Cadde İbrahim Tatlıses'ten Mustafa Keser'e: Haddini bil!

İbrahim Tatlıses'ten Mustafa Keser'e: Haddini bil!

24.04.2024 - 10:02 | Son Güncellenme:

'İmparator' lakaplı İbrahim Tatlıses, usta sanatçı Mustafa Keser’in "Orhan Gencebay iyi bir ses sanatçısı değil. Müslüm Gürses’i dinlemedim, kötü okuyor. Fatih Kısaparmak türkü baba olacak en son adam” sözlerine sinirlendi. Canlı yayına bağlanan ünlü türkücü, "Söyledikleri hadsizlik. Gündemde kalmak için yapıyor" dedi.

İbrahim Tatlısesten Mustafa Kesere: Haddini bil

2021 yılında 'Benzemez Kimse Bize' programını sunduğu Bülent Ersoy'la birbirine giren Mustafa Keser, bu kez 3 Mart 2013'te hayatını kaybeden Müslüm Gürses, Orhan Gencebay ve Fatih Kısaparmak’ı hedef aldı.

Haberin Devamı

Akşam gazetesine röportaj veren usta sanatçı, çarpıcı açıklamaları ile yeni tartışmaların fitilini ateşledi.

İbrahim Tatlısesten Mustafa Kesere: Haddini bil

"MÜSLÜM GÜRSES'İ  HAYATIMDA DİNLEMEDİM"

Fatih Kısaparmak, kendi kendine 'Türkü Baba' lakabı taktı. Türkü babalık ona kalana kadar önünde bin tane adam var. O türkü baba olacak en son adam hatta baba bile olamaz. Orhan Gencebay iyi bir müzisyendir ama iyi bir ses sanatçısı değildir. Yüzüne konuşabileceğim laflar bunlar, ben arkadan konuşmam. Müslüm Gürses Türkiye'nin en lezzetli seslerinden biridir ama hayatımda dinlemedim çünkü kötü okuyor.


İbrahim Tatlısesten Mustafa Kesere: Haddini bil

"BANA KONUŞAMAZ, ÖNLEMİMİ ALDIM"

İbrahim Tatlıses, bu sözler üzerine TV8'de ekranlara gelen 'Aramızda Kalmasın' programına bağlandı. Ünlü türkücü, canlı yayında meslektaşına cevap verdi.

Mustafa Keser'e sorun, onu sahneye çıkaran kim? İlk kez Kanal 6’daki 'İbo Şov'a çıkardım, oradan aldı yürüdü. hadi bu soruyu ona sorun. Zamanında bana da konuşur gibi oldu ama önlemimi aldım, konuşamaz. Nankör insanı sevmiyorum. Çok iyi bir müzisyendir, onu inkar edemem. Ancak tüm bu sanatçılar için söylediklerini hadsizlik olarak değerlendiriyorum. Gündemde kalmak istediği için bunları yapıyor. Haddini bilmeli. Hayatım boyunca nankör olmadım. Kör ol ama nankör olma. Nankörleri hayatım boyunca sevmedim.

İbrahim Tatlısesten Mustafa Kesere: Haddini bil

Yazarlar