CaddeBoran Kuzum: Her sene bir ülkede farklı bir gözden eğitim alıyorum!

Boran Kuzum: Her sene bir ülkede farklı bir gözden eğitim alıyorum!

13.02.2024 - 08:06 | Son Güncellenme:

'Bihter' filminin Behlül'ü Boran Kuzum, Paris'ten gelir gelmez Cemal Reşit Rey’de sahnelenen 'Köroğlu' balesinin prömiyerine yetişti. Tarzıyla dikkatleri üzerine çeken oyuncu, yurt dışına açılmak için elinden gelen çabayı gösterdiğini söyledi.

Boran Kuzum: Her sene bir ülkede farklı bir gözden eğitim alıyorum

Boran Kuzum, Cumhuriyetin 100’ncü yılına ithafen ilk kez bale olarak sahnelenen Köroğlu'nu izledi. Ünlü oyuncu, "Köroğlu destanını baleye taşıdılar yepyeni bir şey yapıyorlar. Onlara destek olmak için geldim" dedi.

Haberin Devamı

Geçtiğimiz günlerde marka yüzü olduğu firmanın Paris’teki partisine İngiliz oyuncu Emma Corrin ile katılan ünlü isim, yurt dışı hayali hakkında konuştu.

Boran Kuzum: Her sene bir ülkede farklı bir gözden eğitim alıyorum

"AMERİKA'DA İKİ AY KURSA GİTTİM"

Aynı markanın yüzü olduğu Corrin ile bir proje için kamera karşısına geçmeyi istediğini anlatan Kuzum, "Emma ile keşke bir projede buluşsak, mükemmel bir oyuncu. Ben işimi çok seviyorum. Yaptığımız işte mümkün olduğunca çok fazla seyirciye ulaşmak en büyük tatmin. Eğitimi hiçbir zaman bırakmadım her sene bir ülkeye gidip farklı bir gözden eğitim almaya çalışıyorum. Geçen sene Amerika’ya iki ay boyunca kurslara gittim” şeklinde konuştu.

Boran Kuzum: Her sene bir ülkede farklı bir gözden eğitim alıyorum

"ÖYLE DENK GELDİ"

Yeni bir sinema projesine başlayacağını dile getiren Kuzum, ekranlardan uzak kalmasının özel bir sebebi olmadığını belirtti: Havalimanından direkt buraya uçakta rahat ettiğim halimle geldim. Şimdilik sadece sinemaya odaklandım .Son yıllarda önüme güzel sinema projeleri geldiği için öyle denk geldi.