SKORER
PEMBENAR
CADDE
YAZARLAR

Farkındalık buluşması

.

Milliyet Haber

ÇABA Derneği tarafından gerçekleştirilen ‘Merkezim Sağlıklı Yaşam’ın lansmanı, cemiyet hayatından isimleri bir araya getirdi

ÇABA Derneği, obezite farkındalığı ve tedavisi için özel bir bilinçlendirme kampanyası başlatıyor. Dernek tarafından Novo Nordisk Türkiye’nin koşulsuz desteğiyle gerçekleşen ‘Hadi Birlikte’ projesinin de devamı niteliğindeki ‘Merkezim Sağlıklı Yaşam’ lansmanı, JW Marriot Marmara Sea’de gerçekleştirildi. Davete, Özlem Zehebi, Hayat Cengiz, Tuna Öztürk, Hamdi Alkan gibi isimler katıldı.

Çaba Derneği Başkanı Eda Kosif, “Kampanyanın sağlık adına daha geniş kitlelere ulaşacağına eminim” derken, Dr. Özlem Cankurtaran, “Obezite (şişmanlık) tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de giderek artıyor ve halk sağlığını tehdit ediyor. Obeziteyle mücadelenin yolları olduğunun herkesçe anlaşılmasını sağlamak en büyük hedefimiz” şeklinde konuştu.

Yazarın Diğer Yazıları

  1. ÜZÜM KESME ZAMANI
  2. YIL DÖNÜMÜ KUTLAMASI
  3. Geleneksel buluşma
  4. Kovboylar partide
  5. ASIRLIK OTELDE KUTLAMA
  6. BODRUM RANDEVUSU
  7. POLONEZKÖY’DE KIR DÜĞÜNÜ
  8. NEFES KESEN YARIŞ!
  9. BAHÇEDE TİYATRO
  10. RENKLİ BULUŞMA

© Copyright 2022

Türkiye'den ve Dünya’dan son dakika haberler, köşe yazıları, magazinden siyasete, spordan seyahate bütün konuların tek adresi milliyet.com.tr; Milliyet.com.tr haber içerikleri izin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.