Geri Dön

Damla Ersubaşı ile Mustafa Can Keser aralarındaki buzları eritti

Geçtiğimiz haftalarda eşini sosyal medya hesabından silen oyuncu Damla Ersubaşı, "Küsmedik ama sıkıntılarımız var" demişti. Bu açıklamadan günler sonra ikili, birbirlerini yeniden takibe aldı.

Damla Ersubaşı ile Mustafa Can Keser aralarındaki buzları eritti

Sihirli Annem' dizisinde canlandırdığı 'Tuğçe' karakteriyle tanınan oyuncu Damla Ersubaşı, sosyal medyayı oldukça aktif kullanıyor. Eşi Mustafa Can Keser ve kızlarıyla sık sık mutlu aile pozlarını yayınlayan Ersubaşı, geçtiğimiz haftalarda eşini silerek takipçilerini şaşırttı.

Ardından '2.Sayfa'ya açıklama yapan güzel oyuncu, konuyla ilgili; "Biraz sorunlar yaşadık. Karantinanın da etkisi var. Şu an 'Boşandık' diye bir şey demiyorum ama sorunlarımız oldu, çözdük gibi. Eşim ile aynı evde kalıyoruz. Tartışma nedenimiz ihanet değil. Bu süreçte her şey insanın gözüne batıyor" demişti.

Bu açıklamadan günler sonra çiftin birbirlerini yeniden takip etmesi, 'aralarındaki buzları erittiler' yorumlarına neden oldu.

Acun Ilıcalı'yı kızdıran iddia! "Vicdansızlar, vatan hainleri..."'Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler' çekimleri nedeniyle Dominik Cumhuriyeti'nde olan Acun Ilıcalı, katıldığı canlı yayında, "TV8'de yarışmacıların Kürtçe konuşmasına karşı" tarzında çıkan söylemlere tepki gösterdi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber