Cadde 'Benden sakladığın bir şey yok değil mi Türkan?'

'Benden sakladığın bir şey yok değil mi Türkan?'

18.11.2023 - 11:56 | Son Güncellenme:

Türkan, Dönüş ve Derya... Biri güzelliği, biri uysallığı, diğeri de asiliğiyle dillere destan, birbirlerine delicesine bağlı üç kız kardeş. Tüm yaşananlara rağmen tekrar aile olmak için her şeyi göze alan kardeşleri sıkıntılı günler bekliyor.

Çekimlerinin Ayvalık’ın muhteşem doğasında gerçekleştiği Üç Kız Kardeş'te sular durulmuyor. Rüçhan'ın uyanmasının ve iyileşmesinin ardından gerçekler gün yüzüne çıkmaya başlıyor.

Haberin Devamı

Somer, Türkan'ın aşkına sahip çıkmaya çalışıyor. Kartal, Türkan'ın suçunun ortaya çıkmasının peşine düşüyor. Rüçhan’ın, Türkan'dan şikayetçi olup olmayacağı ise şimdiden büyük merak uyandırdı.

Benden sakladığın bir şey yok değil mi Türkan

Başarısını yurt dışında da sürdüren dizinin yönetmen koltuğunda Eda Teksöz otururken, senaryosunu Sevgi Yılmaz ve Nilüfer Özçelik kaleme alıyor.

Yapımını Süreç Film’in, yapımcılığını Ali Gündoğdu ve İnci Gündoğdu'nun üstlendiği dizide Reha Özcan, Berker Güven, Özgü Kaya, Almila Ada, Melisa Berberoğlu, Veda Yurtsever, Tayfun Eraslan, Benian Dönmez, Nazlı Senem Ünal, Murat Çidamlı, Vural Şahanoğlu, Hakan Atalay, Emre Kıvılcım, Eren Ören, Merve Şen, Zuhal Acar, Ayça İnci, Güldestan Yüce gibi birbirinden başarılı isimler rol alıyor.

Benden sakladığın bir şey yok değil mi Türkan

Haberin Devamı

Aile ve kardeşlik bağlarını anlatan, samimi ve sıcak aile öyküsü ile izleyicinin büyük beğenesini kazanan Üç Kız Kardeş, salı akşamları Kanal D’de.