Geri Dön

Toraman'ın eski eşi sabıkalı çıktı!

İbrahim Toraman'ın boşanma aşamasında olduğu eşi Eylem Toraman'ın eski nişanlısı İ.D'ye hakaret ettiği için ceza aldığı ortaya çıktı.

Toraman'ın eski eşi sabıkalı çıktı!

Musa Kesler / Skorer

Beşiktaş'ın eski kaptanı İbrahim Toraman'ın boşanma aşamasında olduğu eşi Eylem Toraman'ın eski nişanlısı İ.D'ye hakaret ettiği için ceza aldığı ortaya çıktı. Durum, Eylem Toraman'ın eski yardımcıları Y.Ç'ye hakaret etmek suçundan İstanbul 45. Asliye Ceza Mahkemesi'nde ceza almasıyla anlaşıldı. Mahkeme, Eylem Toraman'a 200 gün hapis cezası karşılığı olarak 4 bin lira hapis cezası verdi ve bu cezayı 'sabıkalı' olduğu için de ertelemedi. Kararda Eylem Toraman'ın 'suç işlemeye eğlimli kişilik özellikleri nazara alınarak' cezada indirim yapılmayacağı da belirtildi.

Ayrılmak isteyen nişanlısına hakaret etmiş

Dava dosyasına göre, Eylem Yıldız (Toraman) 2011 yılında nişanlı olduğu İ.D'nin kendisinden ayrılmak istemesi üzerine, İ.D'ye tehdit ve hakaretler içeren mesajlar atmıştı. İ.D'nin şikayeti üzerine başlatılan soruşturmada Eylem Yıldız hakkında İstanbul 31. Sulh Ceza Mahkemesi'nde dava açıldı. Yıldız, mesajları mesajları çektiğini kabul etti ve yargılama sonunda 27 Haziran 2013'te 3 ay hapis cezasına çarptırıldı. Bu ceza da paraya çevrilerek ertelendi.

İndirim yok

Eylem Toraman'ın aldığı bu ceza, yardımcısı Y.Ç'ye hakaret suçlamasıyla yargılandığı davada karşısına çıktı. Eylem Toraman, kendi lehine tanıklık yapmayı kabul etmeyen yardımcısına hakaret ettiği için yargılandığı davada 11 Nisan'da 200 gün karşılığı 4 bin lira hapis cezasına çarptırıldı. Mahkeme Eylem Toraman'ın daha önce nişanlısına hakaret etmekten mahkum olmasını gerekçe göstererek cezada bir indirim yapmadı, cezayı da ertelemedi.

Sivasspor'un hazırlık maçında Mert Hakan Yandaş fırtınası...İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber