Geri Dön

Trabzonspor Eren Elmalı, Larsen ve Doğucan Haspolat'ı KAP'a bildirdi! İşte bonservisi

Trabzonspor yeni transferler Eren Elmalı ve Doğucan Haspolat'ın transferlerini KAP'a bildirdi. Bordo-mavililer bonservisi elinde bulunan Jens Stryger Larsen'in anlaşma şartlarını duyurdu.

Trabzonspor Eren Elmalı, Larsen ve Doğucan Haspolat'ı KAP'a bildirdi! İşte bonservisi

Trabzonspor, Danimarkalı futbolcu Jens Stryger Larsen ile Kasımpaşa’da forma giyen Eren Elmalı ve Doğucan Haspolat’ın maliyetlerini açıkladı. 

Trabzonspor’dan Kamuyu Aydınlatma Platformu’na (KAP) yapılan açıklamaya göre, bordo mavili takım ile Kasımpaşa’da forma giyen Eren Elmalı ve Doğucan Haspolat arasında 5’er yıllık sözleşme imzalandı. Anlaşmaya göre Eren Elmalı’ya 7 milyon 350 bin TL garanti ücret ödenecek. Sonraki sezonlarda ise futbolcuya bir önceki sezonda aldığı garanti ücrete uygulanacak enflasyon oranı ilave edilerek ödeme yapılacak.

Doğucan Haspolat'a ise 2022-23 futbol sezonunda 6 milyon 421 bin TL garanti ücret ödeyecek bordo-mavililer, sonraki sezonlarda futbolcuya bir önceki sezon aldığı garanti ücrete uygulanacak enflasyon oranı ilave edilerek ödeme yapılacak. 

Ayrıca, Eren Elmalı’nın sözleşme fesih bedeli olarak Kasımpaşa kulübüne 3 milyon 600 bin Euro+KDV, Doğucan Haspolat için ise 1 milyon 200 bin Euro+KDV üç taksit halinde ödenecek.

Öte yandan, oyuncuların menajerlerine de sözleşmelerinin devam etmesi şartına bağlı olarak futbolculara ödenecek yıllık ücretin yüzde 5’i kadar ödeme yapılacak.

LARSEN İLE 3 YILLIK ANLAŞMA
Trabzonspor serbest statüdeki futbolcu Jens Stryger Larsen ile de 3 yıllık anlaşma sağladı. Bordo-mavililer, Danimarkalı oyuncuya 2022-23, 2023-24 ve 2024-25 futbol sezonlarında her yıl 1 milyon 200 bin Euro garanti ücret ve 153 bin Euro imza ücreti ödeyecek. 

KAP AÇIKLAMASI

Şirketimiz ile profesyonel futbolcular Evren Eren Elmalı ve Doğucan Haspolat arasında 5'şer yıllık anlaşma sağlamıştır.

Yapılan anlaşmaya göre Evren Eren Elmalı'ya;

2022-2023 futbol sezonunda 7.350.000.-TL garanti ücret ödenecektir. Sonraki sezonlar için, bir önceki sezon aldığı garanti ücrete uygulanacak enflasyon oranı ilave edilerek ödeme yapılacaktır.

Trabzonspor Eren Elmalı, Larsen ve Doğucan Haspolatı KAPa bildirdi İşte bonservisi

Yapılan anlaşmaya göre Doğucan Haspolat'a;

2022-2023 futbol sezonunda 6.421.000.-TL garanti ücret ödenecektir. Sonraki sezonlar için, bir önceki sezon aldığı garanti ücrete uygulanacak enflasyon oranı ilave edilerek ödeme yapılacaktır.

Menajerlik hizmet bedeli olarak, futbolcular ile olan sözleşmelerin devam etmesi şartına bağlı olarak, futbolculara ödenecek yıllık ücretin %5'i ödenecektir.

Kasımpaşa A.Ş.'nin profesyonel futbolcuları Evren Eren Elmalı ve Doğucan Haspolat'ın Kulübümüze transferleri konusunda anlaşma sağlanmıştır.

Anlaşmaya göre;

Kasımpaşa A.Ş.'ye, Evren Eren Elmalı'nın sözleşmesinin fesih bedeli olarak 3.600.000.-EUR + KDV, Doğucan Haspolat'ın sözleşmesinin fesih bedeli olarak 1.200.000.-EUR + KDV, 3 (Üç) taksit halinde ödenecektir.

"Şirketimiz ile serbest statüde yer alan profesyonel futbolcu Jens Stryger Larsen arasında 3 (Üç) yıllık anlaşma sağlamıştır.

2022/23 sezonu: 1.2 M€ + 153 bin € imza ücreti.
2023/24 sezonu: 1.2 M€ + 153 bin € imza ücreti.
2024/25 sezonu: 1.2 M€ + 153 bin € imza ücreti.

Trabzonspor Eren Elmalı, Larsen ve Doğucan Haspolatı KAPa bildirdi İşte bonservisi

YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber