Buğra Toplusoy

Buğra Toplusoy

Son dakika Buğra Toplusoy haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Buğra Toplusoy gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Buğra Toplusoy haber sayfamızda...

Buğra Toplusoy

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 129 buğra toplusoy haberi bulunmuştur.
Ceyda Ateş'in aile saadeti! Evlilik yıl dönümünü böyle kutladı
Ceyda Ateş'in aile saadeti! Evlilik yıl dönümünü böyle kutladıSon olarak 'Çocuk' adlı dizide rol alan Ceyda Ateş, iş insanı Buğra Toplusoy ile evliliğinin üçüncü yıl dönümünü kutladı. Ünlü oyuncu, eşi ve kızıyla birlikte çekilen fotoğrafını takipçileriyle paylaştı.
13.10.2021Cadde
Ceyda Ateş paylaştı: Bu ikiliye bayılıyorum
Ceyda Ateş paylaştı: Bu ikiliye bayılıyorumEvlendikten sonra ABD'ye yerleşen ve bir süredir ekranlardan uzak olan oyuncu Ceyda Ateş, eşi Buğra Toplusoy ve kızı Talia'nın birlikte çekilen fotoğrafını Instagram hesabından yayınladı.
10.08.2021Cadde
Ceyda Ateş'in Talia paylaşımına eşinden yorum!
Ceyda Ateş'in Talia paylaşımına eşinden yorum!İş insanı Buğra Toplusoy ile 2018 yılında evlenip Miami'ye yerleşen, geçen kasım ayında da kızı Talia'yı dünyaya getiren Ceyda Ateş, kızı Talia ile yeni karelerini takipçilerinin beğenisine sundu. Anne kızın hayvanat bahçesindeki pozlarına Buğra Toplusoy da kayıtsız kalamadı.
2.06.2021Cadde
Hayvan sevgisini aşılıyor
Hayvan sevgisini aşılıyorBuğra Toplusoy’la evlendikten sonra Amerika’da yaşamaya başlayan Ceyda Ateş, tüm vaktini kızı Talya’yla geçiriyor.
1.06.2021Cadde
Ceyda Ateş: Hedeflerim değişti
Ceyda Ateş: Hedeflerim değiştiEşi Buğra Toplusoy’la evlendikten sonra ABD Florida’da yaşayan Ceyda Ateş, MAG dergisine konuştu.
7.05.2021Cadde
Ateş aşı oldu
Ateş aşı olduCeyda Ateş, koronavirüs aşısı oldu.
16.04.2021Cadde
Ceyda Ateş koronavirüs aşısı oldu
Ceyda Ateş koronavirüs aşısı olduEşi Buğra Toplusoy'la ABD'de yaşayan Ceyda Ateş, koronavirüs aşısı oldu. Ünlü oyuncu, o anları sosyal medyada paylaştı.
15.04.2021Cadde
Ceyda Ateş’in kızı Talia kocaman gülüşü ile kalpleri ısıttı!
Ceyda Ateş’in kızı Talia kocaman gülüşü ile kalpleri ısıttı!İş insanı Buğra Toplusoy ile 2018 yılında evlenip Miami'ye yerleşen, geçen kasım ayında da kızı Talia'yı dünyaya getiren Ceyda Ateş, kızı Talia'nın kocaman güldüğü fotoğrafını paylaştı.
7.04.2021Cadde
‘Gün gelir, devran  döner’
‘Gün gelir, devran döner’Ceyda Ateş ve Buğra Toplusoy, kızları Talia’nın fotoğrafını Instagram’dan paylaştı.
1.04.2021Cadde
Ceyda Ateş: Hep 'Baba' diyorlar!
Ceyda Ateş: Hep 'Baba' diyorlar!İş insanı Buğra Toplusoy ile evli olan Ceyda Ateş, geçtiğimiz aylarda ilk kez anne olmanın sevincini yaşamıştı. Ateş, kızı Talya'nın eşine benzetildiğini ifade etti. Esprili bir paylaşımda bulunan Ateş, "Hep 'Baba' diyorlar! Şaka şaka kızmadım! Sağlığımız yerinde olsun yeter" ifadelerini kullandı.
31.03.2021Cadde
Buğra Toplusoy'dan Talia paylaşımı
Buğra Toplusoy'dan Talia paylaşımıOyuncu Ceyda Ateş ile evli olan iş insanı Buğra Toplusoy, geçtiğimiz aylarda ilk kez baba olmanın sevincini yaşamıştı. Ailesiyle birlikte ABD'de yaşayan Toplusoy, kızı Talia'nın fotoğrafını takipçilerinin beğenisine sundu.
30.03.2021Cadde
İşte Talia bebek
İşte Talia bebekCeyda Ateş, üç aylık kızı Talia’nın fotoğrafını ilk kez Instagram’dan paylaştı.
26.02.2021Cadde
Ceyda Ateş kızının yüzünü gösterdi
Ceyda Ateş kızının yüzünü gösterdiİlk kez anne olmanın mutluluğunu yaşayan oyuncu Ceyda Ateş'in kızı, üç aylık oldu. Ateş, yaptığı son paylaşımla kural bozdu. Çiçeği burnunda anne, minik bebeği Talia'nın yüzünü ilk kez gösterdi.
25.02.2021Cadde
Ceyda Ateş eski formuna kavuştu
Ceyda Ateş eski formuna kavuştuHamilelik döneminde dokuz kilo alan Ceyda Ateş, sağlıklı beslenip spor yaparak kısa sürede eski formuna kavuştu.
4.02.2021Cadde
‘En güzel aile’
‘En güzel aile’Ceyda Ateş ve Buğra Toplusoy, iki aylık kızı Talia ile yürüyüşe çıktı.
26.01.2021Cadde
Ceyda Ateş aile pozunu paylaştı
Ceyda Ateş aile pozunu paylaştıTalya'yı kucağına alarak ilk kez anne olmanın mutluluğunu yaşayan oyuncu Ceyda Ateş, kızı ve eşi Buğra Toplusoy ile birlikte yürüyüş yaparken çekilen karesini sosyal medya hesabından yayınladı. Ateş'in gönderisine takipçilerinden beğeni yağdı.
25.01.2021Cadde
Esprili paylaşım
Esprili paylaşımBuğra Toplusoy’la evlendikten sonra Miami’ye yerleşen Ceyda Ateş, dün Instagram hesabından yaptığı paylaşımla takipçilerini güldürdü.
17.01.2021Cadde
Ceyda Ateş'ten eğlenceli paylaşım
Ceyda Ateş'ten eğlenceli paylaşımİş insanı Buğra Toplusoy'la üç yıl önce evlendikten sonra Miami'ye yerleşen oyuncu Ceyda Ateş, dün Instagram hesabından yaptığı paylaşımla takipçilerini güldürdü.
16.01.2021Cadde
Ceyda Ateş'ten makyajsız poz
Ceyda Ateş'ten makyajsız pozKızı Talya'yı kucağına alarak ilk kez anne olmanın mutluluğunu yaşayan oyuncu Ceyda Ateş, makyajsız pozunu sosyal medya hesabından yayınladı.
15.01.2021Cadde
Doğum kilolarını verdi
Doğum kilolarını verdiKızı Talia’yı bir ay önce kucağına alan Ceyda Ateş, Instagram’dan soru-cevap yaptı.
22.12.2020Cadde
Ceyda Ateş doğum kilolarını verdi
Ceyda Ateş doğum kilolarını verdiKızı Talia'yı bir ay önce kucağına alan oyuncu Ceyda Ateş (32), sosyal medya hesabı üzerinden takipçileriyle soru-cevap yaptı.
21.12.2020Cadde
Oyuncu Ceyda Ateş anne oldu
Oyuncu Ceyda Ateş anne olduİki yıl önce iş insanı Buğra Toplusoy ile evlenen oyuncu Ceyda Ateş, ilk bebeğini kucağına aldı. Kız bebek dünyaya getiren Ateş, çocuğuna Talia adını verdi.
26.11.2020Cadde
Ceyda Ateş doğacak kızının adını açıkladı
Ceyda Ateş doğacak kızının adını açıkladıİki yıl önce Miami'de dünyaevine giren oyuncu Ceyda Ateş ile Buğra Toplusoy, dünyaya gelecek kızlarına hangi ismi vereceklerini söyledi.
17.11.2020Cadde
Ceyda Ateş setleri özledi
Ceyda Ateş setleri özlediHamileliğinin 37’nci haftasında olan Ceyda Ateş, neredeyse hiç kilo almadı. Ünlü oyuncu, doğum yaptıktan kısa süre sonra setlere dönmek istiyor.
7.11.2020Cadde
Ceyda Ateş: Geliyor gelmekte olan
Ceyda Ateş: Geliyor gelmekte olanHamileliğinin 35'nci haftasına giren oyuncu Ceyda Ateş, karnı burnunda pozunu sosyal medya hesabından yayınladı.
26.10.2020Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Buğra Toplusoy ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.