Geri Dön

Ulueren: 'Arda futbolu bıraktı!'

Ünlü televizyoncu ve spor yazarı Serhat Ulueren, yoğun futbol gündemini değerlendirdiği 'Skorer Özel' programında, Arda Turan'la ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Ulueren: 'Arda futbolu bıraktı!'

Skorer TV'nin konuğu olan ünlü televizyoncu ve spor yazarı Serhat Ulueren, Galatasaray'ın transferi için ilgilendiği iddia edilen Barcelonalı Arda Turan'la ilgili çarpıcı değerlendirmelerde bulundu.

Ulueren'in Arda açıklamaları şöyle;

'Arda G.Saray'a bir şey veremez'

'Arda futbolu bıraktı, İstanbul gecelerinde boy gösteriyor. Bayağı göbeklenmiş. Gece kulübüne gidebilir. Oynamadığı için kadro dışı kaldı. Arda bu sene G.Saray'a futbol anlamında bir şey veremez. Belhanda, Ndiaye, Fernando gibi oyuncular var. Babel, Beşiktaş'a büyük kazanç verdi.

'Arda bedelsiz veriliyorsa alırım'

Arda form tutar mı tutar. Ama olayın parasal durumuna bakmak lazım. G.Saray mali yönden dipte. Ben bu kumarı oynamam. Kan kaybeden bir hasta var. Barcelona'dan gönderileceği kesinleşmiş bir Arda'dan bahsediyoruz. Uzun zamandır oynayamıyor. Milli Takım'a dönmesi büyük bir hataydı. Bedelsiz veriyorlarsa alırım. Çift haneli rakamlar olursa yanına yaklaşmam.

'Yakar top gibi'

Çok ciddi bir kumar. Dursun Bey'in bunu iyi analiz etmesi lazım. Arda'yı kulübede bekletirsen, kulübede bekleyen adam tehlikelidir. Arda Turan yakar top gibi, değdiği anda seni yakabilir.'

Erol Bulut: "Biz birlikte her şeyi başarırız"YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber