Geri Dön

Voleybola dev sponsor

TVF ile Otokoç 2. El arasında imzalar atıldı, milli sporcular yeni bir sponsor daha kazandı

Voleybola dev sponsor

Bu tür anlaşmaların önemine vurgu yapan TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, “Ben, ekibim ve camiam adına desteklerinden dolayı Koç ailesine teşekkür ediyorum” derken Otokoç Otomotiv Genel Müdürü İnan Ekici de “Markamızla federasyona destek olmaya karar verdik. Bununla gurur duyuyoruz” dedi.

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) ile Otokoç 2. El arasında sponsorluk anlaşması imzalandı. Maltepe’deki Otokoç Otomotiv Genel Müdürlük Kampüsü’nde düzenlenen törene, TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, Otokoç Otomotiv Genel Müdürü İnan Ekici, A Milli Kadın Voleybol Takımı oyuncusu Zehra Güneş ve A Milli Erkek Voleybol Takımı oyuncusu Kaan Gürbüz katıldı.
TVF Başkanı Üstündağ, sponsor desteğinin önemli olduğunu bildiklerini dile getirerek, “Voleybol, takım sporlarında ülkemizi gururla temsil eden, yüz akı olan bir branş. Elde edilen başarılarda sponsorların desteği de çok önemli. Takım sporlarında ülkemizi olimpiyatlarda voleybol branşının temsil edecek olması camiam adına mutluluk verici. Ben, ekibim ve camiam adına bizlere verecekleri destekten dolayı Koç ailesi başta olmak üzere, tüm çalışanlara teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.
Otokoç Otomotiv Genel Müdürü İnan Ekici de yaptıkları iş birliğinden dolayı mutlu olduklarını belirtti. Ekici, “Voleybol braşının ülkemizde başarıdan başarıya koştuğunu gözlemledik. Uluslararası arenada ilkler arasında bulunmayı başaran bir spor dalı. Biz de Otokoç Otomotiv çatısı altında faaliyet gösteren Otokoç 2. El markamızla federasyona destek olmaya karar verdik. Bununla da gurur duyuyoruz. İyi bir yol arkadaşlığı olacağını düşünüyorum” ifadelerini kullandı.
Öte yandan milli voleybolcu Zehra Güneş, “Başarıya aç bir takım olarak her zaman istek ve azimle ülkemize madalya getirmeye çalışırken, ailemize katılmak isteyip, destek veren herkese sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum” derken, Kaan Gürbüz de “Böyle büyük sponsorların gelmesi güzel. Büyük destek aldığımızı hissediyoruz. Federasyonumuzun da imkanları artmış oluyor. Bundan dolayı herkese teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Voleybola dev sponsor

‘Artık yaşlandık kalbimiz dayanmıyor’
Başkan Mehmet Akif Üstündağ A Milli Kadın Takımı’nın 2020 Tokyo Olimpiyatları’ndaki grubunu da değerlendirdi. TVF Başkanı, “Oraya gelen 12 takım da güçlü. Mücadeleden yılmayacağız. Heyecan son güne kadar devam edecek. Tabii kürsü hesabı yapıyoruz. Bu altın olur, gümüş olur, bronz olur... Ya da ülkemizi tatmin edecek bir derece olur. Daha öncekilere benzer heyecanlar yaşamak istiyoruz ama biraz daha erken sonuca gitmek istiyoruz. Çünkü yaşlandık, kalbimiz dayanmıyor. Artık bazı turnuvalara doktorumla gidiyorum. Ülkem sevinsin, biz yok olalım. Benim için bu çok daha önemli” ifadelerini kullandı.

‘Seyirci için çalışıyoruz’
TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, voleybol maçlarının seyircili oynanması için gerekli girişimlerde bulunduklarını vurguladı. Üstündağ, “Biz de seyircili oynamayı arzu ediyoruz. Çalışmalarımıza devam ediyoruz. Özellikle bu konuda Sağlık Bakanlığının değerlendirmesi önemli. Bakanımızın iki gün önce yaptığı açıklamada, ‘Artık kademeli olarak maçlar seyircili oynanacak’ demesinden sonra yazışmalara başladık. Yüzde kaç seyircili oynanacağı konusunu da kısa bir süre içinde paylaşacağız” dedi.

Didier Drogba'nın Marsilya formasıyla yaptığı hattrick
YAZARLAR
TÜM YAZARLAR

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber