Emma Heming

Emma Heming

Son dakika Emma Heming haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Emma Heming gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Emma Heming haber sayfamızda...

Emma Heming

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 61 emma heming haberi bulunmuştur.
Bruce Willis 69 yaşında! 'Babamı sevdiğiniz için teşekkür ederim'
Bruce Willis 69 yaşında! 'Babamı sevdiğiniz için teşekkür ederim' Afazi ve demans hastalığıyla mücadele eden ve sinemayı bırakmak zorunda kalan ünlü aksiyon yıldızı Bruce Willis, 69'uncu yaşına bastı. Ailesi, aktörün doğum gününü sosyal medya hesaplarından paylaştıkları duygusal mesajlarla kutladı.
21.03.2024 Cadde
Demans ile mücadele eden Bruce Willis'in eşi isyan etti: İnsanları korkutmayı bırakın!
Demans ile mücadele eden Bruce Willis'in eşi isyan etti: İnsanları korkutmayı bırakın! 'Zor Ölüm', 'Mavi Ay' ve 'Altıncı His' gibi yapımlarla adını geniş kitlelere duyuran Bruce Willis, geçtiğimiz sene frontotemporal demans hastalığına yakalanmıştı. Oyunculuğu bırakarak ailesiyle gözlerden uzak bir hayat yaşamaya başlayan Willis'in eşi Emma Heming, ünlü ismin sağlık durumuyla ilgili yapılan haberlere isyan etti.
5.03.2024 Cadde
‘Tık’lama isyanı
‘Tık’lama isyanı ABD’li aktör Bruce Willis 2022’den bu yana demans hastası.
5.03.2024 Dünya
Bruce Willis'in eşinden duygusal paylaşım! 'Bu özel adamla 16 yıl'
Bruce Willis'in eşinden duygusal paylaşım! 'Bu özel adamla 16 yıl' Hastalığı nedeniyle oyunculuğu bırakan ve gözlerden uzak bir yaşam süren Bruce Willis'in ailesi, sosyal medyada 68 yaşındaki Hollywood yıldızı hakkında sık sık paylaşım yapıyor. Son olarak Bruce Willis'in eşi Emma Heming, duygusal bir paylaşıma imza attı.
30.12.2023 Cadde
Demansla mücadele eden ünlü oyuncunun eşi itiraf etti: Kocamla ilgilenirken suçluluk duyuyorum!
Demansla mücadele eden ünlü oyuncunun eşi itiraf etti: Kocamla ilgilenirken suçluluk duyuyorum! 'Zor Ölüm', 'Mavi Ay' ve 'Altıncı His' gibi yapımlarla adını geniş kitlelere duyuran Bruce Willis, geçtiğimiz sene frontotemporal demans hastalığına da yakalanmıştı. Dünyaca ünlü aktörüm eşi Emma Heming, Willis'in hastalığından bahsederek suçluluk duyduğu bir konu olduğunu itiraf etti.
16.11.2023 Cadde
Ünlü oyuncunun hastalığı her geçen gün kötüye gidiyor! 'Yaşama sevinci yok oldu'
Ünlü oyuncunun hastalığı her geçen gün kötüye gidiyor! 'Yaşama sevinci yok oldu' 'Zor Ölüm', 'Mavi Ay' ve 'Altıncı His' gibi yapımlarla adını geniş kitlelere duyuran Bruce Willis, geçtiğimiz sene frontotemporal demans hastalığına da yakalanmıştı. 'Mayi Ay' dizisinin yaratıcısı Glenn Gordon Caron, hastalığı ortaya çıktığından beri Willis'i düzenli olarak ziyaret ettiğini söyleyerek; aktörün sağlık durumuyla ilgili konuştu.
12.10.2023 Cadde
Bruce Willis hastalığının farkında olmayabilir!
Bruce Willis hastalığının farkında olmayabilir! 'Zor Ölüm', 'Mavi Ay' ve 'Altıncı His' gibi yapımlarla adını geniş kitlelere duyuran Bruce Willis, geçtiğimiz sene frontotemporal demans hastalığına da yakalanmıştı. Hastalığının ortasına çıkmasının ardından emekliye ayrılan Willis'in eşi Emma Heming, Hollywood yıldızı ile ilgili yürek burkan bir açıklamada bulundu.
26.09.2023 Cadde
Bruce Willis'in kızlarından duygu yüklü mesajlar! 'Bu inanılmaz adam benim babam'
Bruce Willis'in kızlarından duygu yüklü mesajlar! 'Bu inanılmaz adam benim babam' Afazi (söz yitimi) nedeniyle erken emekliliğe ayrılan, daha sonra hastalığı frontotemporal demans (FTD) olarak güncellenen Hollywood yıldızı Bruce Willis (68), bir süredir gözlerden uzak yaşam sürüyor. Sağlık sorunlarıyla mücadele eden aksiyon filmlerinin efsane ismi, Babalar Günü'nde kızlarının duygusal paylaşımlarıyla gündeme geldi.
19.06.2023 Cadde
Demans ve afazi ile mücadele ediyor! Bruce Willis'in eşinden açıklama
Demans ve afazi ile mücadele ediyor! Bruce Willis'in eşinden açıklama Emmy ve Altın Küre Ödüllü Bruce Willis, 'afazi'ye (söz yitimi) ek olarak dil ve harekette bozulma semptomları gösteren frontotemporal demans hastalığına (FTD) da yakalanmıştı. 42 yıllık kariyerinde 145 yapımda rol alan 68 yaşındaki yıldız, oyunculuğu bırakıp, gözlerden uzak bir hayat sürmeye başlamıştı. Kızı Tallulah Willis'in ardından eşi Emma Heming Willis de ABD'li aktörün hastalığı hakkında konuştu.
5.06.2023 Cadde
Bu kalpler seni unutur mu hiç?
Bu kalpler seni unutur mu hiç? Çapkın ve muzip gülümsemesiyle tanıdık Bruce Willis’i. “Mavi Ay”ın duygusal serserisi sonra “Zor Ölüm”ün karizmatik kahramanı oldu. Ama şimdi bir demans hastası ünlü aktör. Eski ve yeni eşleri, çocukları, hayranları Bruce Willis’in 68. yaş gününü hüzünle kutladı.
26.03.2023 Dünya
Demans ile mücadele eden Bruce Willis'in 42 yıllık kariyeri sona eriyor!
Demans ile mücadele eden Bruce Willis'in 42 yıllık kariyeri sona eriyor! Dünyaca ünlü oyuncu Bruce Willis, geçtiğimiz sene afazi teşhisi almıştı. Hastalığı nedeniyle oyunculuk kariyerini bıraktığı açıklanan ünlü ismin sağlık durumuyla ilgili yeni açıklama ise geçtiğimiz haftalarda gelmişti. Willis'in ailesinin yaptığı paylaşımda; dil ve harekette bozulma semptomları gösteren frontotemporal demans hastalığına yakalandığı duyurulmuştu. 42 yıllık meslek hayatında 145 yapımda rol alan Willis, önümüzdeki günlerde vizyona girecek olan son filmiyle kariyerine veda edecek.
23.03.2023 Cadde
Demans hastalığı ile mücadele eden Bruce Willis 68 yaşında! 'Kalbime saplanan bir bıçak gibi'
Demans hastalığı ile mücadele eden Bruce Willis 68 yaşında! 'Kalbime saplanan bir bıçak gibi' Dünyaca ünlü oyuncu Bruce Willis, geçtiğimiz sene afazi teşhisi almıştı. Hastalığı nedeniyle oyunculuk kariyerini bıraktığı açıklanan ünlü ismin sağlık durumuyla ilgili yeni açıklama ise geçtiğimiz gelmişti. Willis'in ailesinin yaptığı paylaşımda; dil ve harekette bozulma semptomları gösteren frontotemporal demans hastalığına yakalandığı duyurulmuştu. Zor günler yaşayan aktör, geçtiğimiz gün 68'inci yaşına girdi. Willis'in eşi Emma Heming ve eski eşi Demi Moore, ünlü ismin doğum gününü duygusal paylaşımlarla kutladı.
21.03.2023 Cadde
Emma Heming eşi Bruce Willis’i korudu: Sokakta görünce lütfen bağırmayın
Emma Heming eşi Bruce Willis’i korudu: Sokakta görünce lütfen bağırmayın Dünyaca ünlü oyuncu Bruce Willis, afazi ve demans teşhisi konulmuştu. Hastalığı nedeniyle oyunculuk kariyerini bıraktığı açıklanan ünlü isim, teşhisinin ardından geçtiğimiz günlerde ilk kez kameralara yansımıştı. Paparazziler, Willis'e seslenerek dikkatini çekmeye çalışmıştı. Bunun üzerine Willis'in eşi Emma Heming sosyal medya hesabından bir video paylaştı.
8.03.2023 Cadde
Bruce Willis demans teşhisi sonrası ilk kez görüntülendi
Bruce Willis demans teşhisi sonrası ilk kez görüntülendi Dünyaca ünlü oyuncu Bruce Willis, geçtiğimiz sene afazi teşhisi almıştı. Hastalığı nedeniyle oyunculuk kariyerini bıraktığı açıklanan ünlü ismin sağlık durumuyla ilgili yeni açıklama ise önceki haftalarda gelmişti. Willis'in ailesinin yaptığı paylaşımda; dil ve harekette bozulma semptomları gösteren frontotemporal demans hastalığına yakalandığı duyurulmuştu. 67 yaşındaki aktör, demans teşhisinin ardından ilk kez kameralara yansıdı.
4.03.2023 Cadde
ABD'li aktör Bruce Willis demans hastalığına yakalandı
ABD'li aktör Bruce Willis demans hastalığına yakalandı 'Moonlighting', 'Die Hard' ve 'The Sixth Sense' gibi yapımlarla adını geniş kitlelere duyuran Bruce Willis, geçtiğimiz sene afazi teşhisi almıştı. Hastalığı nedeniyle oyunculuk kariyerini bıraktığı açıklanan ünlü ismin sağlık durumuyla ilgili yeni bir açıklama yapıldı. Willis'in ailesinin yaptığı paylaşımda; dil ve harekette bozulma semptomları gösteren frontotemporal demans hastalığına yakalandığı duyuruldu.
17.02.2023 Cadde
Demi Moore'dan Bruce Willis paylaşımı! Eski eş ve yeni eş aynı karede
Demi Moore'dan Bruce Willis paylaşımı! Eski eş ve yeni eş aynı karede 'Moonlighting', 'Die Hard' ve 'The Sixth Sense' gibi yapımlarla adını geniş kitlelere duyuran ABD'li oyuncu Bruce Willis, geçtiğimiz aylarda afazi teşhisi almıştı. Hastalığı nedeniyle oyunculuk kariyerini bırakacağı açıklanan ünlü ismin, iletişim kurmakta zorlandığı ortaya çıkmıştı. Şimdilerde ailesinin bir an bile yalnız bırakmadığı aktörün eski eşi Demi Moore, Willis'in şimdiki eşi Emma Heming ve çocuklarıyla birlikte kamera karşısına geçti. O anları Instagram hesabından yayınlayan aktrisin paylaşımı, kısa sürede sosyal medyada gündem oldu.
15.12.2022 Cadde
Dijital ikizinin haklarını sattı mı? Bruce Willis'in temsilcisinden açıklama
Dijital ikizinin haklarını sattı mı? Bruce Willis'in temsilcisinden açıklama 'Moonlighting', 'Die Hard' ve 'The Sixth Sense' gibi yapımlarla adını geniş kitlelere duyuran ABD'li oyuncu Bruce Willis, geçtiğimiz aylarda afazi teşhisi almıştı. Hastalığı ortaya çıktıktan sonra oyunculuk kariyerini bırakacağı açıklanan ünlü isim; geçtiğimiz günlerde haklarını sattığı, 'Deepfake' teknolojisi sayesinde yaratılan 'dijital ikizi' ile yeni projelerde yer almanın ilginç bir yolunu bulmuş olduğuna dair haberlerle gündeme gelmişti. Basına yansıyan haberlerin ardından, aktörün temsilcisinden konuyla ilgili açıklama geldi. İşte detaylar...
2.10.2022 Cadde
Bruce Willis dijital ikizinin haklarını sattı!
Bruce Willis dijital ikizinin haklarını sattı! 'Moonlighting', 'Die Hard' ve 'The Sixth Sense' gibi yapımlarla adını geniş kitlelere duyuran ABD'li oyuncu Bruce Willis, geçtiğimiz aylarda afazi teşhisi almıştı. Hastalığı ortaya çıktıktan sonra oyunculuk kariyerini bırakacağı açıklanan ünlü isim; haklarını sattığı, 'Deepfake' teknolojisi sayesinde yaratılan 'dijital ikizi' ile yeni projelerde yer almanın ilginç bir yolunu bulmuş oldu.
30.09.2022 Cadde
Bruce Willis, California'da görüntülendi! Hayranıyla fotoğraf çektirdi
Bruce Willis, California'da görüntülendi! Hayranıyla fotoğraf çektirdi Yakalandığı 'afazi' hastalığından sonra oyunculuğu bırakan ve bir süredir gözlerden uzak şekilde hayatını sürdüren ABD'li aktör Bruce Willis, geçtiğimiz günlerde California'da bir hayranıyla fotoğraf çektirirken görüntülendi. Ünlü ismin eşi Emma Heming ise aktif olarak kullandığı sosyal medya hesabından yeni bir paylaşım yaparak, bu süreçte yaşadıklarından bahsetti.
31.08.2022 Cadde
Bruce Willis'in eşi Emma Heming'den Demi Moore'un bikinili pozuna övgü
Bruce Willis'in eşi Emma Heming'den Demi Moore'un bikinili pozuna övgü Usta aktör Bruce Willis'ten 22 yıl önce boşanan Demi Moore'un (59) bikinili pozu sosyal medyada gündem oldu. Makyajsız olduğu görülen Moore, tatil fotoğrafını “Yazı içime çekiyorum” notuyla yayınladı. Yunanistan'da tekne tatili yapan Moore'un fotoğrafına Willis'in eşi Emma Heming kayıtsız kalamadı.
17.08.2022 Cadde
Bruce Willis, 34 yıl sonra 'Zor Ölüm'ün 'Nakatomi Plaza'sına geri döndü
Bruce Willis, 34 yıl sonra 'Zor Ölüm'ün 'Nakatomi Plaza'sına geri döndü Yakalandığı 'afazi' hastalığından sonra oyunculuğu bırakan ABD'li oyuncu Bruce Willis, ikonik filmi 'Zor Ölüm'ün çekildiği Fox Plaza'sını (filmde geçen adıyla Nakatomi Plaza) ziyaret etti. Willis'in eşi Emma Heming, o anları Instagram hesabından aktörün sevenleriyle paylaştı. Binlerce beğeni ve yorum alan video, kısa sürede sosyal medyanın gündemine oturdu.
18.07.2022 Cadde
Bruce Willis'in avukatı: Hasta olduğu halde çalışmak istedi!
Bruce Willis'in avukatı: Hasta olduğu halde çalışmak istedi! 'Moonlighting' (Mavi Ay) dizisindeki 'David Addison' rolüyle dünya çapında üne kavuşan Bruce Willis, yakalandığı 'Afazi' hastalığı sonrası oyunculuğa veda ettiğini duyurmuştu. Şimdilerde ailesiyle gözlerden uzak bir yaşam süren Willis'in avukatı Martin Singer, müvekkili hakkında açıklamalarda bulundu.
4.07.2022 Cadde
Emma Heming'den Bruce Willis paylaşımı! 'Ona aşık olmamın sebeplerinden biri de bu'
Emma Heming'den Bruce Willis paylaşımı! 'Ona aşık olmamın sebeplerinden biri de bu' Dünyaca ünlü oyuncu Bruce Willis, geçtiğimiz aylarda kendisine afazi teşhisi konduğunu açıklamıştı. Kariyerine ara veren Willis'in eşi Emma Heming ise sık sık bu süreçte yaşadıklarıyla ilgili takipçilerini bilgilendiriyor. Eski model, son olarak ünlü ismin 1987 yılından bir videosunu yayınlayıp, eşinden övgü dolu sözlerle bahsettiği bir paylaşımda bulundu.
15.06.2022 Cadde
Demi Moore'dan Bruce Willis paylaşımı! Emma Heming kayıtsız kalmadı
Demi Moore'dan Bruce Willis paylaşımı! Emma Heming kayıtsız kalmadı 1985-1989 yıllarında yayınlanan 'Moonlighting' (Mavi Ay) dizisindeki 'David Addison' rolüyle dünya çapında üne kavuşan Bruce Willis, yakalandığı 'Afazi' hastalığı sonrası oyunculuğa veda ettiğini duyurmuştu. Şimdilerde ailesiyle gözlerden uzak bir yaşam süren Willis'in eski eşi Demi Moore, Instagram hesabında kızlarının babasıyla 1997'deki Cannes Film Festivali'nde verdiği pozu paylaştı.
21.05.2022 Cadde
Bruce Willis ile eşi Emma Hemming orman terapisinde
Bruce Willis ile eşi Emma Hemming orman terapisinde 'Afazi' hastalığına yakalanan ünlü aktör Bruce Willis, oyunculuğa veda ettiğini duyurmasının ardından ilk kez görüldü. Emma Hemming, eşi ile ormanda çekilen fotoğraflarını takipçileriyle paylaştı.
9.04.2022 Cadde

Benzer Haber Etiketleri

Emma Heming ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.