Geri Dön

'Bücür' 21 Eylül'de vizyonda

BKM yapımı 'Bücür' filminin yönetmeni Umut Kırca ve oyuncular Berat Efe Parlar, Seren Şirince, Seçkin Özdemir, Hamdi Kahraman ve Ali Rıza Tanyeli basınla bir araya geldi.

'Bücür' 21 Eylül'de vizyonda

Filmde 'Umut' karakterini canlandıran Berat Efe Parlar, karakterini şu cümlelerle anlattı:
"2 yaşında yetimhaneye bırakılan bir çocuğum. Ailemi bulabilmek için teknolojiyi sular seller gibi öğreniyorum. Çok eğlenceli bir film çektik. Ben film için işaret dili eğitimi aldım. İşaret diliyle de size en sevdiğim ve en beğendiğim cümleyi söylemek istiyorum" dedi ve işaret diliyle söylediği cümle ise “Dünya’yı sevgi kurtaracak” oldu.

Seren Şirince, "Oyuncu olmaya çalışan özge karakterini canlandırıyorum. Özge, Umut’la karşılaşıyor ve keşke karşılaşmasaydım diyor. Sonra beraber bir sürü maceraya atılıyorlar. Onun sayesinde de süpriz bir aşk başlıyor" şeklinde konuştu.

Bücür’ün peşindeki beceriksiz mafyayı canlandıran Ali Rıza Tanyeli ise "Tırtıl isimli bir emir kuluyum. Koş diyorlar koşuyorum. Yakala diyorlar yakalıyorum" cümleleriyle herkesi güldürdü.

Filmde mafya rolunü canlandıran Hamdi Kahraman, "Keskin karakterini canlandırıyorum. Biz birilerini paketlerken Bücür’e yakalanıyoruz. Bu film çekimlerinde rollercoaster da dahil olmak üzere hayatımda binmediğim bir sürü eğlenceli ve adrenalinli aktiviteye dahil oldum" açıklamasında bulundu.

Yakışıklı oyuncu Seçkin Özdemir, "Filmde Gökhan Komiser’i oynuyorum. Bücür (Berat Efe Parlar) ve Özge’ye (Seren Şirince) yardımcı olmaya çalışıyorum. Çok sıcak bir aile komedisi oldu. Aileler çocuklarıyla gönül rahatlığıyla keyifli vakit geçirmek için gidebilirler. Bu filmin diğer filmlerden bir farkı var, seyirci çok farklı bir tat yakalayacak bu filmde" dedi.

Filmin kadrosunda; Berat Efe Parlar, Seren Şirince, Seçkin Özdemir, Taner Barlas, Hamdi Kahraman, Ali Rıza Tanyeli ve Durul Bazan rol alıyor. Filmin görüntü yönetmeni ise Vedat Özdemir.

“Bücür” 21 Eylül’de sinemalarda!

Magazin Haberleri Bülteni (17 Eylül 2020)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları...

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber