Geri Dön

Grimes: Oğlum bana anne demiyor

Elon Musk'ın altıncı çocuğu X Æ A-Xii'nin annesi olan Kanadalı şarkıcı Grimes, oğlunun çoğu çocuktan farklı olduğunu çünkü kendisine nne diye hitap etmeyi reddettiğini söyledi.

Grimes: Oğlum bana anne demiyor

Şarkısı Grimes 13 Eylül'deki Met Gala'ya hazırlandığı sırada Vogue'la çektiği videoda anneliğin kendisini nasıl etkilediğini anlattı. Gerçek adı Claire Boucher olan şarkıcı, anne olmayı "Yeniden doğuşu" diye nitelendirdi.

Bu yılın başlarında Mars'ta bir insan kolonisi kurmaya yardım etmek istediğini açıklayan Grimes, Bence bebek sahibi olmak sanatsal açıdan benim için büyük bir yeniden doğuş oldu" dedi.

Kendisini annelik etiketiyle özdeşleştirmediğini açıklayan Grimes, "Anne olduğunu söylemek garip hissettiriyor, kendimi bu kelimeyle özdeşleştirmiyorum. Bu da garip çünkü X bana 'Claire' diyor ama 'anne' demiyor. Belki de anne kelimesinden haz etmediğimi anlayabildi. Ki neden bu kelimeden hoşlanmadığımı bilmiyorum bile. Anneliğe saygı duyuyorum. Sadece kendimi onunla özdeşleştiremiyorum" diye konuştu.

Grimes: Oğlum bana anne demiyor

FOTOĞRAFLAR: INSTAGRAM

Seksenler dizisinin ünlü oyuncusu Kemal Kuruçay, hayatını kaybettiSeksenler dizisinde "Seyfi" karakterini canlandıran oyuncu Kemal Kuruçay, 59 yaşında hayatını kaybetti. Kültür ve Turizm Bakanlığının sosyal medya hesabında Kuruçay'ın vefat haberi, "Tiyatro ve sinemamızın sevilen ismi Kemal Kuruçay’ın vefatını derin bir üzüntüyle öğrendik. Merhuma Allah’tan rahmet, ailesi ve sevenlerine başsağlığı diliyoruz" ifadesiyle duyuruldu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber