Geri Dön

Ceyda Ateş’in kızı Talia kocaman gülüşü ile kalpleri ısıttı!

İş insanı Buğra Toplusoy ile 2018 yılında evlenip Miami'ye yerleşen, geçen kasım ayında da kızı Talia'yı dünyaya getiren Ceyda Ateş, kızı Talia'nın kocaman güldüğü fotoğrafını paylaştı.

Ceyda Ateş’in kızı Talia kocaman gülüşü ile kalpleri ısıttı!

İş insanı Buğra Toplusoy ile 2018 yılında evlenip Miami'ye yerleşen, geçen kasım ayında da kızı Talia'yı dünyaya getirip anne olan ünlü oyuncu Ceyda Ateş çiftçilik yapmaya başladı!

Günaydın’dan Bülent Cankurt'un haberine göre; Bakıcı tutmayıp kızı Talia'yı kendi büyüten güzel oyuncu Ceyda Ateş, bir yandan da çiftçilik yapıyor. Kızından arta kalan zamanını bahçesindeki sebzeleriyle geçiren Ceyda Ateş, çiftçiliği çok sevmiş.

Ceyda Ateş’in kızı Talia kocaman gülüşü ile kalpleri ısıttı

"Toprakla uğraşmak, bir şeyler yetiştirmek, onların tohumdan sebze haline gelmesini görmek harika bir duygu. Ayrıca doğal lezzetlere hasret kaldığımız günümüzde sebzeyi dalından koparıp yiyebilmek, hem sağlık, hem de damak tadı açısından bulunmaz bir lüks" diyen Ceyda Ateş, hobi olarak başladığı çiftçiliği ileri bir noktaya taşır mı bilmem ama şu an bu işten çok mutlu olduğu her halinden belli.

İLGİ ODAĞI OLDU
Sosyal medya hesabından paylaşımlarda bulunmayı ihmal etmeyen Ceyda Ateş beğeni topluyor. Son olarak kızı Talia'nın kocaman güldüğü fotoğrafını paylaşan Ceyda Ateş ilgi odağı oldu.

Ceyda Ateş’in kızı Talia kocaman gülüşü ile kalpleri ısıttı

Dünyaca ünlü star Inna, Çorlu’da mahsur kaldıYeni şarkısı ‘Up’ın promosyon çalışmaları için Romanya'dan Türkiye’ye gelmek için yola çıkan dünyaca ünlü şarkıcı ve söz yazarı Inna'nın uçağı, İstanbul’u felç eden kar fırtınası nedeniyle Çorlu’ya inmek zorunda kaldı.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber