Geri Dön

Demi Moore'dan Bruce Willis paylaşımı! Emma Heming kayıtsız kalmadı

1985-1989 yıllarında yayınlanan 'Moonlighting' (Mavi Ay) dizisindeki 'David Addison' rolüyle dünya çapında üne kavuşan Bruce Willis, yakalandığı 'Afazi' hastalığı sonrası oyunculuğa veda ettiğini duyurmuştu. Şimdilerde ailesiyle gözlerden uzak bir yaşam süren Willis'in eski eşi Demi Moore, Instagram hesabında kızlarının babasıyla 1997'deki Cannes Film Festivali'nde verdiği pozu paylaştı.

Demi Moore'dan Bruce Willis paylaşımı! Emma Heming kayıtsız kalmadı

Geçtiğimiz aylarda Hollywood yıldızı Bruce Willis'ten kötü haber gelmişti. Ünlü oyuncuya beynin bazı bölgelerinde meydana gelen işlev bozukluğu sonucu ortaya çıkan konuşma, konuşulanı anlama ve okuma-yazma gibi becerileri etkileyen "afazi" (söz yitimi) hastalığı teşhisi konulmuştu.

"KARİYERİNE ARA VERİYOR"

67 yaşındaki ABD'li aktörün, bilişsel yeteneklerini etkileyen hastalık teşhisi sonrası oyunculuk kariyerinden uzaklaşacağı açıklanmıştı. Willis'in kızı Rumer Willis sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, şu ifadeleri kullanmıştı:

Bruce'un muhteşem destekçileri ile, ailesi olarak, sevgili Bruce'un bazı sağlık sorunları yaşadığını ve yakın zamanda bilişsel yeteneklerini etkileyen afazi teşhisi konulduğunu paylaşmak istedik. Bunun bir sonucu olarak Bruce, kendisi için çok şey ifade eden kariyerine ara veriyor. Ailemiz için gerçekten zorlu olan bir zamanda devam eden sevginiz, şefkatiniz ve desteğiniz için çok minnettarız. Güçlü bir aile olarak bu süreçten geçiyoruz ve bundan hayranlarına da bahsetmek istedik çünkü onun sizin için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz.

ŞOK ETKİSİ YARATTI

Bu gerçeğin ortaya çıkmasının ardından aileye yakın bir kaynak, biri 10, diğeri 7 yaşında iki kız çocuk annesi olan Heming'in, ailesini bir arada tutmak için büyük bir mücadele içinde olduğunu söylemişti. People dergisine konuşan kaynak, "Kocanızın günden güne güçten düştüğünü izlemek kolay değil" diyerek 43 yaşındaki eski modelin durumunu özetledi. Afazi hastalığının Emma Heming'i de kelimenin tam anlamıyla şoke ettiğini belirtmişti.

Demi Mooredan Bruce Willis paylaşımı Emma Heming kayıtsız kalmadı

Kaynak, sözlerini; "Evde Bruce ile ilgilenen yardımcılar var. Fakat yine de Emma onun güvenliğinden emin olmak için kocasının bakımıyla yakından ilgileniyor" şeklinde sürdürmüştü.

HAFTALAR SONRA İLK KEZ GÖRÜLDÜ

Dünyaca ünlü aktör, hastalığının ortaya çıkmasından haftalar sonra ilk kez görülmüştü. 67 yaşındaki Bruce Willis, eşi Emma Hemming ile birlikte ormanda yürüyüşe çıkmıştı. Hemming, o anları sosyal medya hesabından yayınlamıştı.

Emma Hemming'in "Anne ile baba en sevdikleri ortamda..." notunu düştüğü fotoğraflar, kısa sürede takipçilerinden yoğun ilgi görmüştü.

Demi Mooredan Bruce Willis paylaşımı Emma Heming kayıtsız kalmadı

MOORE İLE WILLIS'İN CANNES HATIRASI

1987- 2000 yılları arasında evli kaldığı eski eşine her zaman destek olan Demi Moore'dan sürpriz bir paylaşım geldi. Güzel oyuncu, 1997 yılında Cannes Film Festivali'nde Bruce Willis ile kırmızı halıda yan yana objektiflere poz verdikleri anı yayınladı.

ŞİMDİKİ EŞİNDEN DİKKAT ÇEKEN YORUM

Boşanmanın ardından Willis ile dost kalmayı başaran Moore'un bu paylaşımına takipçilerinden çok sayıda beğeni ve yorum geldi. Fotoğrafa yorum yapanlardan biri de ünlü aktörün şu anki eşi Emma Heming oldu.

Willis ile evliliğinden iki kız çocuğu dünyaya getiren Heming, Moore'un Instagram paylaşımına "Bütün duygular" yazıp bir de kalp emojisi koydu. Ardından da "güzel" diye ekledi.

Demi Mooredan Bruce Willis paylaşımı Emma Heming kayıtsız kalmadı

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber