Cadde David Beckham oğlu Brooklyn Beckham ile yüzleşti! 'Drama ile işimiz bitti'

David Beckham oğlu Brooklyn Beckham ile yüzleşti! 'Drama ile işimiz bitti'

01.10.2022 - 07:10 | Son Güncellenme:

Geçtiğimiz Nisan ayında Victoria-David Beckham çiftinin oğlu Brooklyn Beckham ile dünyaevine giren Nicola Anne Peltz'in, kayınvalidesiyle arasında 'soğuk savaş' olduğu iddia edilmiş; kısa süre sonra ise ikilinin arasındaki gerilimin, genç aktristin düğünde ilgi odağı olmak istediğini belirtmek istemesine rağmen, Victoria'nın ön plana çıkması ve oğluyla gelinin düğün şarkısına 'el koyması' sebebiyle yaşandığı ortaya atılmıştı. Son olarak DailyMail'e konuşan bir kaynak; aylardır süren aile dramasıyla ilgili David'in oğlu Brooklyn ile yüzleştiğini ve sert bir konuşma yaptığını aktardı. İşte detaylar...

David Beckham oğlu Brooklyn Beckham ile yüzleşti Drama ile işimiz bitti

Dünyaca ünlü çift David Beckham ve Victoria Beckham'ın büyük oğlu Brooklyn Beckham ile Nicola Anne Peltz, geçtiğimiz Nisan ayında görkemli bir düğünle evlenmişti. Milyarder Nelson Peltz'in Palm Springs'teki malikanesinde yapılan düğüne, ünlü isimler akın etmişti. Nicola Anne Peltz, törende iki ayrı gelinlik giymişti. Brooklyn Beckham; evlendikten sonra Nicola Anne Peltz'in soyadını da almıştı. Brooklyn'in bunu, eşine bir sevgi gösterisi olarak yaptığı belirtilmişti.

Haberin Devamı

"DÜĞÜN HAZIRLIKLARI SÜRECİ KORKUNÇTU"

Page Six'te yer alan habere göre; Victoria Beckham ile yeni gelini Nicola Peltz arasında tam bir soğuk savaş olduğu söylenmişti. 27 yaşındaki Peltz'in, Beckham ile evlenmesinden önce önce bile ikilinin arasında sorunlar çıktığı iddia edilmişti. Aileye yakın bir kaynak, "Birbirlerine dayanamıyorlar ve konuşmuyorlar. Düğün hazırlıkları süreci korkunçtu" ifadelerini kullanmıştı.

David Beckham oğlu Brooklyn Beckham ile yüzleşti Drama ile işimiz bitti

'AĞLAYARAK KALKIP GİTTİ'

The Mirror'da yer alan habere göre; Nicola Anne Peltz Beckham, düğün gününde davetlilerden biri olan Marc Anthony'nin yaptığı konuşmanın kayınvalidesi Victoria hakkında olması yüzünden ağlamaya başlayarak annesi ve kız kardeşiyle birlikte öfke içinde kalkıp gitmişti.

Haberin Devamı

DailyMail'e olanları anlatan bir kaynak, söz konusu konuşmayı 'coşkulu' olarak nitelendirerek, "Tamamen Victoria ve onun ne kadar harika olduğuyla ilgiliydi" demişti. İsmi paylaşılmayan kaynak, ayrıca Nicola'nın ilgi odağı olmayı sevdiğini ve düğün günü için bunu özellikle istediğini, bu yüzden Anthony'nin konuşmasına çok sinirlendiğini eklemişti.

'İLK DANS ŞARKILARINI VICTORIA KULLANDI'

Başka bir kaynak ise, Nicola'nın düğün sırasında üzgün olduğunu kabul etmiş; ancak bunun konuşma yüzünden değil, kayınvalidesinin yeni evlilerin ilk dans şarkısını 'çalması' nedeniyle olduğunu iddia etti. Kaynak; çiftin ilk dansının Grammy Ödüllü şarkıcı Marc Anthony'nin söylediği bir aşk şarkısı olan 'You Sang to Me' olacağını, ancak şarkıcının ikiliye hiçbir uyarıda bulunmadan Victoria'nın isteği üzerine, bu şarkıyı anne-oğul dansı için söylediğini aktarmıştı.

Yaşananları anlatan kaynak; düğündeki konukların o anda 'kötü bir şeyler olduğunu anladıklarını' ve şarkının anne-oğul dansı için kullanılmasının, kendileri için özel bir an olacağını düşünen yeni evliler için rahatsız edici olduğunu söylemişti.

David Beckham oğlu Brooklyn Beckham ile yüzleşti Drama ile işimiz bitti

"AİLEMİZDE BÖYLE ŞEYLER YAPMIYORUZ"

Tüm bunların ardından David Beckham'ın, Brooklyn Beckham'ın eşi Nicola Peltz ve Victoria Beckham'ın karıştığı drama üzerine oğluyla yüzleştiği bildirildi. DailyMail'e konuşan bir kaynak, şu ifadeleri kullandı:

Haberin Devamı

Daha önce David'in oğluna karşı çok öfkelendiğini veya onunla sert bir konuşma yapmak için bir nedeni olduğunu düşünmüyorum, ama bu sonunda oldu. David, Brooklyn ile tarıştı ve ona; 'Ailemizde böyle şeyler yapmıyoruz ve sen ailemizde böyle şeyler yapmadığımızı biliyorsun. Bundan sonra ne olacağı size kalmış, ama tüm bu drama ile işimiz bitti' dedi.

David Beckham oğlu Brooklyn Beckham ile yüzleşti Drama ile işimiz bitti

"RÖPORTAJDA SÖYLEDİKLERİ KARŞISINDA DEHŞETE DÜŞTÜ"

Peltz'in geçtiğimiz haftalarda Grazia'ya verdiği röportajda, "Elbisemi Victoria yapacaktı, ama ondan uzun süre haber alamadım ve sonunda konuştuğumuzda gelinliğin düğüne yetişmeyeceğini söyledi" şeklinde konuşmuş; Brooklyn ise "Dürüst olmak gerekirse, karım açıkçası ilk önceliğim ve onu asla üzgün görmek istemiyorum. Yüzde yüz birbirimizin arkasındayız ve birlikte yolumuza devam ediyoruz" demişti.

"BİR BECKHAM OLDUĞUNU UNUTMUŞ"

İsmi paylaşılmayan kaynak; "David bu cümeleler karşısında gerçekten dehşete düşmüştü, çünkü halkın içinde ailenin kirli çamaşırları ortaya dökülüyor gibi görünüyordu. Ayrıca Brooklyn'in kardeşleri Romeo ve Cruz'un da bundan kötü etkilendiğini söyledi. David, şimdiye kadar Brooklyn'e onu ne kadar çok sevdiğini söylemekten başka bir şey yapmadığı için bu muhtemelen ikisi için de bir şok oldu" dedi.

DailyMail'de yer alan habere göre; Beckham'lara yakın bir başka kişi ise, "Söylediklerine göre, Brooklyn kendisinin bir Beckham olduğunu unutmuş" şeklinde konuştu.