Geri Dön

Doğa Rutkay’dan kızı Piraye’ye ayna mesajı

Başarılı oyunculuğuyla beğeni toplayan Doğa Rutkay Kamal, kızı Piraye'ye ayna konusunda verdiği öğütleri takipçileriyle paylaştı.

Doğa Rutkay’dan kızı Piraye’ye ayna mesajı

Kerimcan Kamal ile yaptığı evlilikten ikiz çocuk sahibi olan Doğa Rutkay Kamal, Instagram hesabı üzerinden bebekleriyle olan maceralarını takipçilerine aktarıyor.

Onlara dair çok sayıda paylaşıma imza atan Doğa Rutkay son olarak kızı Piraye’ye aynalar konusunda verdiği öğütlerle öne çıktı.

Başarılı oyuncu kızının ayna önündeyken görüldüğü bir karesini paylaştı ve şunları yazdı:

‘Evet kızım aynalar güzeldir bize kendimizi gösterir zaman zaman kusurlarımızı hatırlatır çok ciddiye almamak lazım ama yine de çünkü, insan zaten kusurlarıyla güzeldir … İnsanlar ne der nasıl görünüyorum diye değil kendi gelişimini kendinde sevdiğin sevmediğin yerlerini iyi tanı diye aynalar var bence, işe olumlu tarafından bakmak lazım. Zamanı gelince detayları konuşuruz. Kendini sev kendine iyi bak… Seni seviyorum çiçeğim…’

Doğa Rutkay’dan kızı Piraye’ye ayna mesajı

 

Müge Boz denize düştüğü anı paylaştıOyuncu Müge Boz, tekneyle açıldığı maviliklerden denize havalı bir atlayış yapmak isterken dengesini kaybedince göbek üstü suya çakıldı.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber