Damla Ersubaşı

Damla Ersubaşı

Son dakika Damla Ersubaşı haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Damla Ersubaşı gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Damla Ersubaşı haber sayfamızda...

Damla Ersubaşı

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 81 damla ersubaşı haberi bulunmuştur.
Damla Ersubaşı saçlarını boyattı! İşte yeni imajı
Damla Ersubaşı saçlarını boyattı! İşte yeni imajı'Sihirli Annem' dizisinin çocuk oyuncusu olarak ünlenen Damla Ersubaşı, son zamanlarda özel hayatıyla gündemden düşmüyor. Sosyal medya hesabını da aktif olarak kullanan ünlü isim, uzun sarı saçlarını boyattı. Ersubaşı, yeni imajını takipçileriyle paylaşmayı da ihmal etmedi.
22.04.2022Cadde
Damla Ersubaşı: Keşke 23 yaşında evlenmeseydim!
Damla Ersubaşı: Keşke 23 yaşında evlenmeseydim!2016 yılında nikah masasına oturduğu Mustafa Can Keser'den geçtiğimiz yıl 'şiddet' ve 'ihanet' iddiasıyla boşanan Damla Ersubaşı, tv100'de yayınlanan 'Beyin Dedektifi'programına konuk oldu. İki çocuk annesi eski oyuncu, hayatının kırılma anını anlattı.
29.03.2022Cadde
Damla Ersubaşı-Mustafa Can Keser ayrılığının nedeni kıskançlık mı?
Damla Ersubaşı-Mustafa Can Keser ayrılığının nedeni kıskançlık mı?Vural, yeni şarkısı 'Ezberler Unutulur' için 'Sihirli Annem' dizisinde canlandırdığı 'Tuğçe' karakteriyle üne kavuşan Damla Ersubaşı ile kameralar karşısına geçti. Klipte aşık bir çifti canlandıran ikilinin romantik görüntülerinin, Mustafa Can Keser ile güzel oyuncunun arasını açtığı konuşuluyor.
1.03.2022Cadde
Damla Ersubaşı ve Mustafa Can Keser'in ilişkisi ikinci kez bitti!
Damla Ersubaşı ve Mustafa Can Keser'in ilişkisi ikinci kez bitti!‘Sihirli Annem’in Tuğçe’si Damla Ersubaşı, iki yıl önce boşandığı eski eşi Mustafa Can Keser ile yeniden barışmıştı. Oyuncu, eski eşinden gelen evlenme teklifini ‘tektaş’ videosuyla duyurmuştu. Evlenecekleri beklenen çiftin ayrıldığı iddia edildi. Damla eski eşinin fotoğraflarını sildi.
25.02.2022Cadde
Renkli festival
Renkli festivalSosyal yaşamın tanınmış simalarından Yeşim Yılmaz, Aslı Özdemir ve Tuğba Tosyalı Ece Türkiye yönetimindeki Aqua Florya AVM’de alışveriş günlerine imza attı.
19.02.2022Cadde
Mustafa Can Keser ile yeniden evlenecek mi? Damla Ersubaşı açıkladı
Mustafa Can Keser ile yeniden evlenecek mi? Damla Ersubaşı açıkladı'Sihirli Annem' dizisinin çocuk oyuncusu olarak ünlenen Damla Ersubaşı, iş insanı Mustafa Can Keser’den şiddet gördüğü ve ihanete uğradığı gerekçeleriyle boşanmıştı. Geçtiğimiz aylarda eski eşiyle yeniden barıştığını duyuran Damla Ersubaşı, takipçilerinin sorularını yanıtladı. Oyuncu ikinci kez evlenip evlenmeyecekleri konusuna açıklık getirdi.
29.01.2022Cadde
Şiddet gördüğü için boşanan Damla Ersubaşı, Mustafa Can Keser’in evlenme teklifine tekrar 'evet' dedi!
Şiddet gördüğü için boşanan Damla Ersubaşı, Mustafa Can Keser’in evlenme teklifine tekrar 'evet' dedi!'Sihirli Annem' dizisinin çocuk oyuncusu olarak ünlenen Damla Ersubaşı, iş insanı Mustafa Can Keser’den şiddet gördüğü ve ihanete uğradığı gerekçeleriyle boşanmıştı. İki çocuğunun babasından kısa sürede boşanan Damla Ersubaşı ayrılığa fazla dayanamadı. Geçtiğimiz günlerde eski eşiyle yeniden barıştığını duyuran Damla Ersubaşı, tekrar aldığı evlilik teklifini de kabul etti.
19.12.2021Cadde
Eski eşiyle barışan Damla Ersubaşı: Mutlu olmayı tercih ettik!
Eski eşiyle barışan Damla Ersubaşı: Mutlu olmayı tercih ettik!Mustafa Can Keser ile 4 yıllık evliliğini geçtiğimiz sene sonlandıran oyuncu Damla Ersubaşı, geçtiğimiz haftalarda eski eşini affetmişti. Ardından mutluluk pozuyla barıştıklarını duyuran çiftten Ersubaşı, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile konuya açıklık getirdi.
16.12.2021Cadde
Damla Ersubaşı eski eşi Mustafa Can Keser'i affetti: Minik kuş geri döndü
Damla Ersubaşı eski eşi Mustafa Can Keser'i affetti: Minik kuş geri döndüBir süredir eski eşi Mustafa Can Keser ile barıştığı iddia edilen ve her seferinde bu haberleri yalanlayan Damla Ersubaşı, geçtiğimiz yıl eylül ayında boşandığı Keser'i affetti. Güzel oyuncu, barıştıklarını sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla duyurdu.
29.11.2021Cadde
Damla Ersubaşı-Mustafa Can Keser'den kafa karıştıran paylaşım! Barıştılar mı?
Damla Ersubaşı-Mustafa Can Keser'den kafa karıştıran paylaşım! Barıştılar mı?Geçtiğimiz eylül ayında anlaşmalı olarak tek celsede boşanan Damla Ersubaşı ile Mustafa Can Keser, sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla kafa karıştırmaya devam ediyor. Geçtiğimiz aylarda yan yana çıkan fotoğraflarının ardından barışmadıklarını söyleyen çiftten Keser, yayınladığı son fotoğrafla 'İlişkilerine bir şans daha mı verdiler?" sorusunu akıllara getirdi.
18.10.2021Cadde
Damla Ersubaşı'ndan Mustafa Can Keser açıklaması
Damla Ersubaşı'ndan Mustafa Can Keser açıklamasıGeçtiğimiz eylül ayında anlaşmalı olarak tek celsede boşanan Damla Ersubaşı ile Mustafa Can Keser ikilisinden Keser, birkaç hafta önce yaptığı paylaşımla kafaları karıştırmış; çiftin barıştığı iddia edilmişti. Önceki akşam Bebek'te objektiflere yansıyan Ersubaşı, iddialara açıklık getirdi.
31.08.2021Cadde
Damla Ersubaşı ile Mustafa Can Keser barıştı mı?
Damla Ersubaşı ile Mustafa Can Keser barıştı mı?Eylül 2020'de anlaşmalı olarak tek celsede boşanan Damla Ersubaşı ile Mustafa Can Keser, geçtiğimiz aylarda kızlarıyla tatil yaparken objektiflere yansımıştı. Çocukları için bir araya geldiklerini söyleyen ikiliden Keser, son paylaşımıyla kafaları karıştırdı.
12.08.2021Cadde
Estetik itirafında bulunan Damla Ersubaşı son halini paylaştı
Estetik itirafında bulunan Damla Ersubaşı son halini paylaştı'Sihirli Annem' dizisinde canlandırdığı Tuğçe karakteriyle akıllara kazınan Damla Ersubaşı, 2018'de mide küçültme ameliyatı sayesinde 6,5 ayda 41 kilo vermişti. Ersubaşı, geçtiğimiz hafta estetik itirafında bulundu. Son halini paylaşan Ersubaşı'ya yorum yağdı.
17.07.2021Cadde
Estetik itirafı
Estetik itirafı‘Sihirli Annem’in Tuğçe’si Damla Ersubaşı, sosyal medya hesabından estetik itirafında bulundu.
10.07.2021Cadde
Damla Ersubaşı'ndan estetik itirafı: 30'a iki kala tribine girdim!
Damla Ersubaşı'ndan estetik itirafı: 30'a iki kala tribine girdim!'Sihirli Annem' dizisinde canlandırdığı 'Tuğçe' karakteriyle şöhreti yakalayan Damla Ersubaşı, estetik itirafında bulundu. Yaptırdığı operasyonları tek tek anlatan Ersubaşı, "30'a 2 kala tribine girdim" ifadelerini kullandı.
10.07.2021Cadde
Eski eşler Damla Ersubaşı ile Mustafa Can Keser tatilde
Eski eşler Damla Ersubaşı ile Mustafa Can Keser tatildeEylül 2020'de Mustafa Can Keser ile anlaşmalı olarak tek celsede boşanan Damla Ersubaşı, tatil için Bodrum’u seçen ünlü isimler arasında yerini aldı.
26.06.2021Cadde
Çocuklar  için bir arada
Çocuklar için bir aradaOyuncu Damla Ersubaşı, tatil sezonunu Bodrum’da açtı.
26.06.2021Cadde
Damla Ersubaşı kendi markasını kuruyor
Damla Ersubaşı kendi markasını kuruyorDamla Ersubaşı, önceki gün Beauty Eurasia Güzellik Fuarı'nda görüntülendi. Ayaküstü gazetecilerin sorularını yanıtlayan oyuncu, kendi markasını yaratacağını belirterek, araştırma yapmaya geldiğini söyledi.
19.06.2021Cadde
Ticarete atıldı
Ticarete atıldıDamla Ersubaşı, Beauty Eurasia Güzellik Fuarı’nda görüntülendi.
19.06.2021Cadde
Damla Ersubaşı son hali ile sosyal medyayı salladı
Damla Ersubaşı son hali ile sosyal medyayı salladıBir dönemin çocuk oyuncularından Damla Ersubaşı şimdilerde iki çocuk annesi genç bir kadın. Evliliğindeki sorunlar ile sık sık gündeme gelen oyuncu Damla Ersubaşı, ihanete uğradığı ve şiddet gördüğünü iddia ettiği eşi Mustafa Can Keser ile yollarını ayırmıştı. 'Sihirli Annem' dizisinde canlandırdığı 'Tuğçe' karakteriyle tanınan Damla Ersubaşı, altı ayda 41 kilo vermişti. Sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettirmeye devam eden 27 yaşındaki oyuncu, takipçilerinden övgü dolu yorumlar alıyor.
17.06.2021Cadde
Damla Ersubaşı bir deri bir kemik kaldı!
Damla Ersubaşı bir deri bir kemik kaldı!'Sihirli Annem' dizisinde canlandırdığı Tuğçe karakteriyle akıllara kazınan Damla Ersubaşı, 2018'de mide küçültme ameliyatı sayesinde 6,5 ayda 41 kilo vermişti. Genç oyuncunun son halini görenler şaşkınlığını gizleyemedi.
25.05.2021Cadde
Eski eşiyle telefonda konuşurken poz verdi
Eski eşiyle telefonda konuşurken poz verdiDamla Ersubaşı, geçtiğimiz gün Zorlu AVM'de objektiflere yansıdı. Tek başına alışverişe çıkan 27 yaşındaki oyuncu, uzun süre giyim mağazalarını dolaştı.
14.04.2021Cadde
Damla Ersubaşı'nın yeni imajı olay oldu
Damla Ersubaşı'nın yeni imajı olay oldu'Sihirli Annem' dizisinde canlandırdığı 'Tuğçe' karakteriyle tanınan oyuncu Damla Ersubaşı, yeni projesi için imaj değişikliğine gitti. Estetik iddialarıyla sık sık gündeme gelen oyuncunun, 'Yeni bir ben' dediği paylaşımına beğeni yağdı.
9.03.2021Cadde
6,5 ayda 41 kilo veren Damla Ersubaşı: Hiç kolay bir süreç değildi!
6,5 ayda 41 kilo veren Damla Ersubaşı: Hiç kolay bir süreç değildi!Henüz altı yaşındayken 'Yılan Hikayesi' dizisinde rol alan, 2003 yılında yayınlanan 'Sihirli Annem' dizisindeki performansıyla dikkat çeken Damla Ersubaşı, hakıknda merak edilenleri anlattı.
26.01.2021Cadde
Damla Ersubaşı her geçen gün eriyor
Damla Ersubaşı her geçen gün eriyor'Sihirli Annem' dizisinde canlandırdığı 'Tuğçe' karakteriyle tanınan Damla Ersubaşı, 41 kilo vermişti. Sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettirmeye devam eden 27 yaşındaki oyuncu, takipçilerinden övgü dolu yorumlar alıyor.
20.01.2021Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Damla Ersubaşı ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.