Recep Tayyip Erdoğan

Recep Tayyip Erdoğan

Son dakika Recep Tayyip Erdoğan haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Recep Tayyip Erdoğan gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Recep Tayyip Erdoğan haber sayfamızda...

Recep Tayyip Erdoğan

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 87.812 recep tayyip erdogan haberi bulunmuştur.
Rusya'dan kritik Erdoğan-Putin zirvesi öncesi açıklama
Rusya'dan kritik Erdoğan-Putin zirvesi öncesi açıklamaRusya Dışişleri Bakanı Sergey Lavrov, Taliban'ın "uluslararası tanınırlığının şu an gündemde olmadığını" söyledi. Lavrov, 29 Eylül'de Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan arasındaki zirvede İdlib konusunun ele alınacağını söyledi.
25.09.2021Dünya
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan TEKNOFEST paylaşımı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan TEKNOFEST paylaşımıCumuhurbaşkanı Erdoğan, sosyal medyadan yaptığı paylaşımda, "Bu yıl dördüncüsü düzenlenen TEKNOFEST ülkemize ve istikbâlimizin teminatı gençlerimize hayırlı olsun." ifadelerini kullandı.
25.09.2021Siyaset
Emine Erdoğan TEKNOFEST'e gençlerle buluştu
Emine Erdoğan TEKNOFEST'e gençlerle buluştuCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali TEKNOFEST'e katılan genç mucitlerle bir araya geldi.
25.09.2021Siyaset
Bakan Derya Yanık: Bütün imkanlarımızı seferber ediyoruz
Bakan Derya Yanık: Bütün imkanlarımızı seferber ediyoruzAile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık, "Bizler, sahip olduğumuz değerlerimizi korumak, yaşatmak ve yeni nesillere ulaştırmak için bütün imkanlarımızı seferber ediyoruz. Bu çabanın en kıymetli sonuçlarından biri de bugün Darülaceze bünyesinde halkımızın hizmetine sunacağımız yurt ve kültürel tesisimizdir. Darülaceze, yaşlılarımıza hürmetin, çocuklarımıza merhametin simgesi haline gelmiş göz bebeği bir kuruluşumuzdur. Ülkemizde sosyal hizmet anlayışının beslendiği en değerli mihmandar kurumlardan biridir." dedi.
25.09.2021Siyaset
Erdoğan'dan 'yurt' açıklaması: Kapasitelerini hiç olmadığı kadar tırmandırdık
Erdoğan'dan 'yurt' açıklaması: Kapasitelerini hiç olmadığı kadar tırmandırdıkCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ‘Darülaceze Yurt ve Kültürel Tesis Açılışı ve Darülaceze Sosyal Hizmet Şehri Tanıtım Töreni’nde konuştu. Erdoğan "Bu ülkede kimsenin kendisini sahipsiz hissetmeyeceği bir sistem kurduk" açıklamasında bulundu. Öğrenci yurtları ile ilgili de açıklama yapan Erdoğan, "Son günlerde üniversite öğrencileriyle alakalı maalesef çok çirkin bir kampanya sürdürülüyor. Yurt kapasitelerini hiçbir dönemde olmadığı kadarıyla tırmandıran, neredeyse 1 milyona yakın yurt kapasitesine sahip olan bir iktidarız." sözlerine yer verdi.
25.09.2021Haberler
Cumhurbaşkanı Erdoğan TEKNOFEST'te
Cumhurbaşkanı Erdoğan TEKNOFEST'teCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, eşi Emine Erdoğan ile Anadolu Ajansının Global İletişim Ortağı olduğu Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali TEKNOFEST'e geldi.
25.09.2021Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan TEKNOFEST'te önemli açıklamalar
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan TEKNOFEST'te önemli açıklamalarGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan TEKNOFEST alanında konuşma yapıyor. SİHA'ların Türkiye'nin gücünü göstermek için uçtuğunu belirten Erdoğan, 'TEKNOFEST'in yüreği kıpır kıpır atan genç mucitleri, inşallah 2053 ve 2071 Türkiye'sinin mimarları olacaktır.' dedi.
25.09.2021Haberler
Nureddin Nebati, Genç MÜSİAD 14. Olağan Genel Kurulu'nda konuştu
Nureddin Nebati, Genç MÜSİAD 14. Olağan Genel Kurulu'nda konuştuHazine ve Maliye Bakan Yardımcısı Nureddin Nebati, "Biz yolumuza belli bir düsturla hareket eden gençlere sahip bir ülkeyiz. Bu ülkeyi bu gençlik inşallah önümüzdeki dönemde yönetecek. MÜSİAD da buranın okuludur." ifadesini kullandı.
25.09.2021Ekonomi
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan TEKNOFEST kararını duyurdu! Önümüzdeki yıl değişiyor
Son dakika... Cumhurbaşkanı Erdoğan TEKNOFEST kararını duyurdu! Önümüzdeki yıl değişiyorGelen son dakika haberine göre; Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan TEKNOFEST alanında önemli açıklamalarda bulundu.. SİHA'ların Türkiye'nin gücünü göstermek için uçtuğunu belirten Erdoğan, 'TEKNOFEST'in yüreği kıpır kıpır atan genç mucitleri, inşallah 2053 ve 2071 Türkiye'sinin mimarları olacaktır.' dedi. Önümüzdeki yıl TEKNOFEST'i uluslararası bir marka haline getirileceğini söyleyen Cumhurbaşkanı Erdoğan, 'Can Azerbaycan'dan başlayarak dost ve müttefik ülkelerde de düzenleyeceğiz' ifadelerine yer verdi.
25.09.2021Siyaset
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan TEKNOFEST paylaşımı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan TEKNOFEST paylaşımıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TEKNOFEST'e gideceğini duyurdu.
25.09.2021Siyaset
ÇAYKUR 776 bin ton yaş çay alımı gerçekleştirdi
ÇAYKUR 776 bin ton yaş çay alımı gerçekleştirdiÇAYKUR Genel Müdürü Yusuf Ziya Alim, geçen sene toplamda 753 bin ton, bugün ise 776 bin ton çay aldıklarını belirterek, "Geçen seneyi geçmiş durumdayız. Muhtemelen 25-30 yıl önceki alım rekorunu da geçebiliriz." dedi.
25.09.2021Ekonomi
Bursa'da Balkan Ülkeleri Ekonomik İşbirliği Forumu düzenlendi
Bursa'da Balkan Ülkeleri Ekonomik İşbirliği Forumu düzenlendiBursa'da, Balkan Rumeli Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (BALKANTÜRKSİAD) öncülüğünde Balkan Ülkeleri Ekonomik İşbirliği Forumu düzenlendi.
25.09.2021Ekonomi
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Türk Dil Bayramı mesajı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Türk Dil Bayramı mesajıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Teknolojinin hızla ilerlediği, dijitalleşmenin hayatın her alanına sirayet ettiği bir dünyada, dilimizi tüm özgünlüğüyle muhafaza etmeliyiz. Türkçe'nin sanat, edebiyat, bilim ve eğitim dili olarak kullanımının yanı sıra dilimizin zenginliğini ve derinliğini ihtiva eden sözlü ve yazılı eserlerin üretimi, zengin dil mirasımızı gelecek nesillere aktarmanın ve Türkçemizin itibarını yükseltmenin önemli bir adımı olacaktır" dedi.
25.09.2021Siyaset
'Sıfır Atık' ile 1,5 milyon ailenin aylık kullanımına eş değer enerji tasarrufu sağlandı
'Sıfır Atık' ile 1,5 milyon ailenin aylık kullanımına eş değer enerji tasarrufu sağlandıCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'ın himayelerinde Çevre ve Şehircilik Bakanlığınca 2017'de başlatılan "Sıfır Atık Projesi" kapsamında bugüne kadar toplanan atıklardan 1,5 milyon ailenin bir aylık kullanımına eş değer, 356 milyon kilovatsaat enerji tasarrufu sağlandı.
25.09.2021Ekonomi
AKM Millet Bahçesi 28 Ekim'de açılacak
AKM Millet Bahçesi 28 Ekim'de açılacakÇevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Ankara'da 760 bin metrekarelik alan üzerinde kurulan; Atatürk Kültür Merkezi (AKM), Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası binası, Gençlik Parkı ve 19 Mayıs Stadyumu'nu da içine alan AKM Millet Bahçesi'nin 28 Ekim'de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılacağı törenle açılacağını söyledi.
25.09.2021Gündem
'ABD teröre çok destek veriyor'
'ABD teröre çok destek veriyor'Önceki gün ABD-Türkiye ilişkilerinin iyi bir noktada olmadığını belirten ve “Şu andaki gidişat pek hayra alamet değil” diyen Cumhurbaşkanı Erdoğan dün de “Maalesef Amerika şu anda terör örgütlerine beklenenin çok üzerinde destek veriyor” dedi.
25.09.2021Siyaset
Yabancı yatırıma formül: Rekabetçi kalalım risk algısına bakalım
Yabancı yatırıma formül: Rekabetçi kalalım risk algısına bakalımUluslararası Yatırımcılar Derneği (YASED) Başkanı Ayşem Sargın, Türkiye’nin gelişmiş sanayisi ve iş gücü ile iş yapma şekillerindeki uluslararası standartlara uyumunun salgın sonrası ülkeyi yatırımlarda rekabetçi kılmaya devam edeceğini söyledi. Sargın, YASED’in 39. ve 40. Genel Kurulu’nda yaptığı konuşmada, salgının global ticarete ve uluslararası yatırımlara yönelik olumsuz etkisine değindi.
25.09.2021Ekonomi
Hedef 25 bin kadını lise mezunu yapmak
Hedef 25 bin kadını lise mezunu yapmakAK Parti Kadın Kolları Başkanlığı, kadınların eğitim ve istihdamını artırmaya yönelik olarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ın himayesinde, “Nerede Kalmıştık?” projesiyle yeni bir eğitim seferberliği başlatıyor. Proje ile farklı nedenlerle lise eğitimini yarım bırakmış kadınların lise diploması almaları hedefleniyor.
25.09.2021Siyaset
Yeni Türkevi'nde konsolosluk hizmetleri 27 Eylül'de başlıyor
Yeni Türkevi'nde konsolosluk hizmetleri 27 Eylül'de başlıyorNew York'ta açılışı yapılan yeni Türkevi Binası, 27 Eylül pazartesi gününden itibaren vatandaşlara konsolosluk hizmeti vermeye başlayacak.
25.09.2021Dünya
TBMM Başkanı Şentop, TEKNOFEST'i ziyaret etti: Kısa zamanda büyük mesafeler alındı
TBMM Başkanı Şentop, TEKNOFEST'i ziyaret etti: Kısa zamanda büyük mesafeler alındıTBMM Başkanı Mustafa Şentop, teknoloji alanında alınan mesafelerin, atılan adımların başlangıçta çok küçük adımlar olarak ortaya çıktığını ancak daha sonra geometrik bir şekilde kendisini katlayarak büyüdüğünü belirterek, "Çok kısa zamanda büyük mesafeler alındı, inşallah çok daha kısa zamanda daha büyük mesafeleri alacağız ve Türkiye üretim bakımından savunma sanayinde çok ileriye gidecek." dedi.
24.09.2021Gündem
Yıldız Holding'den fiyat tartışmalarına ilişkin açıklama
Yıldız Holding'den fiyat tartışmalarına ilişkin açıklamaYıldız Holding tarafından, pladis Yönetim Kurulu Başkanı Murat Ülker’in basın mensuplarının zincir marketlerdeki fiyat tartışmalarına ilişkin değerlendirmesinin, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın zincir marketlerde denetimlerin artacağına yönelik açıklamasıyla yakın veya uzak bir ilgisinin bulunmadığı bildirildi.
24.09.2021Ekonomi
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan YASED Genel Kurulu'na mesaj
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan YASED Genel Kurulu'na mesajCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD'de şirketlerin üst düzey temsilcileri ile yaptıkları görüşmelerde Türkiye'nin isminin daha fazla zikredildiğini belirterek, "Türkiye'ye yönelik artan bu yatırım iştahını, YASED gibi bu alanda yetkin ve tecrübeli kuruluşlarımızın da desteğiyle inşallah hep birlikte fırsata çevireceğimize inanıyorum." açıklamasında bulundu.
24.09.2021Ekonomi
AK Partili Çelik: Alevi-Sünni vatandaş gibi bir ayrımı asla kabul etmiyoruz
AK Partili Çelik: Alevi-Sünni vatandaş gibi bir ayrımı asla kabul etmiyoruzAK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu. Çelik, 'AK Parti olarak vatandaşlarımızın dinsel tercihleri ve mezhep tercihlerinin tamamen kendilerine ait olduğunu düşünüyor, Alevi-Sünni vatandaş gibi bir ayrımı asla kabul etmiyoruz. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlığı temel çatımızdır.' dedi. Öte yandan yaşanan olayla ilgili de Milli Eğitim Bakanlığı soruşturma başlatıldığını duyurdu.
24.09.2021Siyaset
BBP lideri Destici: ABD ziyareti başarılı geçmiştir, algı operasyonları yapılıyor
BBP lideri Destici: ABD ziyareti başarılı geçmiştir, algı operasyonları yapılıyorBüyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı Mustafa Destici, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın ABD ziyaretine ilişkin algı operasyonları yapıldığını belirterek, "Türk'üm diyen, devletin varlığından yanayım diyen hiçbir vatan evladı, algı operasyonlarına alkış tutamaz. Alkış tutuyorsa onun vatan evlatlığından şüphe ederiz. ABD ziyareti çok başarılı geçmiştir, fevkalade olmuştur" dedi.
24.09.2021Siyaset
AK Parti lise eğitimi almamış kadınlar için "Nerede kalmıştık" seferberliği başlatıyor
AK Parti lise eğitimi almamış kadınlar için "Nerede kalmıştık" seferberliği başlatıyorAK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanı Ayşe Keşir, 29 Eylül'de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan'ın himayelerinde lise eğitimi almamış ya da eğitimini yarıda bırakmış kadınlar için "Nerede kalmıştık" adlı eğitim seferberliği başlatılacağını bildirdi.
24.09.2021Gündem

Benzer Haber Etiketleri

teknofestCumhurbaşkanıerdoğanRecep Tayyip Erdoğantürkiye

Recep Tayyip Erdoğan ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.