Cadde Ebru Gündeş'ten düğün sonrası ilk paylaşım

Ebru Gündeş'ten düğün sonrası ilk paylaşım

28.02.2024 - 08:33 | Son Güncellenme:

Daha önce 3 kez evlenen Ebru Gündeş, Murat Osman Özdemir ile aşk iddialarıyla gündemdeydi. Dubai'de iş insanı Murat Özdemir ile evlenen şarkıcı Ebru Gündeş'ten ilk paylaşım geldi.

Ebru Gündeşten düğün sonrası ilk paylaşım

İlk evliliğini 1990 yılında Hamdi Vardar ile yapan Ebru Gündeş’in bu evliliği çok kısa sürmüş, ikili üç yıl sonra boşanmıştı. 49 yaşındaki sanatçı ikinci evliliğini 2002 yılında Ömer Durak ile yapmış ancak çift bir yıl sonra ayrılık kararı almıştı.

Haberin Devamı

Ebru Gündeş üçüncü evliliğini ise 2010 yılında Reza Zarrab ile yapmış, ikilinin 15 Ekim 2011’de Alara adında bir kız çocukları dünyaya gelmişti. Ebru Gündeş ile Reza Zarrab 2021 yılında olaylı bir şekilde boşanmıştı.

12 YAŞ FARK!

Başından üç evlilik geçen Ebru Gündeş’in, 2023’ün Aralık ayında 37 yaşındaki Murat Özdemir ile yeni bir aşka yelken açtığı iddia edilmişti. Çiftin arasındaki 12 yaş fark ise gündem olmuştu.

Ebru Gündeşten düğün sonrası ilk paylaşım

'EŞİNDEN BOŞANDIKTAN SONRA SEVGİLİ OLDULAR' İDDİASI

İki yıl önce arkadaş ortamında tanışan ve o dönem Selin Kabaklı ile evli olan Murat Özdemir’in eşinden boşanır boşanmaz Ebru Gündeş’e gönlünü kaptırdığı iddia edilmişti.

Ebru Gündeşten düğün sonrası ilk paylaşım

DUBAİ'DE EVLENDİLER

Ebru Gündeş ile yazılım şirketi sahibi Murat Osman Özdemir, 2023'ün son günlerinde başlayan ilişkilerini Dubai'de resmileştirdi.

Ebru Gündeşten düğün sonrası ilk paylaşım

Haberin Devamı

Nikâhı, Türkiye Dubai Başkonsolosu Onur Şaylan kıydı. Ebru Gündeş’in şahidi; Faruk Özbek, Murat Osman Özdemir’in şahidi ise Okan Küfeci oldu.

"HERKESE SONSUZ TEŞEKKÜRLER"

Ebru Gündeş ile Murat Osman Özdemir, nikâhlarının kıyılmasından sonra arkadaşlarıyla birlikte üstü açık otomobille şehir turu attı. Gündeş, duygularını; "Mutluluğumuzu paylaşan herkese sonsuz teşekkürler" diyerek dile getirdi.

Ebru Gündeşten düğün sonrası ilk paylaşım

NİKAH ÖNCESİ KONVOYDA MUTLU ANLAR

Ayrıca nikahtan önce düğün konvoyunda çekilen görüntüler yayınlandı. Dubai sokaklarında çekilen görüntülerde, Gündeş'in üstü açık arabadan el salladığı görüldü.

Ebru Gündeşten düğün sonrası ilk paylaşım