Geri Dön

Dilan Çiçek Deniz-Thor Saevarsson çiftinden birinci yıl dönümü kutlaması

'Çukur' ve 'Alev Alev' dizilerinin ardından Burak Deniz'le başrolü paylaştığı 'Gidenler' filminde kamera karşısına geçen Dilan Çiçek Deniz (27), nikah masasına oturmaya hazırlandığı İzlandalı yönetmen Thor Saevarsson (37) ile birlikteliğinin birinci yıl dönümünü duygusal bir paylaşımla kutladı.

Dilan Çiçek Deniz-Thor Saevarsson çiftinden birinci yıl dönümü kutlaması

Thor Saevarsson, geçtiğimiz yıl aralık ayında Dilan Çiçek Deniz'e, Boğaz'da evlenme teklifinde bulunmuştu. Sevgilisine "Evet!" yanıtını veren ve mutluluğunu takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmeyen Deniz, bu fotoğrafına, "Evet' dedim!" notunu düşmüştü. Hayranları ise oyuncunun tektaşını sergilediği gönderiye, "Mutluluklar!" yorumları yağdırmıştı.

"HALA ŞOKTAYIM!"

Ardından Arnavutköy'deki bir mekanda kutlama yemeği gerçekleştiren çiftten Deniz, "Çok hazırlıksız yakalandım. Çok mutluyum, hala şoktayım. Köprü üstünde evlilik teklifi yapmasının nedeni; benim Asya'da, onun Avrupa'da olması. Onun için böyle bir sürpriz yapmış" şeklinde konuşmuştu.

"DÜĞÜNLE İLGİLİ ÇOK HAYALİM YOKMUŞ!"

Dilan Çiçek Deniz, daha önce de Thor Saevarsson ile ilişkisi hakkında, "Her şey çok iyi gidiyor. Onun da kendi işleri var. Umarım ileriki bir zamanda birlikte bir projede yer alırız" ifadelerini kullanmıştı.

Dilan Çiçek Deniz-Thor Saevarsson çiftinden birinci yıl dönümü kutlaması

Deniz, basın mensuplarının, "Düğününüzle alakalı hayalleriniz var mı? Nasıl olacak?" sorularına ise, "Galiba o kadar çok yokmuş... Henüz hiçbir şey planlayamadık. Umarım yakında her şeyi planlayacağız. Şu an için hiçbir şey yok." cevabını vermişti.

ROMANTİK KUTLAMA

Mutlu birliktelikleri devam eden ve şimdilerde düğün telaşında olan Dilan Çiçek Deniz ile Thor Saevarsson,  birlikteliklerinde bir yılı geride bıraktı. Objektif karşısında poz veren çift, sosyal medyadan yaptıkları paylaşımlarla yıl dönümlerini kutladı.

"SENİ DERİNDEN SEVİYORUM"

Deniz, sevgilisine "Canımın yarısı ile birinci yıl dönümümüz... Seni gerçekten derinden seviyorum. Ölmeden önce bilmeni istedim" sözleriyle seslendi. Saevarsson da gönderisinde, "Bir yıl ve devam ediyor. Sonsuzluğa ve ötesine..." ifadelerine yer verdi. Çiftin paylaşımları, kısa sürede hayranlarından yoğun ilgi gördü.

Dilan Çiçek Deniz-Thor Saevarsson çiftinden birinci yıl dönümü kutlaması

Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber