Geri Dön

Arıza 3. bölüm fragmanı... 3. bölüm izle

Arıza 2. bölüm dün akşam ekrana geldi. Dizinin son bölümünde Ali Rıza ailesiyle sınandı ve tetiği çekemedi. Öte yandan Ali Rıza ile Halide'nin yakınlaşması her geçen gün daha artıyor.

Arıza 3. bölüm fragmanı... 3. bölüm izle

Pazar günleri ekrana gelen Arıza'nın 2. bölümü dün akşam yayınlandı. Dizinin son bölümünde Ali Rıza gelen telefondan sonra tetiği çekemez. Çünkü telefonun öbür ucunda ailesinin Fuat Ersoylu tarafından rehin alındığını öğrenmiştir. İki taraf arasında artan gerilimi yine iki tarafın güvendiği tek isim olan Halide çözer. Halide’nin beklenmedik zamanlarda ortaya çıkarak kendisine destek olması Ali Rıza’yı etkiler. Üstelik Halide’nin kendi kayıplarını onunla paylaşması ikili arasında yakınlaşmaya neden olur. Kız kardeşinin katillerinden hesap sormak için yeni bir yol arayan Ali Rıza, Muzaffer’e gider. Zamanında Ersoyluların başını çektiği büyük suç şebekesini çökertmeye çalışan ama başarısız olan Muzaffer’in, Ali Rıza’ya bambaşka bir teklifi vardır. Eğer bu teklifi kabul ederse Ali Rıza geri dönüşü olmayan bir yola girecektir. Halide ise ailesini katleden katillerin boynundan kopardığı kolyeyi bulur ve bu ipucunun peşine düşer. Çünkü o kolye kiminse ailesinin katliamında o kişinin parmağı vardır. Ali Rıza ise şehrin en büyük suç örgütüne büyük bir darbe indirmek için harekete geçer.

ARIZA 2. BÖLÜM İZLE

ARIZA 3. BÖLÜM FRAGMANI

Dizinin yeni bölümünde Ali Rıza tehlikeli sularda yüzmeye devam ediyor. Aile endişeli fakat Ali Rıza ne ailesine ne de düşmanlarının tehditlerine aldırış etmiyor. Bakalım 3. bölümde neler yaşanacak?

 

Magazin Haberleri Bülteni (26 Ekim 2020)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları...

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber