Geri Dön

Trabzonspor, Marek Hamsik'e bağlı

Galatasaray deplasmanında yer alacak kadroyu kurmakta zorlanan teknik direktör Avcı, Hamsik’in durumuna göre karar verecek. Slovak oyuncu oynarsa Dorukhan sağ beke geçecek, oynamazsa orta sahada görev alacak. Diğer iki yerli ise Uğurcan ile Berat olacak.

Trabzonspor, Marek Hamsik'e bağlı

Son iki maçında dört puan kaybeden Trabzonspor’da Galatasaray maçının önemi daha da artarken, teknik direktör Abdullah Avcı da korkulu rüya görmemek için ince eleyip sık dokuyor.

Cezalı Hüseyin Türkmen ve Yusuf Erdoğan ile sakatlığı nedeniyle yarınki karşılaşmada görev yapamayacak olan Abdülkadir Ömür’ün yokluğunda en ideal kadroyla sahaya çıkmak isteyen tecrübeli teknik adamda kadroyu belirleyici isim Hamsik olacak. Giresunspor ile oynanan maçın ardından yapılan antrenmanda yer almayan Slovak oyuncunun durumuna bugünkü idmanda bir kez daha bakılacak. Avcı’nın, Hamsik’in oynaması ve oynamaması üzerine senaryolar hazırladığı ifade edildi.

Başarılı orta saha, Galatasaray maçına yetişirse ilk 11’de görev yapacak. Bu durumda Trabzonspor Teknik Direktörü, Dorukhan’ın mevki üzerinde oynama yapacak. Hamsik oynarsa Dorukhan, Peres’e rağmen sağ bekte yer alacak. Çünkü Abdullah Avcı, üç Türk futbolcu olarak Uğurcan, Berat ve Dorukhan’dan faydalanmayı planlıyor.

Eğer Hamsik oynamazsa Dorukhan’a bu kez orta sahada görev verilecek ve sağ bek olarak Peres sahaya çıkacak.

Trabzonspor, Marek Hamsike bağlı

Ergin Ataman: Yarın biz kazanacağız
YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber