Cadde 'Elon Musk, yapım şirketini tehdit ederek Amber Heard'ü kovulmaktan kurtardı!'

'Elon Musk, yapım şirketini tehdit ederek Amber Heard'ü kovulmaktan kurtardı!'

11.10.2023 - 11:41 | Son Güncellenme:

Hollywood yıldızı Johnny Depp ile yaklaşık iki yıl evli kaldığı meslektaşı Amber Heard'ün olaylı davası, ikilinin uzlaşmaya varmasıyla geçtiğimiz sene aralık ayında sona ermişti. Son olarak Heard'ün 'Aquaman 2'nin setine Depp gibi giyinerek gelen rol arkadaşı Jason Momoa tarafından zorbalığa uğradığı ve aktrisin eski sevgilisi Elon Musk'ın, Heard'ün filmde rol almasını sağlamak için Warner Bros.'a mektup yazdığı iddia edildi.

Elon Musk, yapım şirketini tehdit ederek Amber Heardü kovulmaktan kurtardı

Derleyen: Buse Bulat / Milliyet.com.tr
ABD'li oyuncu Johnny Depp'in, 2011 yılında birlikte rol aldıkları 'The Rum Diary' filminin setinde tanıştığı ve yaklaşık iki yıl süren evliliğin ardından olaylı bir şekilde boşandığı Amber Heard ile birbirlerine karşılıklı olarak açtıkları milyonlarca dolarlık dava, 1 Haziran 2022'de sonuçlandı.

Haberin Devamı

Jüri, Heard'ün Depp'e iftira attığına ve eski eşine 10 milyon dolar cezai tazminat ödemesi gerektiğine karar verdi. Herad'ün de Depp'in avukatı üzerinden karalandığına ilişkin suçlamadan biri kabul edilerek, Depp'in Heard'e 2 milyon dolar tazminat ödemesine hükmedildi.

Elon Musk, yapım şirketini tehdit ederek Amber Heardü kovulmaktan kurtardı

ANLAŞMAYA VARDILAR

Bu kararların ardından karşılıklı temyiz başvurusunda bulunan Johnny Depp ve eski eşi Amber Heard, Aralık 2022'de ise karalama davalarını nihayet çözüme kavuşturarak; modern zamanların en olaylı Hollywood boşanmasına son verdiler. İkilinin avukatları, Heard'ün sigorta şirketinin; Depp'e 1 milyon dolar ödemesini öngören bir anlaşma imzaladı. Heard, 1 milyon dolarlık tazminatı haziran ayında ödedi.

TERAPİSTİNİN NOTLARI ORTAYA ÇIKTI

Haberin Devamı

Yaşananların ardından kızı Oonagh ile İspanya'ya yerleşen Heard'ün, 'Aquaman 2' filminin setinde başrolü paylaştığı Jason Momoa ile büyük bir sorun yaşadığı iddia edildi.

Elon Musk, yapım şirketini tehdit ederek Amber Heardü kovulmaktan kurtardı

Variety tarafından yayınlanan haberde; Heard'ün terapisti Dr. Dawn Hughes'la yaptığı görüşmelerden alınan notlar 44 yaşındaki Momoa'nın sete sarhoş geldiğini ve aktrisi filmden kovdurmaya çalıştığını ortaya çıkardı.

"SETTE JOHNNY GİBİ GİYİNİYORDU"

Amber, terapistine şunları anlattı:

Jason kovulmamı istediğini söyledi. Sarhoştu, sete geç gelmişti. Johnny gibi giyiniyor ve onun gibi yüzükler takıyordu.

Elon Musk, yapım şirketini tehdit ederek Amber Heardü kovulmaktan kurtardı

ELON MUSK DEVREYE GİRDİ!

Amber Heard, olaylı dava sırasında da Warner Bros'un 'Aquaman 2' filmindeki sahnelerini kestiğini ve kendisini yapımdan çıkarmak istediğini iddia etmişti. Variety'nin haberinde, aktrisin eski sevgilisi ve Tesla'nın CEO'su Elon Musk'ın o dönem devreye girdiği ve Warner Bros'a eğer Heard devam filminde rol almazsa 'ortalığı yakıp yıkmakla' tehdit ettiği bir mektup gönderdiği iddia edildi.

Elon Musk, yapım şirketini tehdit ederek Amber Heardü kovulmaktan kurtardı

Söylenenlere göre Warner Bros bu mektubun ardından geri adım attı ve Amber Heard'ı kadroda tuttu.