Geri Dön

Elon Musk: Grimes ile yarı yarıya ayrıldık

ABD'li girişimci Elon Musk, üç yıldır aşk yaşadığı Kanadalı şarkıcı Grimes ile yarı yarıya ayrıldıklarını açıkladı. Musk, Grimes'ın hala kendisine ait Kaliforniya'daki evde yaşadığını ve bir yaşındaki çocuklarını da beraber büyütmeye devam edeceklerini ifade etti.

Elon Musk: Grimes ile yarı yarıya ayrıldık

Üç yıldır aşk yaşayan Tesla ve SpaceX şirketlerinin CEO'su Elon Musk ile şarkıcı Grimes'ın ilişkisi bitti. Musk, ayrılık haberini ABD medyasında verdiği röportajda verdi.

ÇOCUKLARINI BİRLİKTE BÜYÜTECEKLER
"Grimes ile yarı yarıya ayrıldık." diyen Elon Musk, eski sevgilisinin hala kendisine ait Kaliforniya'daki evinde yaşadığını belirtti. Musk ayrıca Grimes ile 1 yaşındaki çocuklarını da beraber büyütmeye devam edeceklerini ifade etti.

ABD'li girişimci, daha sonra "Tesla ve SpaceX'teki işlerim nedeniyle zamanımın çoğunu Teksas'ta ya da yurt dışına seyahat ederek geçirmek zorunda kalıyorum, Grimes ise kendi işi nedeniyle Los Angeles'ta bulunuyor" ifadelerini kullandı. Kanadalı şarkıcı Grimes ise konuyla ilgili henüz bir açıklamada bulunmadı.

ÇOCUĞUNUN ADINI DEĞİŞTİRDİ
Öte yandan Elon Musk, geçtiğimiz yıl mayıs ayında 7'nci kez baba olmuştu. Musk, bebeğine "X Æ A-12 Musk" adını vermesiyle uzun süre konuşulmuştu. Grimes, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamayla bebeklerinin ismini değiştirdiklerini dile getirmişti.

Şarkıcı, "X Æ A-12" isimli çocuğunun artık "X Æ A-Xii" adına sahip olduğunu ifade etmişti. Elon Musk'ın daha önceki evliliklerinden 6 çocuğu daha bulunuyor.

Elon Musk: Grimes ile yarı yarıya ayrıldık
FOTOĞRAFLAR: SPLASH NEWS/ INSTAGRAM/ BACKGRID USA

Emre Aşık şikayetçi olarak dinlendi: Mesajda beni öldüreceği yazıyorduDüzce'de eski milli futbolcu Emre Aşık'ı öldürmeyi planladıkları iddiasıyla eski eşi Yağmur Sarnıç'ın da aralarında bulunduğu 3 sanığın yargılandığı davada Emre Aşık, talimatla Anadolu Adliyesi'nde ifade verdi. Aşık ifadesinde sanık Erdi Sungur'un avukatına ulaştığını, Baycan Şentürk'ün ikinci tetikçi olarak yer aldığını ve kendisini öldüreceklerine dair mesajlar olduğunu söyledi. Anadolu 4. Ağır Ceza Mahkemesi'nde gerçekleşen talimat duruşmasına şikayetçi Emre Aşık ile avukatları Funda Sadıkahmet ve Hasan Tahsin Cevizoğlu katıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber