Geri Dön

Tarihi imza

Avrupa futboluna veda edip ülkesine dönerek Boca Juniors’a transfer olan Carlos Tevez’in La Bombonera’da yapılan imza törenine 40 binden fazla taraftar geldi.

Tarihi imza

Avrupa futboluna veda ederek ülkesine dönen Carlos Tevez için tarihi bir karşılama düzenlendi. Eski kulübü Boca Juniors’a transfer olan Arjantinli forvetin La Bombonera’da yapılan imza törenine büyük ilgi vardı.

11 yıl sonra yetiştiği takıma geri dönen 31 yaşındaki yıldız, ilk olarak stadyumdaki basın toplantısı odasında resmi sözleşmeye imza attı. Ardından yeşil çimlerin üzerine çıkan Tevez, kendisini bekleyen kalabalık karşısında çok etkilenerek, taraftarın önünde defalarca eğildi.

Carlos Tevez’i karşılayanlar arasında bulunan Diego Armando Maradona da dikkat çekti. Futbolun efsane ismi Maradona, Tevez için açtığı pankarta, “Geri döndüğün için teşekkürler Carlitos. Maradona ailesi” yazarak mesajını paylaştı.

Kendisi için yapılan tören hakkında konuşan Tevez de, “Benim için bundan daha iyisi olamaz. Hiçbir şey bununla karşılaştırılamaz. Bu insanlar benim halkım. Bu kadar insanın soğuğa rağmen beni görmek için buraya gelmesi inanılmaz. Bu harika ve taraftarın bu tutkusu için müteşekkirim” diye konuştu.

Arjantin efsanesi Diego Armando Maradona, ailesiyle beraber Carlos Tevez’i karşıladı. Carlos Tevez, 11 yıl sonra La Bombonera çimlerine çıktı.

Tarihi imza

Tarihi imza

Başakşehirli Yenge formunu koruyor!YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber