Geri Dön

‘Trabzonspor'a gitmeyebilirim’

Halilhodziç: "Söz verdim ama geri çevrilmesi zor teklifler aldım. Hafta sonuna kadar kararımı vereceğim. Şu anda Türkiye'ye gidip gitmeyeceğim belli değil."

‘Trabzonspor'a gitmeyebilirim’

TRABZONSPOR'DA haftalar öncesinden anlaşılan ve Dünya Kupası'nın ardından takımın başına geçmesi beklenen Vahid Halilhodziç şoku yaşanıyor. Boşnak hocanın "Dünyanın en zengin kulüplerinden birisinden teklif aldım. Trabzon'a Dünya Kupası öncesi söz verdim. Ancak şimdi kararsızım" sözlerinin ardından kulübün CEO'su Burak Gürdal "Konuştuk, sorun yok. İki kat ücret verdiler ama tercihi Trabzonspor" yüreklere su serpse de dünkü gelişmeler oldukça can sıkıcı.
HALILHODZIÇ son olarak dün "Trabzonspor ile sözlü anlaşmamız vardı, ben onlara söz verdim. Bu süre zarfında geri çevrilmesi zor, çok güzel teklifler aldım. Hafta sonuna kadar kariyerime nerede devam edeceğim belli olacak. Ne olacağını göreceğiz, şu anda Türkiye'ye gidip gitmeyeceğim belli değil" açıklaması yaparken, Trabzonspor'un nasıl bir strateji belirleyeceği merak konusu oldu.

‘Delikanlıdır sözünü tutar’

TRABZON Başkan Yardımcısı Yakup Aslan, Halilhodziç'in kendilerine söz verdiğini, bu konuda herhangi bir sorun yaşamayacaklarına inandıklarını söyledi. Aslan, "Hoca, Trabzon camiasını seviyor, gönülden bağlılığı var. Kendisiyle uzun süredir görüşüyoruz. Bize verdiği gönül sözü var.
KULÜBÜN geleceğiyle ilgili tüm planları onunla yaptık. Biz hocamızın yanlış yapmayacağına, sözünü tutacağına inanıyoruz. Vahid hoca sözünün eridir, delikanlıdır. Söz vermişse gelir. Hayati bir şey olmadıktan sonra geleceğiyle ilgili sorun olmaz" dedi.

Başakşehir'in son 16'daki rakibi Kopenhag

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber