Hatayspor Volkan Demirel'den beraberlik yorumu: Kazanmak için geriye yaslandık

Volkan Demirel'den beraberlik yorumu: Kazanmak için geriye yaslandık

13.01.2024 - 17:18 | Son Güncellenme:

Hatayspor Teknik Direktörü Volkan Demirel 1-1'lik beraberliğin ardından açıklamalarda bulundu.

Volkan Demirelden beraberlik yorumu: Kazanmak için geriye yaslandık

Süper Lig'in 20'nci haftasında Hatayspor, Mersin'de konuk ettiği Pendikspor ile 1-1 berabere kaldı. Karşılaşmanın ardından Hatayspor Teknik Direktörü Volkan Demirel ile Pendikspor Teknik Direktörü Ivo Vieira açıklamalarda bulundu.

Haberin Devamı

1 puana üzüldüklerini belirten Hatayspor Teknik Direktörü Volkan Demirel, “Beraberlik serimize bir maç daha ekledik. Uzun maç süresince gol atamıyorduk. Bugün gol attık ama bu defa skoru koruyamadık. Oyuncularım kazanmak için geri yaslandı. Onların da derdi 3 puan ama neticesinde 1 puan aldık. 1 puana üzüldük tabi ki ama önümüzde daha iyi savunma ve hücum anlamında daha doğru duruşlar yapmak için çalışacağız” diye konuştu. 

VIEIRA: 4-5 TANE NET POZİSYON BULDUK

Pendikspor Teknik Direktörü Ivo Vieira, “Bizim için ilk yarısı iyi geçmeyen bir maçtan sonra maçın sonunda hak ettiğimiz golle 1 puanı aldık. Maçın ilk yarısına iyi başlayamadık, kafamızdaki organizasyonları yapamadık, maçın ikinci yarısında beklemediğimiz bir gol yedik. Oyuncularımız mücadeleyi bırakmadı, 4-5 tane de pozisyon bulduk. Sonunda da hak ettiğimiz golü bulduk. Buradan 1 puan aldık” dedi.