Geri Dön

Tom Cleverley'e Milli şok! İmza toplanıyor...

Manchester United forması giyen Tom Cleverley'nin milli takımdan gönderilmesi için imza toplanıyor. İmza kampanyasına şu ana kadar 10 bin kişi destek verdi. İngiltere milli takım menajeri Roy Hodgson kampanyayı "saçmalık" olarak nitelendiriyor.

Tom Cleverley'e Milli şok! İmza toplanıyor...

Manchester United'da son yılların en kötü performansını gösteren ve çok eleştirilen oyuncuların başında gelen Tom Cleverley'yi, eleştirilere kulak tıkayıp milli takım kadrosuna davet eden Menajer Roy Hodgson tartışma konusu oldu.

Tom Cleverley için Brezilya'nın ev sahipliğinde yapılacak olan Dünya Kupası'na götürülmemesi için internet üzerinden kampanya başlatıldı ve 24 yaşındaki futbolcunun kadro dışı kalması için 10 bin imza toplandı.

Kampanyaya tepkili olan İngiltere Milli Takım Menajeri Roy Hodgson, Manchester'ın bu sezon yaşadığı kötü performansın tek sorumlusunun Cleverley olmadığını belirterek, başlatılan imza kampanyasını "saçmalık" olarak nitelendirdi.

Roy Hodgson; "Cleverly 30 kişilik kadroda yer almayı hak ediyor. United'ın bu sezon yaşadığı başarısızlığın tek sorumlusu olarak Tom'u göstermek büyük haksızlık. Brezilya'ya hangi oyuncuları götüreceğime internette dolaşan dilekçelere bakarak karar verecek değilim" şeklinde konuştu.

Galatasaray, Ryan Donk'un sözleşmesini uzattı...YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber