Brooklyn Beckham

Brooklyn Beckham

Son dakika Brooklyn Beckham haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Brooklyn Beckham gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Brooklyn Beckham haber sayfamızda...

Brooklyn Beckham

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 200 brooklyn beckham haberi bulunmuştur.
David-Victoria Beckham çifti 23'üncü yılını kutluyor!
David-Victoria Beckham çifti 23'üncü yılını kutluyor!İngiliz futbol efsanesi David Beckham ile uzun yıllardır mutlu bir evlilik sürdürdüğü Victoria Beckham, 23'üncü evlilik yıl dönümlerinde duygusal bir paylaşımda bulundu. Eski futbolcu, eşine "23 yıl ve 4 çocuk! Seni seviyorum" sözleriyle seslendi.
5.07.2022Cadde
David-Victoria Beckham çiftinin dudak uçuklatan yatı! Ailece tatile çıkıyorlar
David-Victoria Beckham çiftinin dudak uçuklatan yatı! Ailece tatile çıkıyorlarİngiliz futbol efsanesi David Beckham ile uzun yıllardır mutlu bir evlilik sürdürdüğü Victoria Beckham; üç oğullarını ve sevgililerini, lüks yatlarıyla yapacakları İtalya tatiline davet etti. Aileye yakın bir kaynak konuyla ilgili açıklama yaparken, ünlü çiftin yatlarının detayları da ortaya çıktı.
4.07.2022Cadde
David Beckham: Kararları hep ben verdim!
David Beckham: Kararları hep ben verdim!İngiliz futbol efsanesi David Beckham, uzun yıllardır mutlu bir evlilik sürdürdüğü Victoria Beckham ile birbirlerini sinir eden 'kusurları' hakkında konuştu. Eşinin moda anlayışı üzerinde bir etkisi olmadığını da belirten eski futbolcu, giydikleriyle ilgili kararları her zaman kendisinin verdiğini açıkladı.
11.06.2022Cadde
Brooklyn Beckham ve Nicola Peltz'in milyonlarca sterlin değerindeki malikanesi!
Brooklyn Beckham ve Nicola Peltz'in milyonlarca sterlin değerindeki malikanesi!Eski futbolcu David Beckham ile modacı Victoria Beckham'ın büyük oğulları Brooklyn (23) ile ABD'li oyuncu Nicola Anne Peltz (27), geçtiğimiz ay çok konuşulan bir törenle dünyaevine girmişti. 2021'de Los Angeles'ın en pahalı mahallelerinden olan Beverly Hills'te bir malikane satın alan çiftin lüks evleri mercek altına alındı. İşte detaylar...
19.05.2022Cadde
Brooklyn Beckham ve Nicola Peltz'in milyonlarca sterlin değerindeki malikanesi!
Brooklyn Beckham ve Nicola Peltz'in milyonlarca sterlin değerindeki malikanesi!David ve Victoria Beckham çiftinin büyük oğulları Brooklyn Beckham ile Nicola Anne Peltz, geçtiğimiz ay dünyaevine girmişti. Geçen yıl Beverly Hills'te bir malikane satın alan çift karı-koca olarak hayatlarına devam ederken, lüks evleri mercek altına alındı. İşte detaylar...
19.05.2022Cadde
Yeni evliler Londra’da
Yeni evliler Londra’daBrooklyn Beckham ile geçtiğimiz nisan ayında nikah masasına oturduğu eşi Nicola Anne Peltz, şu sıralar Londra’da geziyor.
14.05.2022Cadde
Seren Serengil'den 'aldaltıldı' iddialarına yanıt: İçime kurt düştü
Seren Serengil'den 'aldaltıldı' iddialarına yanıt: İçime kurt düştüMustafa Tohma, kilo vermek isterken sağlığını kaybeden ve Dumping Sendromu'na yakalanan sevgilisi Seren Serengil'in yanından ayrılmamıştı. Şimdilerde Tohma hakkında bir iddia ortaya atıldı. 'Aldatıldı' iddialarıyla gündeme gelen Serengil'in imalı paylaşımı dikkat çekti.
11.05.2022Cadde
Victoria Beckham inzivaya çekildi! Bedeli haftalık 200 bin TL!
Victoria Beckham inzivaya çekildi! Bedeli haftalık 200 bin TL!Geçtiğimiz günlerde oğlu büyük oğlu Brooklyn Beckham ile oyuncu Nicola Anne Peltz'in düğünündeki stiliyle gündeme gelen Victoria Beckham, detoks kampına girdi. Beckham haftada yaklaşık 200 bin TL ödediği İtalyan merkezinde inzivaya çekildi.
29.04.2022Cadde
Victoria Beckham'ın detoks için ödediği rakam dudak uçuklattı!
Victoria Beckham'ın detoks için ödediği rakam dudak uçuklattı!Dünyaca ünlü eski İngiliz futbolcu David Beckham ve modacı eşi Victoria Beckham yaptıklarıyla gündem olmaya devam ediyor. Son olarak oğlu Brooklyn Beckham'ı evlendiren Victoria Beckham'ın detoks kampı için harcadığı rakam gündem oldu.
29.04.2022Magazin
Romeo Beckham evlilik için hazır!
Romeo Beckham evlilik için hazır!David Beckham-Victoria Beckham çiftinin oğulları Romeo Beckham'ın da Brooklyn Beckham'ın ardından dünyaevine girmeyi planladığı konuşuluyor. Romeo'nun sevgilisi Mia Regan'a evlilik teklifi etmek için ağabeyinin düğünün geçmesini beklediği iddia edildi.
25.04.2022Cadde
Yüzüğü gündem oldu! Brooklyn Beckham yemek yaparken bile çıkarmadı
Yüzüğü gündem oldu! Brooklyn Beckham yemek yaparken bile çıkarmadıDavid-Victoria Beckham çiftinin dört çocuğundan en büyüğü olan Brooklyn Beckham, 9 Nisan'da ABD'li oyuncu Nicola Anne Peltz (27) ile hayatını birleştirdi. 23 yaşındaki Brooklyn, görkemli düğünden sonra parmağına taktığı, 'tamtur' olarak adlandırılan iri taşlı evlilik yüzüğünü sosyal medyada gözler önüne serdi.
23.04.2022Cadde
Hadise'den 'evlilik' sorusuna kahkahalı yanıt!
Hadise'den 'evlilik' sorusuna kahkahalı yanıt!Yakın zamanda nikâh masasına oturması beklenen Hadise-Mehmet Dinçlerler çifti, 'koruma' gerginliği ile gündeme geldi. İş insanı, görüntü alınmasını engellemeye çalışan korumasını sert bir şekilde uyardı. Neşesi bir hayli yerinde olan şarkıcı, çok konuşulan evlilik teklifi yüzüğü, birlikte klip çekeceği Murda ve her adımı olay olan Aleyna Tilki hakkında konuştu.
23.04.2022Cadde
Seren Serengil: Bir tek Mustafa Tohma’ya soyadımı veririm
Seren Serengil: Bir tek Mustafa Tohma’ya soyadımı veririmBrooklyn Beckham'ın nikâh masasına oturduktan sonra ABD'li oyuncu Nicola Anne Peltz'in soyadını alması gündemdeki yerini koruyor. Nişantaşı’nda görüntülenen Seren Serengil-Mustafa Tohma çifti de “erkeğin, kadının soyadını alması” hakkında konuştu.
22.04.2022Cadde
Berk Oktay'dan 'soyadı' cevabı: Her şeyi değiştirmeye gerek yok!
Berk Oktay'dan 'soyadı' cevabı: Her şeyi değiştirmeye gerek yok!İngiliz eski futbolcu David Beckham ile modacı Victoria Beckham'ın büyük oğlu Brooklyn Beckham'ın (23), dünyaevine girdiği Nicola Anne Peltz'in (27) soyadını alması tartışılmaya devam ediyor. Gündem olan konu hakkında Edis Görgülü ve Esra Balamir'in ardından dikkat çeken bir yorum da oyuncu çift Berk Oktay-Yıldız Çağrı Atiksoy'dan geldi.
22.04.2022Cadde
'Geleneklerimiz var'
'Geleneklerimiz var'Brooklyn Beckham’ın eşi Nicola Peltz’in soy ismini almasına Berk Oktay, “Bizim geleneklerimiz var” dedi
22.04.2022Cadde
Esra Balamir: Kesinlikle soyadımı taşımayan bir insanla evlenmem!
Esra Balamir: Kesinlikle soyadımı taşımayan bir insanla evlenmem!David-Victoria Beckham çiftinin büyük oğlu Brooklyn Beckham (23), Temmuz 2020'de nişanlandığı ABD'li oyuncu Nicola Peltz'le (27) geçtiğimiz hafta nikâh masasına oturdu. Beckham'ın, evlenir evlenmez 13.7 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabına, eşinin soyadı 'Peltz'i de eklemesi dikkat çekti. Ünlü ismin çok konuşulan kararıyla ilgili popçu Edis Görgülü'nün ardından ülkemiz magazin dünyasından dikkat çeken bir yorum daha geldi.
15.04.2022Cadde
Claudia Heffner Peltz, II. Abdülhamid'e ait elmas gerdanlığı taktı iddiası
Claudia Heffner Peltz, II. Abdülhamid'e ait elmas gerdanlığı taktı iddiasıDavid ve Victoria Beckham'ın dört çocuğundan en büyüğü olan 23 yaşındaki Brooklyn Beckham, sadece ABD'nin değil dünyanın en zengin insanlarından biri olan Nelson Peltz'in kızı 27 yaşındaki Nicola Anne Peltz ile geçtiğimiz hafta sonu evlendi. Törende gelinin annesi Claudia Heffner Peltz'in taktığı gerdanlığın bir zamanlar Osmanlı Padişahı Sultan 2. Abdülhamid'in koleksiyonunda yer aldığı ileri sürüldü.
14.04.2022Cadde
Eşinin soyadını almıştı! Edis'ten Brooklyn Beckham'a destek
Eşinin soyadını almıştı! Edis'ten Brooklyn Beckham'a destekDavid ve Victoria Beckham çiftinin büyük oğulları Brooklyn Beckham, Nicola Anne Peltz ile evlendi. Uzun zamandır beklenen görkemli düğün gerçekleşirken, Beckham'ın verdiği 'soyadı' kararı ise şaşkınlık yarattı. Eşi Nicola Peltz’in soyadını alan Brooklyn Beckham’a Edis’ten destek geldi.
13.04.2022Cadde
Yılın düğününden ilk fotoğraflar
Yılın düğününden ilk fotoğraflar İngiliz futbolcu David Beckham ve modacı eşi Victoria Beckham’ın oğlu Brooklyn Beckham ile ABD’li milyarder varis Nicole Peltz’in 3 gün süren düğünlerinden ilk fotoğraflar yayınlandı. Peltz’in ailesine ait Palm Beach’deki 103 milyon dolarlık malikanede düzenlenen “yılın düğününde” çekilen fotoğrafların yayın haklarını satın alan  Vogue dergisi dün söz konusu görselleri paylaştı.
12.04.2022Dünya
Düğünden kareler
Düğünden karelerBrooklyn Beckham ve Nicola Anne Peltz’in düğününden kareler, Vogue dergisi tarafından yayınlandı.
12.04.2022Cadde
Molatik Fiskos: Brooklyn Beckham, Rihanna ve diğerleri...
Molatik Fiskos: Brooklyn Beckham, Rihanna ve diğerleri...'Molatik Fiskos'a hoş geldiniz... Her hafta burada üzerimize vazife olmayan ne kadar konu varsa masaya yatırıyor, enine boyuna tartışıyoruz. Bu hafta da bol malzemeli bir fiskos bölümü ile karşınızdayız. Hazırsanız dünyaca ünlü yıldızlarımıza Molatik oluyoruz...
11.04.2022Ünlüler
4 milyon $’lık masal gibi düğün
4 milyon $’lık masal gibi düğünBrooklyn Beckham ile Nicola Peltz, nihayet evlendi. 103 milyon dolarlık malikanede yapılan 3 gün süren düğün 4 milyon dolara mal oldu. Evlilik sözleşmesi imzalayan Beckham karısının soyadını alacak.
11.04.2022Cadde
Brooklyn Beckham ve Nicola Anne Peltz evlendi!
Brooklyn Beckham ve Nicola Anne Peltz evlendi!David ve Victoria Beckham çiftinin büyük oğulları Brooklyn Beckham Nicola Anne Peltz ile evlendi. Uzun zamandır beklenen görkemli düğün gerçkleşirken, Beckham'ın verdiği 'soyadı' kararı ise şaşkınlık yarattı.
11.04.2022Cadde
Brooklyn Beckham ve Nicola Anne Peltz'in evlilik sözleşmesi şaşırttı
Brooklyn Beckham ve Nicola Anne Peltz'in evlilik sözleşmesi şaşırttıDavid ve Victoria Beckham çiftinin büyük oğulları Brooklyn'in Nicola Anne Peltz ile düğününe geri sayım başladı. Şimdiden yılın düğünü olarak adlandırılsa da düğün öncesi imzalanan evlilik sözleşmesi, büyük günü gölgede bıraktı. Peltz'in milyarder bir iş insanı olan babasının isteğiyle imzalanan sözleşmenin şartları ağır.
6.04.2022Magazin
Brooklyn Beckham-Nicola Peltz düğünü 9 Nisan'da
Brooklyn Beckham-Nicola Peltz düğünü 9 Nisan'daİngiliz eski futbolcu David Beckham ve modacı eşi Victoria Beckham'ın büyük oğulları Brooklyn (22) ile ABD'li oyuncu Nicola Peltz (27), 9 Nisan'da dünyaevine girecek.
20.01.2022Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Brooklyn Beckham ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.