Nicola Peltz

Nicola Peltz

Son dakika Nicola Peltz haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Nicola Peltz gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Nicola Peltz haber sayfamızda...

Nicola Peltz

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 51 nicola peltz haberi bulunmuştur.
David-Victoria Beckham çiftinin dudak uçuklatan yatı! Ailece tatile çıkıyorlar
David-Victoria Beckham çiftinin dudak uçuklatan yatı! Ailece tatile çıkıyorlarİngiliz futbol efsanesi David Beckham ile uzun yıllardır mutlu bir evlilik sürdürdüğü Victoria Beckham; üç oğullarını ve sevgililerini, lüks yatlarıyla yapacakları İtalya tatiline davet etti. Aileye yakın bir kaynak konuyla ilgili açıklama yaparken, ünlü çiftin yatlarının detayları da ortaya çıktı.
3.07.2022Cadde
David Beckham: Kararları hep ben verdim!
David Beckham: Kararları hep ben verdim!İngiliz futbol efsanesi David Beckham, uzun yıllardır mutlu bir evlilik sürdürdüğü Victoria Beckham ile birbirlerini sinir eden 'kusurları' hakkında konuştu. Eşinin moda anlayışı üzerinde bir etkisi olmadığını da belirten eski futbolcu, giydikleriyle ilgili kararları her zaman kendisinin verdiğini açıkladı.
11.06.2022Cadde
Brooklyn Beckham ve Nicola Peltz'in milyonlarca sterlin değerindeki malikanesi!
Brooklyn Beckham ve Nicola Peltz'in milyonlarca sterlin değerindeki malikanesi!Eski futbolcu David Beckham ile modacı Victoria Beckham'ın büyük oğulları Brooklyn (23) ile ABD'li oyuncu Nicola Anne Peltz (27), geçtiğimiz ay çok konuşulan bir törenle dünyaevine girmişti. 2021'de Los Angeles'ın en pahalı mahallelerinden olan Beverly Hills'te bir malikane satın alan çiftin lüks evleri mercek altına alındı. İşte detaylar...
19.05.2022Cadde
Brooklyn Beckham ve Nicola Peltz'in milyonlarca sterlin değerindeki malikanesi!
Brooklyn Beckham ve Nicola Peltz'in milyonlarca sterlin değerindeki malikanesi!David ve Victoria Beckham çiftinin büyük oğulları Brooklyn Beckham ile Nicola Anne Peltz, geçtiğimiz ay dünyaevine girmişti. Geçen yıl Beverly Hills'te bir malikane satın alan çift karı-koca olarak hayatlarına devam ederken, lüks evleri mercek altına alındı. İşte detaylar...
19.05.2022Cadde
Berk Oktay'dan 'soyadı' cevabı: Her şeyi değiştirmeye gerek yok!
Berk Oktay'dan 'soyadı' cevabı: Her şeyi değiştirmeye gerek yok!İngiliz eski futbolcu David Beckham ile modacı Victoria Beckham'ın büyük oğlu Brooklyn Beckham'ın (23), dünyaevine girdiği Nicola Anne Peltz'in (27) soyadını alması tartışılmaya devam ediyor. Gündem olan konu hakkında Edis Görgülü ve Esra Balamir'in ardından dikkat çeken bir yorum da oyuncu çift Berk Oktay-Yıldız Çağrı Atiksoy'dan geldi.
22.04.2022Cadde
'Geleneklerimiz var'
'Geleneklerimiz var'Brooklyn Beckham’ın eşi Nicola Peltz’in soy ismini almasına Berk Oktay, “Bizim geleneklerimiz var” dedi
22.04.2022Cadde
Esra Balamir: Kesinlikle soyadımı taşımayan bir insanla evlenmem!
Esra Balamir: Kesinlikle soyadımı taşımayan bir insanla evlenmem!David-Victoria Beckham çiftinin büyük oğlu Brooklyn Beckham (23), Temmuz 2020'de nişanlandığı ABD'li oyuncu Nicola Peltz'le (27) geçtiğimiz hafta nikâh masasına oturdu. Beckham'ın, evlenir evlenmez 13.7 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabına, eşinin soyadı 'Peltz'i de eklemesi dikkat çekti. Ünlü ismin çok konuşulan kararıyla ilgili popçu Edis Görgülü'nün ardından ülkemiz magazin dünyasından dikkat çeken bir yorum daha geldi.
15.04.2022Cadde
Claudia Heffner Peltz, II. Abdülhamid'e ait elmas gerdanlığı taktı iddiası
Claudia Heffner Peltz, II. Abdülhamid'e ait elmas gerdanlığı taktı iddiasıDavid ve Victoria Beckham'ın dört çocuğundan en büyüğü olan 23 yaşındaki Brooklyn Beckham, sadece ABD'nin değil dünyanın en zengin insanlarından biri olan Nelson Peltz'in kızı 27 yaşındaki Nicola Anne Peltz ile geçtiğimiz hafta sonu evlendi. Törende gelinin annesi Claudia Heffner Peltz'in taktığı gerdanlığın bir zamanlar Osmanlı Padişahı Sultan 2. Abdülhamid'in koleksiyonunda yer aldığı ileri sürüldü.
14.04.2022Cadde
Eşinin soyadını almıştı! Edis'ten Brooklyn Beckham'a destek
Eşinin soyadını almıştı! Edis'ten Brooklyn Beckham'a destekDavid ve Victoria Beckham çiftinin büyük oğulları Brooklyn Beckham, Nicola Anne Peltz ile evlendi. Uzun zamandır beklenen görkemli düğün gerçekleşirken, Beckham'ın verdiği 'soyadı' kararı ise şaşkınlık yarattı. Eşi Nicola Peltz’in soyadını alan Brooklyn Beckham’a Edis’ten destek geldi.
13.04.2022Cadde
4 milyon $’lık masal gibi düğün
4 milyon $’lık masal gibi düğünBrooklyn Beckham ile Nicola Peltz, nihayet evlendi. 103 milyon dolarlık malikanede yapılan 3 gün süren düğün 4 milyon dolara mal oldu. Evlilik sözleşmesi imzalayan Beckham karısının soyadını alacak.
11.04.2022Cadde
Brooklyn Beckham ve Nicola Anne Peltz evlendi!
Brooklyn Beckham ve Nicola Anne Peltz evlendi!David ve Victoria Beckham çiftinin büyük oğulları Brooklyn Beckham Nicola Anne Peltz ile evlendi. Uzun zamandır beklenen görkemli düğün gerçkleşirken, Beckham'ın verdiği 'soyadı' kararı ise şaşkınlık yarattı.
11.04.2022Cadde
Brooklyn Beckham ve Nicola Anne Peltz'in evlilik sözleşmesi şaşırttı
Brooklyn Beckham ve Nicola Anne Peltz'in evlilik sözleşmesi şaşırttıDavid ve Victoria Beckham çiftinin büyük oğulları Brooklyn'in Nicola Anne Peltz ile düğününe geri sayım başladı. Şimdiden yılın düğünü olarak adlandırılsa da düğün öncesi imzalanan evlilik sözleşmesi, büyük günü gölgede bıraktı. Peltz'in milyarder bir iş insanı olan babasının isteğiyle imzalanan sözleşmenin şartları ağır.
6.04.2022Magazin
David Beckham ve Victoria Beckham'a hırsızlık şoku!
David Beckham ve Victoria Beckham'a hırsızlık şoku!İngiliz futbol efsanesi David Beckham, eşi Victoria Beckham ve 10 yaşındaki kızları Harper ile Londra'daki evlerindeyken hırsızlığa uğradı. Ünlü çiftin binlerce dolarlık kıyafetleri ve elektronik eşyaları çalındı.
31.03.2022Cadde
Brooklyn Beckham-Nicola Peltz düğünü 9 Nisan'da
Brooklyn Beckham-Nicola Peltz düğünü 9 Nisan'daİngiliz eski futbolcu David Beckham ve modacı eşi Victoria Beckham'ın büyük oğulları Brooklyn (22) ile ABD'li oyuncu Nicola Peltz (27), 9 Nisan'da dünyaevine girecek.
20.01.2022Cadde
Beckham’a polis sorgusu
Beckham’a polis sorgusuDavid Beckham, 18 yaşından küçük çocuklarının jet-ski yapması nedeniyle İtalyan polisi tarafından sorgulandı
26.07.2021Dünya
Brooklyn Beckham ile Nicola Anne Peltz'in 10.5 milyon dolarlık evi
Brooklyn Beckham ile Nicola Anne Peltz'in 10.5 milyon dolarlık eviDavid Beckham ve Victoria Beckham'ın büyük oğlu Brooklyn Beckham ile nişanlısı Nicola Peltz, ilk evlerini satın aldı. 10.5 milyon değerinde olan malikane ünlü mimarlar tarafından tasarlandı.
29.06.2021Cadde
Romantik doğum günü pozu: Seviyorum seni!
Romantik doğum günü pozu: Seviyorum seni!Victoria Beckham, 47'nci doğum gününü bir dizi partiyle kutluyor. O kutlamalarda yaşananları da sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşıyor.
20.04.2021Cadde
Son Hava Bükücü oyuncuları kim, konusu nedir? Son Hava Bükücü filmi oyuncu kadrosu
Son Hava Bükücü oyuncuları kim, konusu nedir? Son Hava Bükücü filmi oyuncu kadrosuSon Hava Bükücü filmi, seri halinde bir yapımdır ve çizgi diziden beyazperdeye uyarlanmıştır. Film severler ise dikkat çeken sıra dışı kurgusuyla Son Hava Bükücü filmine dair tüm ayrıntıları araştırıyor. İşte, Son Hava Bükücü filmi oyuncu kadrosu...
6.04.2021Cadde
Brooklyn Beckham aşk mektubunu sırtına kazıttı
Brooklyn Beckham aşk mektubunu sırtına kazıttıDünyaca ünlü futbolcu David Beckham ve Victoria Beckham'ın büyük oğlu Brooklyn Beckham, nişanlısı Nicola Peltz'in kendisine yazdığı aşk mektubunu sırtına kazıttı.
25.01.2021Cadde
Brooklyn Beckham: Doğum günün kutlu olsun bebeğim
Brooklyn Beckham: Doğum günün kutlu olsun bebeğimDavid Beckham ve Victoria Beckham'ın büyük oğlu Brooklyn Beckham, nişanlısı Nicola Anne Peltz'in yeni yaşını sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kutladı.
11.01.2021Cadde
Evlenmeden önce sözleşme yaptılar
Evlenmeden önce sözleşme yaptılarİngiliz eski futbolcu David Beckham ve eşi Victoria Beckham’ın oğlu olan Brooklyn Beckham’ın ABD’li nişanlısı Nicola Peltz ile evlilik sözleşmesi imzaladığı ortaya çıktı.
10.12.2020Dünya
Victoria Beckham gelini Nicola Peltz'i anlattı
Victoria Beckham gelini Nicola Peltz'i anlattıVictoria ve David Beckham çifti, dört çocuklarını da büyüttü. Büyük oğulları Brooklyn bir süre önce ABD'li oyuncu Nicola Peltz ile nişanlanan ikiliden Victoria Beckham, katıldığı bir programda gelinini anlattı.
9.12.2020Cadde
Brooklyn Beckham ve Nicola Peltz'in düğününe corona engeli
Brooklyn Beckham ve Nicola Peltz'in düğününe corona engeliDavid Beckham ile Victoria Beckham'ın büyük oğlu Brooklyn Beckham, kısa bir süre önce Nicola Anne Peltz ile nişanlanmışlardı. Düğün hazırlığı yapan genç çift, corona virüs pandemisinin hız kesmemesi üzerine düğünü erteledi.
24.10.2020Cadde
Beckham çiftinin fotoğrafı neden tepki topladı?
Beckham çiftinin fotoğrafı neden tepki topladı?Beckham çiftinin şaka olsun diye çektirdiği fotoğraf, sosyal medya kullanıcıları tarafından tepkiyle karşılandı. Peki Beckham çiftinin fotoğrafı neden tepki topladı? Gelin Molatik olalım...
2.10.2020Kaos
Brooklyn Beckham'a tepki yağdı
Brooklyn Beckham'a tepki yağdıBrooklyn Beckham'ın, nişanlısı Nicola Peltz ile şaka olsun diye çektirdiği sonra da sosyal medya hesabından paylaştığı o fotoğrafa tepki yağdı. Kadın Hakları Organizasyonu, fotoğrafın silinmesi ve özür dilemeye zorlanması gerektiğini savundu.
1.10.2020Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Nicola Peltz ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.