Geri Dön

Efe Güray kimdir, neden ve ne zaman öldü? Beren Saat'in ilk aşkı olan Efe Güray kaç yaşında hayatını kaybetti?

Efe Güray kimdir sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. Oyuncu Beren Saat'in ilk aşkı olan Efe Güray'ın doğum günü bu yılda unutulmadı. Beren Saat sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı paylaşıma benim kahramanım notunu düştü. Bu paylaşım sosyal medyada yüzlerce yorum almasına neden oldu. Peki Efe Güray kimdir, kaç yılında neden öldü?

Efe Güray kimdir, neden ve ne zaman öldü? Beren Saat'in ilk aşkı olan Efe Güray kaç yaşında hayatını kaybetti?

Beren Saat'in paylaşmının ardından Efe Güray kimdir sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. Beren Saat'in ilk aşkı olan ve oyunculuk yarışmasına katılması konusunda oldukça ısrarcı olan ilk aşkının doğum gününü geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yılda unutmayan Beren Saat'in paylaşımı yüzlerce yorum aldı. Peki Beren Saat'in ilk aşkı Efe Güray kimdir, kaç yılında ve neden öldü?

EFE GÜRAY KİMDİR, NEDEN ÖLDÜ?

Beren Saat, 2002 yılında trafik kazasında hayatını kaybeden ilk aşkı Efe Güray’ın doğum gününü unutmadı. Saat, bu alışkanlığı bozmayarak 2021 senesinde de Güray’ın doğum gününü kutladı. Güzel oyuncu yaptığı paylaşımına,” Benim kahramanım” notunu düştü.

Beren Saat, yıllar sonra verdiği bir röportajda hayatının akışını değiştiren oyunculuk yarışmasına katılmaya kendisini ısrarla teşvik eden 19 yaşındaki Efe Güray’ ile ilgili şunları söylemişti: “Hayatımın aşkı. O da TED’dendi. 3 yıldır birlikteydik. Hem arkadaştık hem aşık. Bir dakikamız ayrı geçmiyordu. Benden bir yaş küçüktü ama çok olgundu."

Elim bir trafik kazası sonucu 2004 yılında vefat ettiğinde 19 yaşındaydı. Efe Güray, Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde okuyordu. Spordaki ve derslerindeki başarılarıyla öğrenimini burslu olarak sürdürüyordu.

Efe Güray kimdir, neden ve ne zaman öldü Beren Saatin ilk aşkı olan Efe Güray kaç yaşında hayatını kaybetti

 

Magazin Haberleri Bülteni (25 Haziran 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet