Ceyda Ateş

Ceyda Ateş

Türk sunucu, model ve oyuncu. Ceyda Ateş Barış Manço Kültür Merkezi'nde tiyatro eğitimi aldı. "Gurbet Kadını", "Aşk Oyunu", "Elveda Rumeli" "Cennet Mahallesi" gibi dizilerde rol aldı. 2008 yılında Çılgın Dersane Kampta adlı sinema filminde oynadı. Ayrıca Kavak Yelleri dizisine konuk oyuncu olarak girmiş, daha sonra sezon (3.Sezon-2010) boyunca dizide rol almıştır. Daha sonra "Yer Gök Aşk" adlı dizide konuk oyuncu olarak bir süre rol almıştır. Ardından Adını Feriha Koydum adlı dizide rol almıştır. Adını Feriha Koydum dizisinden 2. sezonun sonunda ayrılmış ve baş rollerini Özgür Çevik'le paylaşacağı Evlerden Biri adlı dizide Nursen karakterini canlandırmıştır. Emir'in Yolu adlı televizyon dizisinin 73. bölümünde geri dönmüştür.

Ceyda Ateş

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 496 ceyda ateş haberi bulunmuştur.
Ceyda Ateş'in aile saadeti! Evlilik yıl dönümünü böyle kutladı
Ceyda Ateş'in aile saadeti! Evlilik yıl dönümünü böyle kutladıSon olarak 'Çocuk' adlı dizide rol alan Ceyda Ateş, iş insanı Buğra Toplusoy ile evliliğinin üçüncü yıl dönümünü kutladı. Ünlü oyuncu, eşi ve kızıyla birlikte çekilen fotoğrafını takipçileriyle paylaştı.
13.10.2021Cadde
Ceyda Ateş paylaştı: Bu ikiliye bayılıyorum
Ceyda Ateş paylaştı: Bu ikiliye bayılıyorumEvlendikten sonra ABD'ye yerleşen ve bir süredir ekranlardan uzak olan oyuncu Ceyda Ateş, eşi Buğra Toplusoy ve kızı Talia'nın birlikte çekilen fotoğrafını Instagram hesabından yayınladı.
10.08.2021Cadde
Ceyda Ateş'in Talia paylaşımına eşinden yorum!
Ceyda Ateş'in Talia paylaşımına eşinden yorum!İş insanı Buğra Toplusoy ile 2018 yılında evlenip Miami'ye yerleşen, geçen kasım ayında da kızı Talia'yı dünyaya getiren Ceyda Ateş, kızı Talia ile yeni karelerini takipçilerinin beğenisine sundu. Anne kızın hayvanat bahçesindeki pozlarına Buğra Toplusoy da kayıtsız kalamadı.
2.06.2021Cadde
Hayvan sevgisini aşılıyor
Hayvan sevgisini aşılıyorBuğra Toplusoy’la evlendikten sonra Amerika’da yaşamaya başlayan Ceyda Ateş, tüm vaktini kızı Talya’yla geçiriyor.
1.06.2021Cadde
Köpeği nöbet geçirdi
Köpeği nöbet geçirdiCeyda Ateş, iki gün önce köpeği nöbet geçirince takipçilerinden yardım istedi.
9.05.2021Cadde
Ceyda Ateş: Hedeflerim değişti
Ceyda Ateş: Hedeflerim değiştiEşi Buğra Toplusoy’la evlendikten sonra ABD Florida’da yaşayan Ceyda Ateş, MAG dergisine konuştu.
7.05.2021Cadde
Ateş aşı oldu
Ateş aşı olduCeyda Ateş, koronavirüs aşısı oldu.
16.04.2021Cadde
Ceyda Ateş koronavirüs aşısı oldu
Ceyda Ateş koronavirüs aşısı olduEşi Buğra Toplusoy'la ABD'de yaşayan Ceyda Ateş, koronavirüs aşısı oldu. Ünlü oyuncu, o anları sosyal medyada paylaştı.
15.04.2021Cadde
Ceyda Ateş’in kızı Talia kocaman gülüşü ile kalpleri ısıttı!
Ceyda Ateş’in kızı Talia kocaman gülüşü ile kalpleri ısıttı!İş insanı Buğra Toplusoy ile 2018 yılında evlenip Miami'ye yerleşen, geçen kasım ayında da kızı Talia'yı dünyaya getiren Ceyda Ateş, kızı Talia'nın kocaman güldüğü fotoğrafını paylaştı.
7.04.2021Cadde
Yeni eserlerini sıralayacak
Yeni eserlerini sıralayacakKarantina döneminde resim yapan ünlü isimler arasında yer alan Ceyda Ateş, yeni tablolarını yakında görücüye çıkaracağını açıkladı.
5.04.2021Cadde
‘Gün gelir, devran  döner’
‘Gün gelir, devran döner’Ceyda Ateş ve Buğra Toplusoy, kızları Talia’nın fotoğrafını Instagram’dan paylaştı.
1.04.2021Cadde
Ceyda Ateş: Hep 'Baba' diyorlar!
Ceyda Ateş: Hep 'Baba' diyorlar!İş insanı Buğra Toplusoy ile evli olan Ceyda Ateş, geçtiğimiz aylarda ilk kez anne olmanın sevincini yaşamıştı. Ateş, kızı Talya'nın eşine benzetildiğini ifade etti. Esprili bir paylaşımda bulunan Ateş, "Hep 'Baba' diyorlar! Şaka şaka kızmadım! Sağlığımız yerinde olsun yeter" ifadelerini kullandı.
31.03.2021Cadde
Buğra Toplusoy'dan Talia paylaşımı
Buğra Toplusoy'dan Talia paylaşımıOyuncu Ceyda Ateş ile evli olan iş insanı Buğra Toplusoy, geçtiğimiz aylarda ilk kez baba olmanın sevincini yaşamıştı. Ailesiyle birlikte ABD'de yaşayan Toplusoy, kızı Talia'nın fotoğrafını takipçilerinin beğenisine sundu.
30.03.2021Cadde
İşte Talia bebek
İşte Talia bebekCeyda Ateş, üç aylık kızı Talia’nın fotoğrafını ilk kez Instagram’dan paylaştı.
26.02.2021Cadde
Ceyda Ateş kızının yüzünü gösterdi
Ceyda Ateş kızının yüzünü gösterdiİlk kez anne olmanın mutluluğunu yaşayan oyuncu Ceyda Ateş'in kızı, üç aylık oldu. Ateş, yaptığı son paylaşımla kural bozdu. Çiçeği burnunda anne, minik bebeği Talia'nın yüzünü ilk kez gösterdi.
25.02.2021Cadde
Ceyda Ateş eski formuna kavuştu
Ceyda Ateş eski formuna kavuştuHamilelik döneminde dokuz kilo alan Ceyda Ateş, sağlıklı beslenip spor yaparak kısa sürede eski formuna kavuştu.
4.02.2021Cadde
‘En güzel aile’
‘En güzel aile’Ceyda Ateş ve Buğra Toplusoy, iki aylık kızı Talia ile yürüyüşe çıktı.
26.01.2021Cadde
Ceyda Ateş aile pozunu paylaştı
Ceyda Ateş aile pozunu paylaştıTalya'yı kucağına alarak ilk kez anne olmanın mutluluğunu yaşayan oyuncu Ceyda Ateş, kızı ve eşi Buğra Toplusoy ile birlikte yürüyüş yaparken çekilen karesini sosyal medya hesabından yayınladı. Ateş'in gönderisine takipçilerinden beğeni yağdı.
25.01.2021Cadde
Esprili paylaşım
Esprili paylaşımBuğra Toplusoy’la evlendikten sonra Miami’ye yerleşen Ceyda Ateş, dün Instagram hesabından yaptığı paylaşımla takipçilerini güldürdü.
17.01.2021Cadde
Ceyda Ateş'ten eğlenceli paylaşım
Ceyda Ateş'ten eğlenceli paylaşımİş insanı Buğra Toplusoy'la üç yıl önce evlendikten sonra Miami'ye yerleşen oyuncu Ceyda Ateş, dün Instagram hesabından yaptığı paylaşımla takipçilerini güldürdü.
16.01.2021Cadde
Ceyda Ateş'ten makyajsız poz
Ceyda Ateş'ten makyajsız pozKızı Talya'yı kucağına alarak ilk kez anne olmanın mutluluğunu yaşayan oyuncu Ceyda Ateş, makyajsız pozunu sosyal medya hesabından yayınladı.
15.01.2021Cadde
Ceyda Ateş: Kesinlikle yorgunum
Ceyda Ateş: Kesinlikle yorgunumİlk kez anne olmanın heyecanını yaşayan oyuncu Ceyda Ateş, ayna pozunu sosyal medya hesabından yayınladı. Ateş, gönderisine, "Talya Hanım bir aylık" notunu düştü.
25.12.2020Cadde
Doğum kilolarını verdi
Doğum kilolarını verdiKızı Talia’yı bir ay önce kucağına alan Ceyda Ateş, Instagram’dan soru-cevap yaptı.
22.12.2020Cadde
Ceyda Ateş doğum kilolarını verdi
Ceyda Ateş doğum kilolarını verdiKızı Talia'yı bir ay önce kucağına alan oyuncu Ceyda Ateş (32), sosyal medya hesabı üzerinden takipçileriyle soru-cevap yaptı.
21.12.2020Cadde
Ceyda Ateş'ten Talya paylaşımı: Tarifi yok
Ceyda Ateş'ten Talya paylaşımı: Tarifi yokGeçtiğimiz günlerde ilk kez annelik duygusunu tadan oyuncu Ceyda Ateş, kızı Talya'nın elini öperken çekilen karesini paylaştı. Ateş'in "Tarifi yok" notunu düştüğü gönderiye beğeni yağdı.
14.12.2020Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Ceyda Ateş ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.