Geri Dön

TEB Kadınlar Tenis Turnuvası'nda İpek Öz'den veda

TEB BNP Paribas İstanbul Cup Uluslararası Kadınlar Tenis Turnuvası'nda 2. eleme turunda Rumen Ana Bogdan'a 2-0 yenilen İpek Öz, ana tabloya kalamadı.

TEB Kadınlar Tenis Turnuvası'nda İpek Öz'den veda

TEB BNP Paribas İstanbul Cup Uluslararası Kadınlar Tenis Turnuvası'nda ikinci eleme turundaki maçını kaybeden Türk sporcu İpek Öz, ana tabloya kalamadı.

Esenyurt'taki Spor Toto Tennis Park'ta gerçekleştirilen organizasyonda İpek Öz, ana tabloya çıkmak için Rumen sporcu Ana Bogdan ile karşılaştı.

Müsabakayı 6-0 ve 6-2'lik setlerle 2-0 kazanan Ana Bogdan ana tabloya yükselirken, İpek Öz ise turnuvaya veda etti.

İkinci eleme turunda rakiplerini yenen Rus sporcu Veronika Kudermetova ile Rumen tenisçi Irina Bara da ana tabloda mücadele etme hakkı elde etti.

Pemra Özgen havlu attı

TEB BNP Paribas İstanbul Cup Uluslararası Kadınlar Tenis Turnuvası'nda mücadele eden milli sporcu Pemra Özgen, tekler ana tablo ilk maçını kaybederek elendi.

Esenyurt'taki Spor Toto Tennis Park'ta gerçekleştirilen organizasyonda Pemra Özgen, ana tablo ilk maçında İsveçli Rebecca Peterson ile karşılaştı.

Müsabakadaki ilk seti 6-1 yitiren Pemra Özgen, iyi mücadele ettiği ikinci seti 6-2 kazandı ve durumu 1-1 yaptı. Ancak İsveçli raket, etkili bir performans ortaya koyduğu son seti 6-0 aldı ve maçtan 2-1 galip ayrıldı. Peterson ikinci tura yükselirken, Pemra Özgen ise teklerde turnuvaya veda etti.

Çiftlerde Melis Sezer-İpek Soylu da ilk turda elendi

Turnuvada çiftlerde mücadele eden Melis Sezer-İpek Soylu ikilisi, ana tablonun ilk turunda elendi.

Melis Sezer-İpek Soylu, Avustralya'dan Monique Adamczak-Jesica Moore çiftiyle oynadıkları maçı 6-7, 6-2 ve 9-11'lik setler sonucunda 2-1 kaybetti.


YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber