Recep Tayyip Erdoğan

Recep Tayyip Erdoğan

Son dakika Recep Tayyip Erdoğan haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Recep Tayyip Erdoğan gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Recep Tayyip Erdoğan haber sayfamızda...

Recep Tayyip Erdoğan

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 102.734 recep tayyip erdoğan haberi bulunmuştur.
Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün Birleşik Arap Emirlikleri'ne gidiyor
Cumhurbaşkanı Erdoğan bugün Birleşik Arap Emirlikleri'ne gidiyorCumhurbaşkanı Erdoğan, bu yılki 18'nci yurt dışı ziyaretini bugün Birleşik Arap Emirlikleri'ne yapacak. Erdoğan, Dubai'de düzenlenecek İklim Zirvesi'ne katılacak. Zirve kapsamında bazı liderlerle ikili görüşmeler de yapacak, Gazze'deki son durumu değerlendirecek.
30.11.2023Gündem
‘Gazze için derhal kalıcı barış talep ediyoruz’
‘Gazze için derhal kalıcı barış talep ediyoruz’Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, 29 Kasım Filistin Halkı ile Uluslararası Dayanışma Günü dolayısıyla yaptığı paylaşımda dünyaya “Geçici ateşkes değil, derhal kalıcı ve sürdürülebilir barış talep ediyoruz” diye seslendi...
30.11.2023Gündem
'İsrail işlediği suçların neticeleri ile yüzleşecek'
'İsrail işlediği suçların neticeleri ile yüzleşecek'Milli Güvenlik Kurulu’nun (MGK) kasım ayı olağan toplantısı dün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başkanlığında gerçekleşti. Toplantıdan sonra yayınlanan bildiride, özetle şu ifadelere yer verildi:
30.11.2023Gündem
Beştepe’de ‘beklenen’ zirve
Beştepe’de ‘beklenen’ zirveCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, cumhurbaşkanlığı seçimiyle ilgili “50 artı 1” şartı konusunda yaptıkları farklı açıklamalardan sonra ilk yüz yüze görüşmelerini dün gerçekleştirdi.
30.11.2023Gündem
‘Netanyahu’nun adı artık Gazze Kasabı’
‘Netanyahu’nun adı artık Gazze Kasabı’Cumhurbaşkanı Erdoğan, Gazze’de adeta soykırım uygulayan Netanyahu’nun adını şimdiden tarihe ‘Gazze Kasabı’ olarak yazdırdığını belirterek, “Bu kara leke sadece Netanyahu’nun değil, ona koşulsuz destek veren herkesin alnına yapışmıştır” dedi
30.11.2023Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan İklim Eylemi Zirvesi için BAE'ye gidiyor
Cumhurbaşkanı Erdoğan İklim Eylemi Zirvesi için BAE'ye gidiyorCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Dünya İklim Eylemi Zirvesi’ne katılmak üzere, 30 Kasım- 1 Aralık tarihlerinde Birleşik Arap Emirlikleri'ni (BAE) ziyaret edecek.
29.11.2023Gündem
Yılın son MGK'sından İsrail'e Gazze tepkisi: İşlediği suçların neticeleri ile er ya da geç yüzleşecek
Yılın son MGK'sından İsrail'e Gazze tepkisi: İşlediği suçların neticeleri ile er ya da geç yüzleşecekCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığındaki MGK toplantısı sonrası 7 maddelik MGK bildirisi yayımlandı. Bildiride 'İsrail Gazze’de işlediği ve tarihe kara bir leke olarak geçen insanlık dışı suçların neticeleri ile er ya da geç yüzleşmek zorunda kalacak' ifadeleri yer aldı.
29.11.2023Gündem
Erdoğan'dan Gazze açıklaması: Girişimlerimiz çok boyutlu olarak sürecektir
Erdoğan'dan Gazze açıklaması: Girişimlerimiz çok boyutlu olarak sürecektirCumhurbaşkanı Erdoğan 'Filistin Halkıyla Uluslararası Dayanışma Günü' sebebiyle paylaşımda bulundu. Erdoğan, "Türkiye, tarih boyunca olduğu gibi bugün de devleti ve milletiyle Filistinli kardeşlerinin yanındadır." ifadelerini kullandı.
29.11.2023Gündem
MGK toplantısı başladı! Yoğun gündem
MGK toplantısı başladı! Yoğun gündemMGK, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında Beştepe’de toplandı.
29.11.2023Haberler
MGK toplantısı başladı! Yoğun gündem
MGK toplantısı başladı! Yoğun gündemMGK, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başkanlığında Beştepe’de toplandı.
29.11.2023Gündem
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bahçeli ile görüştü! İşte masadaki konular
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bahçeli ile görüştü! İşte masadaki konularCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile bir görüşme gerçekleştirdi. Beştepe'deki zirve 1 saat sürdü.
29.11.2023Haberler
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Vietnam Başbakanı Chinh ile görüştü
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Vietnam Başbakanı Chinh ile görüştüCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Vietnam Başbakanı Pham Minh Chinh ile bir araya geldi.
29.11.2023Gündem
Erdoğan, Netanyahu için bu ifadeyi ilk kez kullandı: Gazze Kasabı
Erdoğan, Netanyahu için bu ifadeyi ilk kez kullandı: Gazze KasabıPartisinin TBMM Grup Toplantısı'nda konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Gazze'de tarihin en kalleş saldırılarından birisinin gerçekleştiğini söyledi, Netanyahu için 'Gazze Kasabı' ifadelerini kullandı. Erdoğan'ın gündeminde yerel seçim çalışmaları da vardı.
29.11.2023Haberler
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bahçeli ile görüştü! İşte masadaki konular
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bahçeli ile görüştü! İşte masadaki konularCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile bir görüşme gerçekleştirdi. Beştepe'deki zirve 1 saat sürdü.
29.11.2023Gündem
Son dakika... Erdoğan, Netanyahu için bu ifadeyi ilk kez kullandı: Gazze Kasabı
Son dakika... Erdoğan, Netanyahu için bu ifadeyi ilk kez kullandı: Gazze KasabıPartisinin TBMM Grup Toplantısı'nda konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Gazze'de tarihin en kalleş saldırılarından birisinin gerçekleştiğini söyledi, Netanyahu için 'Gazze Kasabı' ifadelerini kullandı. Erdoğan'ın gündeminde yerel seçim çalışmaları da vardı.
29.11.2023Gündem
Miçotakis Londra'dan eli boş döndü! 'Bu işin arkasında Türklerle iş birliği var'
Miçotakis Londra'dan eli boş döndü! 'Bu işin arkasında Türklerle iş birliği var'Yunanistan Başbakanı Miçotakis, programı kapsamında Rishu Sunak ile görüşecekti. İki isim arasındaki görüşme Elgin Mermerleri nedeniyle iptal edildi. Yunan basını ise görüşmenin iptalini Türkiye'nin almaya hazırlandığı Eurofighter uçaklarına bağladı.
29.11.2023Dünya
Tüm parti genel başkanlarını al, kol kola Filistin’e gidelim
Tüm parti genel başkanlarını al, kol kola Filistin’e gidelimCHP Genel Başkanı Özgür Özel, partisinin grup toplantısında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a seslenerek, “Türkiye’deki tüm siyasi parti genel başkanlarını al, kol kola Filistin’e gidelim. Türkiye’nin duruşunu dünyaya gösterelim” dedi.
29.11.2023Gündem
Erdoğan ve Guterres telefonda görüştü
Erdoğan ve Guterres telefonda görüştüCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün yapılacak Gazze gündemli Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi toplantısı öncesinde BM Genel Sekreteri Antonio Guterres ile bir telefon görüşmesi yaptı.
29.11.2023Gündem
Halkta karşılığı olmayana veda
Halkta karşılığı olmayana vedaCumhurbaşkanı Erdoğan MYK’da kurmaylarına “Vatandaşta karşılığı olmayan arkadaşlarımızla vedalaşacağız... Kimseyi kırmadan süreci yönetin” talimatı verdi. Öte yandan İstanbul ve Ankara’da sürpriz adaylar gösterilebileceği konuşuluyor.
29.11.2023Gündem
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi ile görüştü
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi ile görüştüTürkiye İnovasyon Haftası'nın ardından ikili görüşmede bir araya gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi bugün de Ankara'da Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde görüştü.
28.11.2023Diğer
Cumhurbaşkanı Erdoğan eski AB Komisyonu Başkanı'nı kabul etti
Cumhurbaşkanı Erdoğan eski AB Komisyonu Başkanı'nı kabul ettiCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, eski AB Komisyonu Başkanı Jose Manuel Barroso'yu kabul etti.
28.11.2023Gündem
Erdoğan ile Guterres görüştü: İsrail uluslararası hukuk önünde hesap vermeli
Erdoğan ile Guterres görüştü: İsrail uluslararası hukuk önünde hesap vermeliCumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yarın yapılacak 'Gazze' gündemli Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi toplantısı öncesinde BM Genel Sekreteri Antonio Guterres ile telefon görüşmesi gerçekleştirdi.
28.11.2023Gündem
Özgür Özel: Kararı benim ağzımdan bütün Türkiye duyacak
Özgür Özel: Kararı benim ağzımdan bütün Türkiye duyacakCHP Genel Başkanı Özgür Özel, "30 Kasım Perşembe akşamı 21'inci gününde 500'üncü saatinde CHP, anayasaya sahip çıkmak için Adalet oturumunu burada sonlandıracak. Yine hep beraber kapalı bir oturumda bundan sonra bu eylemleri nasıl çoğaltacağımızı konuşup daha sonra o kararı yine benim ağzımdan bütün Türkiye duyacak." dedi.
28.11.2023Gündem
ÇALIŞAN VE ÇİFTÇİYE 5000 TL İKRAMİYE ÖDEMESİ banka hesaplarına yattı mı? 📌 Çalışan ve Çiftçi Kayıt Sistemi (ÇKS) kaydı olan emekliler 5.000 TL ikramiye ödemesini ne zaman alacak?
ÇALIŞAN VE ÇİFTÇİYE 5000 TL İKRAMİYE ÖDEMESİ banka hesaplarına yattı mı? 📌 Çalışan ve Çiftçi Kayıt Sistemi (ÇKS) kaydı olan emekliler 5.000 TL ikramiye ödemesini ne zaman alacak?Cumhuriyetin 100. yılına özel bir defaya mahsus emekliye verilen 5 bin TL ikramiye ödemeleri geçtiğimiz günlerde hesaplara yatırılmıştı. Çalışan emekliler ve Çiftçi Kayıt Sistemine kayıtlı olan emekliler kapsam dışında tutulurken, ilk düzenlemeden yararlanamayan emekliler için müjdeli haberi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan duyurmuştu. Peki çalışan emeklilere ve Çiftçiye ne kadar emekli ödemesi yapılacak?
28.11.2023Bilgi Rehberi
‘İspanya’nın duruşu kıymetli’
‘İspanya’nın duruşu kıymetli’İspanya Başbakanı Sanchez ile telefonla görüşen Cumhurbaşkanı Erdoğan, İspanya hükümetinin İsrail’in Filistin’e yönelik gayrimeşru saldırılarına karşı sergilediği duruşun kıymetli olduğunu söyledi.
28.11.2023Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Recep Tayyip Erdoğan ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.