Geri Dön

Davut Güloğlu: Ekonomimizin ve vatanımızın her zaman yanındayız

'Hayat Devam Ediyor' albümüyle 6 yıl aradan sonra sevenleriyle buluşan şarkıcı Davut Güloğlu, 11 Ağustos Cuma günü memleketi Rize'de yeni albümünün ilk konserini verdi.

Davut Güloğlu: Ekonomimizin ve vatanımızın her zaman yanındayız

20 binden fazla hemşerisiyle buluşan Davut Güloğlu, konser sonrası Rize'de bulunan Ramada Otel'in açılışına katılan Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile bir araya geldi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile kısa bir görüşme sonrası gazetecilerin sorularını yanıtlayan şarkıcı, "Bizim için tek gerçek; vatan, millet ve bayraktır. Türkiye'mizi fiziksel olarak yıkamayıp, ekonomik darbe yapmaya çalışanlara, 15 Temmuz'da nasıl fırsat vermediysek, şimdi de izin vermeyeceğiz. Ekonomimiz ve ülkemizin yanındayız. Bu süreçte elimizden ne geliyorsa, fazlasıyla yapacağız" ifadelerini kullandı.

'Hayat Devam Ediyor' albümünün bir slogan haline gelmesinin ardından bardak, eldiven, tişört ve hediyelik eşyaların üzerine yazılıp satılmaya başladığını belirten Davut Güloğlu; "Albümümüzün ismi slogan oldu. Tüm Türkiye, Orta Doğu ve neredeyse yurtdışı ülkelerinin tamamından videolar geliyor. Şimdi de üzerinde 'Hayat Devam Ediyor' yazılı bardaklar, hediyelik eşyalar üretilmiş ve yok satıyormuş. Ekonomimizin her zaman yanındayız" dedi.

Musa Eroğlu'nun 55 yıllık eşi son yolculuğuna uğurlandıTürk Halk Müziği sanatçısı Musa Eroğlu'nun eşi, 72 yaşındaki Fatma Eroğlu, memleketi Mersin'de düzenlenen törenle toprağa verildi. Usta sanatçının, 55 yıllık hayat arkadaşına son bakışı yürekleri yaktı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber