Geri Dön

Brad Pitt ve Neri Oxman aşk mı yaşıyor?

Hollywood yıldızı Angelina Jolie ile kısa bir süre önce ayrılan ABD’li aktör Brad Pitt’in, Massachusetts Institute of Technology (MIT) üniversitesinde profesörlük yapan Neri Oxman ile sıkça görüştüğü ve onunla romantik bir ilişki yaşamak istediği iddia edildi.

Brad Pitt ve Neri Oxman aşk mı yaşıyor?

Brad Pitt’in, (MIT) Üniversitesi’nin bir mimarlık projesi kapsamında, burada profesörlük yapan Neri Oxman ile birlikte çalıştığı belirtildi. 54 yaşındaki aktöre yakın bir kaynak, ikilinin iş için sürekli birlikte vakit geçirdiğini belirterek, “Brad ve Neri mimarlık, tasarım ve sanat için aynı tutkuyu paylaştıklarından çok iyi bir iş çıkarıyorlar” şeklinde konuştu.

İkilinin ilişkisinin henüz iş arkadaşlığından öteye gitmediğini ifade eden kaynak,“İkisi de çok ihtiyatlı davranıyor. Ben profesyonel ilişkiden fazlasını olduğunu düşünüyorum. Brad, Neri ile daha fazla vakit geçirmek ve onunla yakınlaşmak istiyor” açıklamasında bulundu. Sanatçı olan 42 yaşındaki Neri Oxman daha önce Arjantinli besteci Osvaldo Golijov ile evliydi. (Posta)


Gülşah Saraçoğlu: Ben tasarımcı değil terziyim!Şarkcı Simge Sağın'ın ilk Harbiye Açıkhava konserinde giydiği renkli sahne kostümü olay oldu. Gülşah Saraçoğlu’nun imzasını taşıyan kıyafet; Meksikalı şarkıcı Thalia’nın geçen yıl bir konserinde giydiği kostümün kopyası olduğu haberleriyle gündeme geldi. Tüm bu yaşananların ardından Gülşah Saraçoğlu, konuya açıklık getirdi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber