Konferans Ligi Vangelis Marinakis: Hayallerimiz gerçek oldu!

Vangelis Marinakis: Hayallerimiz gerçek oldu!

19.04.2024 - 02:19 | Son Güncellenme:

Olympiakos'un sahibi Vangelis Marinakis, Fenerbahçe maçının ardından açıklamalarda bulundu.

Vangelis Marinakis: Hayallerimiz gerçek oldu

UEFA Konferans Ligi'nde Fenerbahçe'yi seri penaltı atışları sonucunda eleyen Olympiakos'ta kulübün sahibi Vangelis Marinakis konuştu.

Haberin Devamı

İstanbul'da tarih yazdıklarını belirten Vangelis Marinakis, "Bu çok büyük bir gece. İstanbul'da tarih yazdık. Bu stadyumda, bu atmosferde zorlukları seviyoruz. Efsanenin, şampiyonun, Olympiakos'un ruhunun ne anlama geldiğini hep birlikte gösterdik. Bu takım daha da ileri gidebilir. Biz buna inandık ve daha da büyük zaferler yaşamayı bekliyoruz. Gelecek nesillere anlatabileceğimiz harika bir geceydi" dedi.

Zor görünen bazı hayallerinin gerçek olduğunu vurgulayan Vangelis Marinakis, "Hayal kurmaya devam ediyoruz. Zor görünen bazı hayallerimiz gerçek oldu. Sezona nasıl başladığımızı biliyorsunuz, bazı değişiklikler yaptık. Hepimiz bir araya geldik ve sonuçları görüyorsunuz. İstanbul'da büyük bir gece yaşadık. Avrupa'da ve ligde ilerlemeyi hedefliyoruz. Biliyorsunuz, soyunma odasında arkadaşlara da söyledim, Sayın Mendilibar'da beni etkileyen şey risk alması ve zoru sevmesi. Tüm gücüyle saldırdı, çünkü biz buraya tur atlamaya geldik, beraberlik ya da başka bir şey için gelmedik. Risk almayı seviyor. Karaiskakis'deki 1-4'ten sonra yenilemeyi kabul ettim. Kutlamalarla işimiz yok, o doğru yerde doğru adam" açıklamasını yaptı.