Sterling, futbola yeniden başlamak için 4-5 haftaya ihtiyaçları  olduğunu söyledi.

İngiltere Premier Lig kulübü Manchester City'de forma  giyen Raheem Sterling, futbola yeniden başlamak için 4-5 haftaya ihtiyaçları  olduğunu söyledi. 

Sterling, YouTube kanalında yaptığı açıklamada, yeni tip koronavirüs  (Kovid 19) salgını nedeniyle ertelenen lige geri dönmek için sabırsızlandığını  belirtti.

Karantinanın ilk günlerinde oldukça garip hissettiğini kaydeden 25  yaşındaki oyuncu, "Daha sonra kendime şunu söyledim. Karanlık bir odada 6-7 saat  Call of Duty oynayarak zamanımı geçiremem. Programa göre çalışma yapmalıyım."  ifadelerini kullandı.

Kulüplerin ligi başlatmak için çalıştıklarını aktaran Sterling, bu  konuda hükümetin onayını beklediklerini dile getirdi.

Evde antrenmanlarını sürdürdüğünü ifade eden Manchester Cityli yıldız,  "Futbola geri dönmek için 4-5 haftaya ihtiyacımız var. Hazırlık yapmamız  gerekiyor, doğrudan gidip başlayamayız. Dostluk maçına çıkmıyoruz, kazanmak için  oynayacağız." değerlendirmesinde bulundu.

Sterling: Geri dönmek için 4-5 haftaya ihtiyacımız var

Sterling: Geri dönmek için 4-5 haftaya ihtiyacımız var

Ahmet Nur Çebi'den haciz itirafı: Her gün kavga ediyoruz

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber