Magazin Wanda Nara ve Mauro Icardi'den barışma sinyali! WhatsApp mesajlarını paylaştı

Wanda Nara ve Mauro Icardi'den barışma sinyali! WhatsApp mesajlarını paylaştı

25.09.2022 - 18:50 | Son Güncellenme:

Galatasaray'ın Arjantinli yıldızı Mauro Icardi kısa süre önce ayrıldığı eşi Wanda Nara ile yeniden barışmak için harekete geçti. Tecrübeli futbolcu Instagram hesabından bir paylaşım yaparak hayranlarını heyecanlandırdı.

Wanda Nara ve Mauro Icardiden barışma sinyali WhatsApp mesajlarını paylaştı

Mauro Icardi, Wanda Nara ile olan WhatsApp konuşmalarını Instagram'dan yayınladı. Icardi, "Bekar olmaya karar verdiğinizde ya da veremediğinizde! Ancak, ben zehirli biriyim değil mi?" paylaşımı yaptıktan sonra ikili arasındaki konuşmaları paylaştı. WhatsApp görüşmelerinde Wanda, "Seni arıyorum. Yarın uçağa biniyorum. Uruguay'da fotoğraf çekimlerim var. Bana cevap verebilir misin?" diyor. Mauro Icardi, "Neler oluyor?" diye bu aramaya cevap veriyor. Wanda tekrar, "Neredesin sen?????" diye soruyor. Mauro, "Niye?" şeklinde tekrar cevap veriyor.

Haberin Devamı

Wanda bu kez, "Cevap verecek misin, vermeyecek misin? Bundan sonra sen de bana soru sorduğunda ben de aynı olacağım. Neden çocuklarla yatmak yerine evin dışında geziyorsun?" diye soruyor. Mauro ise, "Ben bekar biriyim. Sana açıklama yapmak zorunda değilim. Ben sen terk ettin. Buna rağmen aynı şekilde devam etmemizi mi istiyorsun!" cevabını veriyor.

Wanda bu kez, "Sen bir yalancısın. Hem evlisin hem bekar." diye tepki gösteriyor. Mauro ise, "Biz aynıyız." cevabını veriyor. Mauro, "Ne kadar zehirli birisin." diyor. Wanda ise cevaben, "Sen bir tilkisin! Şimdi uyumaya gidiyorum. Bana nerede olduğunu söylemek istemezsen artık sen bilirsin." diyerek son sözünü söylüyor.

MAURO'DAN WANDA ANKETİ

Mauro Icardi ise son paylaşımında, "Sen benden 1000 kat daha zehirlisin Wanda" diyerek bir anket paylaştı. Icardi ankette Wanda Nara'nın kendisini aradığı görselini paylaşarak "Açayım mı, açmayayım mı" diye takipçilerine sordu. Öte yandan tüm bu paylaşımlarının ardından Mauro Icardi, Wanda Nara'ya, "Seni seviyorum zehirli" yazılı bir paylaşım yaptı.

Haberin Devamı

"ZEHİRLİ" SÖZÜNÜN ARKA PLANI"

Wanda Nara, ayrılık sonrası basın mensuplarının sorularına, "Kalma arzusundaydım ama ayrıldım. Bu içimi acıtıyor ama ruh sağlığım için bunu yapmak zorundaydım. Mauro zehirli biriydi. Bencil olmak zorundaydım ve kendimi seçtim. Beni de düşünün" cevabını vermişti.