Geri Dön

Turgut Alp ölecek mi, diziden çıkacak mı? Kuruluş Osman'ın Turgut Bey'i Rüzgar Aksoy diziden ayrılıyor mu?

Kuruluş Osman dizisinde Turgut Alp'e hayat veren Rüzgar Aksoy, öne çıkıyor. Dizinin son bölümlerinde Tekfur Nikola'ya yakalanan Turgut Bey'in sahneleri izleyen tarafından soluksuz izlendi ve 'Turgut Bey ölecek mi, diziden çıkıyor mu?' sorularını yöneltmeye başladı.

Turgut Alp ölecek mi, diziden çıkacak mı? Kuruluş Osman'ın Turgut Bey'i Rüzgar Aksoy diziden ayrılıyor mu?

Turgut Alp'e hayat veren Rüzgar Aksoy'un dizideki akıbeti son bölümler birlikte konuşulmaya başladı. Tekfur'a yakalanan ve eziyet gören Turgut Bey diziden ayrılacak mı, Rüzgar Aksoy Kuruluş Osman'dan çıkıyor mu?

TURGUT BEY ÖLECEK Mİ?

Omsn Gazi'nin en yakın arkadaşlarından Turgut Bey, Kuruluş Osman dizinin son bölümünde Tekfur Nikola'nın eline düşer ve zor zamanlar geçirir. Yaşadıkları sonrası Turgut Alp'in dizideki akıbeti sorgulanıyor. Rüzgar Aksoy'un hayat verdiği Turgut Bey'in akıbeti son bölümde netlik kazanacak. Ancak tarihte Turgut Alp'in öldüğünde yaşının 1002ün üzerinde olduğu tahmin ediliyor.

 

 

Fatma Girik için Cemal Reşit Rey Konser Salonu'nda tören düzenlendiYeşilçam'ın usta ismi ve eski Şişli Belediye Başkanı Fatma Girik için Cemal Reşit Rey Konser Salonu'nda tören düzenlendi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber