Mustafa Can Keser

Mustafa Can Keser

Son dakika Mustafa Can Keser haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Mustafa Can Keser gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Mustafa Can Keser haber sayfamızda...

Mustafa Can Keser

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 121 mustafa can keser haberi bulunmuştur.
Eski eşler Damla Ersubaşı ile Mustafa Can Keser tatilde
Eski eşler Damla Ersubaşı ile Mustafa Can Keser tatildeEylül 2020'de Mustafa Can Keser ile anlaşmalı olarak tek celsede boşanan Damla Ersubaşı, tatil için Bodrum’u seçen ünlü isimler arasında yerini aldı.
26.06.2021Cadde
Çocuklar  için bir arada
Çocuklar için bir aradaOyuncu Damla Ersubaşı, tatil sezonunu Bodrum’da açtı.
26.06.2021Cadde
Damla Ersubaşı son hali ile sosyal medyayı salladı
Damla Ersubaşı son hali ile sosyal medyayı salladıBir dönemin çocuk oyuncularından Damla Ersubaşı şimdilerde iki çocuk annesi genç bir kadın. Evliliğindeki sorunlar ile sık sık gündeme gelen oyuncu Damla Ersubaşı, ihanete uğradığı ve şiddet gördüğünü iddia ettiği eşi Mustafa Can Keser ile yollarını ayırmıştı. 'Sihirli Annem' dizisinde canlandırdığı 'Tuğçe' karakteriyle tanınan Damla Ersubaşı, altı ayda 41 kilo vermişti. Sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettirmeye devam eden 27 yaşındaki oyuncu, takipçilerinden övgü dolu yorumlar alıyor.
17.06.2021Cadde
Eski eşiyle telefonda konuşurken poz verdi
Eski eşiyle telefonda konuşurken poz verdiDamla Ersubaşı, geçtiğimiz gün Zorlu AVM'de objektiflere yansıdı. Tek başına alışverişe çıkan 27 yaşındaki oyuncu, uzun süre giyim mağazalarını dolaştı.
14.04.2021Cadde
6,5 ayda 41 kilo veren Damla Ersubaşı: Hiç kolay bir süreç değildi!
6,5 ayda 41 kilo veren Damla Ersubaşı: Hiç kolay bir süreç değildi!Henüz altı yaşındayken 'Yılan Hikayesi' dizisinde rol alan, 2003 yılında yayınlanan 'Sihirli Annem' dizisindeki performansıyla dikkat çeken Damla Ersubaşı, hakıknda merak edilenleri anlattı.
26.01.2021Cadde
Eski eşler 2021'e birlikte girecek
Eski eşler 2021'e birlikte girecekOyuncu Damla Ersubaşı, geçtiğimiz aylarda boşandığı iş insanı Mustafa Can Keser ve çocuklarıyla Cihangir'de görüntülendi. Eski eşler, 2021'e birlikte gireceğini açıkladı.
17.12.2020Cadde
Damla Ersubaşı-Mustafa Can Keser kızları için barıştı
Damla Ersubaşı-Mustafa Can Keser kızları için barıştı'Sihirli Annem’ dizisinin ‘Tuğçe’si Damla Ersubaşı, kızı Zeynep Nisa’nın birinci yaş gününden kareler paylaştı, “Anneniz olduğumuz için ne şanslıyım” notunu düştü.
8.12.2020Cadde
Magazin Haberleri Bülteni (7 Kasım 2020)
Magazin Haberleri Bülteni (7 Kasım 2020)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları...
7.11.2020Magazin
Damla Ersubaşı ve Mustafa Keser böyle görüntülendi
Damla Ersubaşı ve Mustafa Keser böyle görüntülendi'Sihirli Annem' dizisinde canlandırdığı 'Tuğçe' karakteriyle ünlenen Damla Ersubaşı, geçtiğimiz aylarda boşandığı eşi Mustafa Can Keser ile bir araya geldi. Eski eşlerin keyiflerinin yerinde olduğu görüldü.
7.11.2020Cadde
Mustafa Can Keser koronavirüse yakalandı
Mustafa Can Keser koronavirüse yakalandıOyuncu Damla Ersubaşı'nın eski eşi, işletmeci Mustafa Can Keser, koronavirüse yakalandığını duyurdu.
17.10.2020Cadde
Damla Ersubaşı imaj değiştirdi
Damla Ersubaşı imaj değiştirdi'Sihirli Annem' dizisinde canlandırdığı 'Tuğçe' karakteriyle tanınan oyuncu Damla Ersubaşı boşanır boşanmaz imajını değiştirdi. Genç oyuncu sarı saçlarını büyük bir değişim yaparak koyu renge boyattı. Ersubaşı'nın son hali takipçilerini ikiye böldü.
30.09.2020Cadde
Damla Ersubaşı yaptığı paylaşımla dikkat çekti
Damla Ersubaşı yaptığı paylaşımla dikkat çekti'Sihirli Annem' dizisinde canlandırdığı 'Tuğçe' karakteriyle tanınan Damla Ersubaşı, 2016 yılında evlendiği eşi işletmeci Mustafa Can Keser ile anlaşmalı olarak boşanmıştı. Ersubaşı, boşanma konusunda sessizliğini korurken yaptığı paylaşım dikkat çekti.
21.09.2020Cadde
Damla Ersubaşı ile Mustafa Can Keser tek celsede boşandı
Damla Ersubaşı ile Mustafa Can Keser tek celsede boşandıOyuncu Damla Ersubaşı, geçtiğimiz günlerde dört yıllık eşi Mustafa Can Keser’e boşanma davası açmıştı. Keser'in 2017 yılında Damla Ersubaşı ve kendi kardeşi Alev Keser'i darp ettiği hatta mahkemelik olduğu öğrenilmişti. Çift, bugün Çağlayan Adliyesi’ndeki Aile Mahkemesi’nde görülen davayla anlaşmalı olarak boşandı.
15.09.2020Cadde
Damla Ersubaşı doğum kilolarından kurtuldu
Damla Ersubaşı doğum kilolarından kurtulduOyuncu Damla Ersubaşı, 2018 yılında mide küçültme ameliyatı sayesinde 6,5 ayda 41 kilo vermişti. Çocuklarının babası Mustafa Can Keser’e 10 Ağustos’ta boşanma davası açan Ersubaşı, önceki gün Zincirlikuyu Zorlu Center’da görüntülendi.
11.09.2020Cadde
Damla Ersubaşı'nın keyfi yerinde
Damla Ersubaşı'nın keyfi yerindeOyuncu Damla Ersubaşı, kızları Zeynep Nisa ve Zehra’nın babası Mustafa Can Keser’den boşanmak üzere. Bir davete katılan Ersubaşı çevresine neşe saçtı.
28.08.2020Cadde
Damla Ersubaşı'dan Mustafa Can Keser’e karşı koruma kararı!
Damla Ersubaşı'dan Mustafa Can Keser’e karşı koruma kararı!Oyuncu Damla Ersubaşı, boşanma aşamasında olduğu Mustafa Can Keser’e karşı iki ay süreyle koruma kararı aldırdı.
17.08.2020Cadde
Milliyet'te Haftanın Özeti (14 Ağustos 2020)
Milliyet'te Haftanın Özeti (14 Ağustos 2020)İşte Türkiye'de ve dünyada bu haftanın öne çıkan başlıkları...
14.08.2020Haberler
Mustafa Can Keser kimdir, işi nedir? Mustafa Can Keser kaç doğumlu?
Mustafa Can Keser kimdir, işi nedir? Mustafa Can Keser kaç doğumlu?Oyuncu Damla Ersubaşı ve görümcesi Alev Keser’in, üç yıl önce Ersubaşı’nın boşanma davası açtığı Mustafa Can Keser tarafından darp edildiği ortaya çıktı. Keser, eşi ve kardeşini dövdüğünü itiraf edip ‘Pişmanım’ açıklamasında bulundu. Bu açıklamalarla gündeme gelen Mustafa can Keser'in kim olduğu ne iş yaptığı büyük merakk konusu oldu. İşte Mustafa Can Keser kimdir, kaç yaşında, işi nedir sorularının yanıtları...
13.08.2020Gündem
Damla Ersubaşı kim, nereli? Damla Ersubaşı'nın boy ve yaşı kaç?
Damla Ersubaşı kim, nereli? Damla Ersubaşı'nın boy ve yaşı kaç?Damla Ersubaşı, eşinin şok eden itirafıyla tekrar gündeme geldi. Damla Ersubaşı'nın eşi Mustafa Can Keser 'eşimi ve kardeşimi dövdüm pişmanım' açıklamasının ardından Damla Ersubaşı'nın kim olduğu merak edilmeye başladı. Sihirli Annem dizisiyle tanıdığımız Damla Ersubaşı kim, nereli? Damla Ersubaşı'nın boyu ve yaşı kaç?
13.08.2020Gündem
Mustafa Can Keser: Eşimi ve kardeşimi dövdüm pişmanım
Mustafa Can Keser: Eşimi ve kardeşimi dövdüm pişmanımOyuncu Damla Ersubaşı ve görümcesi Alev Keser’in, üç yıl önce Ersubaşı’nın boşanma davası açtığı Mustafa Keser tarafından darp edildiği ortaya çıktı. Keser, eşi ve kardeşini dövdüğünü itiraf edip ‘Pişmanım’ açıklamasında bulundu. Şikayetçi olan kardeş Alev Keser ise, “Bizi öldürmek maksadıyla dövdü, başımıza kül tablasıyla vurdu. Kardeşimin cezalandırılmasını istiyorum” dedi.
13.08.2020Cadde
Damla Ersubaşı ve Mustafa Keser boşanıyor
Damla Ersubaşı ve Mustafa Keser boşanıyor'Sihirli Annem' dizisinde canlandırdığı 'Tuğçe' karakteriyle tanınan Damla Ersubaşı, iki çocuğunun babası Mustafa Can Keser'den boşanma kararı aldı.
11.08.2020Cadde
Damla Ersubaşı: Evliliğimiz stabil
Damla Ersubaşı: Evliliğimiz stabilOyuncu Damla Ersubaşı, önceki gün Esra Balamir ile birlikte alışveriş yaparken görüntülendi.
13.06.2020Cadde
Damla Ersubaşı ile Mustafa Can Keser aralarındaki buzları eritti
Damla Ersubaşı ile Mustafa Can Keser aralarındaki buzları erittiGeçtiğimiz haftalarda eşini sosyal medya hesabından silen oyuncu Damla Ersubaşı, "Küsmedik ama sıkıntılarımız var" demişti. Bu açıklamadan günler sonra ikili, birbirlerini yeniden takibe aldı.
22.05.2020Cadde
Damla Ersubaşı, eşi Mustafa Can Keser'i takip etmeyi bıraktı
Damla Ersubaşı, eşi Mustafa Can Keser'i takip etmeyi bıraktı'Sihirli Annem' dizisinde canlandırdığı 'Tuğçe' karakteriyle tanınan Damla Ersubaşı, eşi Mustafa Can Keser ile fotoğraflarını sosyal medya hesabından kaldırdı. Geçtiğimiz aylarda ihanet iddialarıyla da çok konuşulan Ersubaşı'nın eşini silmesi ayrılık iddialarını gündeme getirdi.
27.04.2020Cadde
Damla Ersubaşı'dan 'sen bu adamın cüzdanın seviyorsun' mesajına cevap!
Damla Ersubaşı'dan 'sen bu adamın cüzdanın seviyorsun' mesajına cevap!İhanet iddialarının ardından eşi Mustafa Can Keser'le barışan oyuncu Damla Ersubaşı, sosyal medyada bir takipçisinin "Sen bu adamın cüzdanını seviyorsun" yorumuna tepki gösterdi.
19.02.2020Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Damla ErsubaşıMustafa Can Keseroyuncuünlüler dünyasıInstagram

Mustafa Can Keser ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.