Geri Dön

Ceyda Ateş paylaştı: Bu ikiliye bayılıyorum

Evlendikten sonra ABD'ye yerleşen ve bir süredir ekranlardan uzak olan oyuncu Ceyda Ateş, eşi Buğra Toplusoy ve kızı Talia'nın birlikte çekilen fotoğrafını Instagram hesabından yayınladı.

Ceyda Ateş paylaştı: Bu ikiliye bayılıyorum

2018 yılında iş insanı Buğra Toplusoy ile Miami'de evlenen ve geçtiğimiz yıl kasım ayında da kızı Talia'yı kucağına alan Ceyda Ateş, paylaşımlarına bir yenisini daha ekledi.

32 yaşındaki Ateş, kızı ve eşinin fotoğrafını Instagram hesabından yayınladı. Ünlü oyuncunun, "Bu ikiliye bayılıyorum." notunu düştüğü gönderi kısa sürede 41 binden fazla beğeni aldı.

Ceyda Ateş paylaştı: Bu ikiliye bayılıyorum

"HEP 'BABA' DİYORLAR!"
Ateş daha önce de kızının eşine benzetilmesi ile ilgili bir paylaşım yapmış ve "Hep 'Baba' diyorlar! Şaka şaka kızmadım! Sağlığımız yerinde olsun yeter" notunu düşmüştü.

Ceyda Ateş, kızı için dadı tutmadığını ve eşi Buğra Toplusoy ile birlikte baktıklarını da ifade etmişti.

"SETLERE DÖNECEĞİM"
'Gurbet Kadını', 'Aşk Oyunu' ve 'Cennet Mahallesi' gibi dizilerde rol alan oyuncu, bir takipçisinin "Bebekten dolayı setlere uzun bir süre uzak mı kalacaksınız?" sorusuna "Hayır. Doğumdan kısa bir süre sonra döneceğim setlere" şeklinde yanıt vermişti.

Nilgün Belgün: Son eşim beni arkadaşımla aldattı!teve2’de; sunuculuğunu, Esin Övet, Ebru Şancı ve Timuçin Güner’in yaptığı, hafta içi her gün saat 11.00’de canlı yayınla ekrana gelen 'teve2 Magazin Masası' programına Nilgün Belgün katıldı. İlk evliliğini 19 yaşında yapan usta oyuncu, üçüncü evliliğine dair çok konuşulacak bir açıklamada bulundu. İşte detaylar...

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber